Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Куди піти? Київ
Añadido 14 jul. 2024

Куди піти? Київ

@kdpt_kyiv
Número de suscriptores: 5 319
Fotos: 2,700
Videos: 851
Enlaces: 3,340
Descripción:
Календар твоїх яскравих моментів. Афіша подій Києва. • Умови розміщення – писати в особисті. • Зв'язок: @pasha_broskii • Сучасна Українська Поезія: @uapoetry • Поетичні читання у Києві: @ursus_poetry
Fuente

Куди піти? Київ | ВЖЕ СЬОГОДНІ! Справжній поетичний андеграунд від URSUSPOETRY у MOROK B...

Logotipo de la comunidad de telegram - Куди піти? Київ Куди піти? Київ @kdpt_kyiv
1 000 Vistas/Alcance 2025-06-29 08:29 Mensaje №5878
🔥 ВЖЕ СЬОГОДНІ! Справжній поетичний андеграунд від URSUSPOETRY у MOROK BAR з легендарною ІВАННОЮ КОШКІНОЮ!💫 Ху іс Іванна?– відома андерграундаспівачка та сонгрейтерка, поетка, стендаперка, колекціонерка свинок та власниця популярного серед свідомої молоді екобренду одягуEly An. Отже, якщо ти хотів посумувати — не сьогодні, друже... не сьогодні… Що на вас чекає:🕯 затишок у полум'ї свічок📖 читання та обговорення віршів🎸 пісні під гітару 🐙 Фірмовий жарт про восьминога ❤️‍🩹 Живе виконання легендарного вірша "Хтива с*ка"🚬 Палкі філософські дискусії та свіжі пліточки на курілці💀 трохи магії підземелля (Morok Bar – це підвальне приміщення, яке також працює, як бомбосховище)🥰 Навіщо приходити?– надихнутися, поділитися своїми текстами чи вперше наважитись почитати їх уголос– познайомитись та поспілкуватись із однодумцями, з тими, кому не пох*й– отримати відгуки та відчути, що вашу творчість справді цінують – просто відпочити душею й забути про турботи, бо поезія лікує краще за бухло (хоч і його буде в барі вдосталь 🥃)📍 Де: вул. Мала Житомирська, 17 (м. Майдан Незалежності)📅 Коли: неділя, 29 червня, 18:00💸 Внесок: донат від 100 грн (хто може більше, будемо щиро вдячні 💛)🎤 Реєстрація поетів та слухачів: @polinashshsh💀 P.S. Ніякого дрес-коду й офіціозу — лише щирі слова, щасливі люди та трішки божевілля для своїх.🇺🇦 ЧИТАЄМО / СПІВАЄМО ВИКЛЮЧНО УКРАЇНСЬКОЮ!