Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - кисло-молочний крінж 🍼
Añadido 14 jul. 2024

кисло-молочний крінж 🍼

@kefirnuy
Número de suscriptores: 1 256
Fotos: 1,510
Videos: 460
Enlaces: 717
Descripción:
Все що відбувається на каналі та за каналом https://www.youtube.com/c/Кефірний Чат🤹 : https://t.me/+9WPKBAOa5TY1MzIy Бот для фідбеку (меми і тд.): @kefirnuy_feed_bot
Fuente

кисло-молочний крінж 🍼 | зараз буде трошки сумний пост, старалася не піднімати цю тему у блозі,...

Logotipo de la comunidad de telegram - кисло-молочний крінж 🍼 кисло-молочний крінж 🍼 @kefirnuy
467 Vistas/Alcance 2025-08-30 18:56 Mensaje №3601
зараз буде трошки сумний пост, старалася не піднімати цю тему у блозі, бо поки намагались справлятися своїми силами та й час такий що дуже багато кому потрібна допомога, але останнім часом стало вже важкувато…Мій тато, вже досить давно має рак підшлункової залози. Ми вже пройшли купу обстежень, декілька операцій, пару десятків циклів хімії, опромінення а також встановлення дренажу для відводу жовчі. На разі, йому капають досить жостку хімію (гемцитабін + цисплатин), яку досить складно переносити фізично. Лікарі рекомендують перейти на інший протокол - гемцитабін + nab-paclitaxel, але вона набагато дорожча (180 000 грн на місяць) а скільки буде тих місяців не відомо.. а ще постійні аналізи, які тягнуть ще десятки тисяч гривень.Тому, мушу звернутися до вас по допомогу. Знаю, що подібні збори зараз далеко не в пріоритеті, тому буду дуже вдячна за кожну гривню!Документи, які підтверджують діагноз: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1EUVZM7LbHbAuZmEWBkI4Y1oM5wzO3EnBРеквізити мами, на яку оформлені всі платежі:Моно: https://send.monobank.ua/jar/5rRT6A2M5WПриват: 4149609026163263