Fuente
Куди піти? Київ | Віііідгууук!!!Боже, це був чудовезний вечір!!!🥰🥰🥰Одразу висновок - мен...
738 Vistas/Alcance
2025-07-03 21:33
Mensaje №5898
Віііідгууук!!!Боже, це був чудовезний вечір!!!🥰🥰🥰Одразу висновок - мені вести з Марією дуууже комфортно!)Четвер, улюблений Art Village, виставка членкині спільноти - Ані) І Немовірні учасники!)Відкрила вечір Марія Карма💓 Марія читала вірші італійською і це було дуже мелодійно💋 *не просіть Марію їх перекладати*🤭Другим виступав Микола Мельничук - це було щиро і тепло💓Потім на сцену вийшов Ігор Субота - вірші Ігоря я вже знаю, а ще дуже вдалою була декламація віша Л. Костенко💗Наступним на сцену вийшов Роман Купер! І це було дуже круто! Сенси у віршах Романа дуже глибокі💗Потім на сцену вийшов легендарний Максим Одарюк з театральною постановкою на свої вірші💗 Вражені були всі!)Далі виступив наш майстер хоку - Артем! Вже вдруге влучно😅💗І так, ми мали честь сьогодні слухати стендап з віршами від Асі Ейрени😂💗А потім з легкої руки Марії Мельник знову було організовано джем! Навіть, якщо ви не планували бути зіркою- будете) Закрив вечір - Сергій Гранс!) Тут танцювали всі💗Слухачі - зайчики!) Всім🤗😘😇📸 Більше фоток з вечора ТУТ)))