Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Каховка.Інфо
Añadido 14 jul. 2024

Каховка.Інфо

@kakhovka_info_ua
Número de suscriptores: 2 361
Fotos: 2,740
Videos: 441
Enlaces: 765
Descripción:
В цій групі розміщуємо корисну та цікаву інформацію для каховчан.

👥 Número de suscriptores

2 361
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 346
Promedio/Día:: 1,620
Promedio/Tiempo:: 1,996
ERR: 99.36%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 2
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,150 26-06-12 07:26
🇺🇦Незламні мешканці Херсону та Херсонської області!🇺🇦  Відділом розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту, слідчого управління Головного управління Національної поліції в Херсонській області розслідується злочин, учинений військовими рф, і для цього нам потрібна ваша допомога!  28.12.2022 у невстановлений час доби, військовослужбовці окупаційних військ російської федерації, знаходячись на території приватного домоволодіння по вулиці 40 років Перемоги у селі Коробки Каховського району Херсонської області, вбили за невідомих обставин місцевого мешканця, віком 63 роки.     Поліцією здійснюється збір доказів та встановлення свідків або очевидців події. Якщо Ви володієте будь-якою інформацією, або були свідком вищевказаної події, просимо звертатись сюди @Warcrimes_Police_KhS_UA_bot - або пишіть у коментарі і ми з Вами зв’яжемось! Ми, насамперед, піклуємся про забезпечення безпеки осіб від яких надходить інформація, у звʼязку з чим просимо повідомляти про відомі обставини вчинення злочину, лише у тому випадку, якщо Ви перебуваєте в безпеці та Вам нічого не загрожує. 🇺🇦 Вдячні за допомогу! Слава Україні!🇺🇦
👁 2,050 26-06-08 14:23
В ніч на 6 червня в Каховці у повітря злетіло півквартала.Місцеві розповідають, що вибухи настільки потужні, а наслідки такі вражаючі, що туди як на екскурсію на вихідних ходило півміста. Водночас окупанти підчистили фото з місця подій, які встигли розмістити в чатах міста.Ось що розповідають: від зруйнованих будинків до автошколи - десь до ста метрів. Квартал біля автошколи зруйнований - деяких будинків з прибудинковими спорудами просто немає, злетіли в повітря, деякі сильно пошкоджені. Це район віджатого зруйнованого будинку, в якому жив аферист Дмитро Літвінов (Корнєв), про якого я писав днями. Поруч із ним просто випалена земля, яма в зріст людини. Сама автошкола побита, вибиті вікна. Взагалі багато вибитих вікон у тамтешніх кварталах.Кажуть, місцеві нібито не постраждали. Але каховчани сподіваються, що таки зачепило російських окупантів, яких там було повно. Там же поруч захоплений ними Каховський міськрайонний суд, та ж автошкола, в спорожнілих будинках теж рускіє могли жити. Дані про це окупанти не розголошують.Гарне і зовсім не зайве нагадування для людей оминати окупантів, представників окупаційної влади і тих, хто з ними співпрацює, які заселяються або перебувають по сусідству. Треба куди завгодно тікати, що завгодно робити, аби тільки не знаходитися з ними поруч.
👁 1,760 26-05-30 10:35
Успішні українські удари по російських нафтопереробних заводах, а також по логістичних вантажівках і бензовозах на трасі Одеса – Мелітополь – Новоазовськ і трасі на Крим призвели до зникнення бензина, дизпалива і автогазу з АЗС на ТОТ Херсонщини.Нестачу дизпального для потреб аграріїв і його подорожчання до 20% визнали також в окупаційному «міністерстві агропромрозвитку Херсонщини».З рук можна купити бензин по ціні 110-150 рублів за літр. Проте, за словами місцевих, навіть у "бариг" його майже не знайдеш.«Днями наш знайомий їздив до Мелітополя. Розповів, що вся мелітопольська траса в згорілій техніці. Ще два тижні тому нічого подібного там не було. В місцевих чатах окупанти закликають усіх утриматися від поїздок. Але люди й так нікуди не можуть поїхати, бо заправити автівки нічим, пального ніде немає», – розповів мешканець Іванівської селищної громади Генічеського району.Серйозні перебої з постачанням пального на ТОТ Херсонщини і різке його подорожчання траплялось і раніше – зокрема, в серпні 2025 року. Проте зараз ця проблема, схоже, буде лише поглиблюватись - https://investigator.org.ua/ua/news-2/pivden/283998/
👁 2,220 26-05-16 09:58
🕯 В Україну повернули тіла 528 загиблих🚪 Сьогодні в результаті репатріаційних заходів в Україну повернуто ще 528 тіл (останків), які за твердженням московитської сторони належать українським військовослужбовцям.📷 Тіла вдалося повернути за результатами спільної роботи співробітників Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Об’єднаного центру при СБ України, Збройних Сил України, МВС України, Офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Секретаріату Уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС України, інших структур Сектору безпеки і оборони України.👥 Окрема подяка особовому складу Обʼєднаного центру забезпечення заходів ЦВС Збройних Сил України, який здійснює перевезення репатрійованих загиблих до спеціалізованих державних установ, організовує передачу тіл полеглих представникам правоохоронних органів в системі МВС та судово-медичної експертизи в системі МОЗ, а також представникам структур цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, які здійснюють загальну координацію Найближчим часом слідчими правоохоронних органів, спільно з представниками експертних установ, будуть здійснені всі необхідні заходи, спрямовані на ідентифікацію репатрійованих загиблих. Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Підтримати нас
👁 1,320 26-05-12 07:49
Нарешті і до колаборантів "першої хвилі" у правоохоронців і судів стали доходити руки. А тут ще й "мій" колаборант, про якого я писав не раз - ці публікації теж стали основою його обвинувачення в суді.48-річний Сергій Пестов, робітник загального відділу Каховської міської ради, з кінця березня 2022 року працює на окупантів. Заочний вирок - десять років тюрми з конфіскацією квартири та іншого майна.В 2023 році Сергій Пестов очолив окупаційну виборчу комісію Каховки. Після проведення псевдовиборів він втік із міста і знайшов роботу начальника управління справами ректора в окупаційному «Херсонском техническом университете».Пестов став коханцем ректорки цього незаконного університету Галини Райко і разом зі своїм другом, іншим знаним каховським колаборантом Олександром Сухомлиним, займається шахрайством і краде у росіян гроші.Більше про нього і цю справу - https://ipc.org.ua/uk/2026/05/sergiya-pestova-praczivnyka-kahovskoyi-miskrady-zasudyly-do-desyaty-rokiv-tyurmy-z-konfiskacziyeyu-majna-za-robotu-na-okupantiv/
👁 2,090 26-05-01 20:20
💙💛Оздоровлення дітей Каховської міської територіальної громади в МДЦ «Артек» у 2026 році З 05.06.2026 по 25.06.2026 року в ДПУ МДЦ «Артек» розпочнеться V тематична зміна під гаслом “Активні Розумні Творці Еліти Країни”. У разі бажання дітей в цей термін пройти безкоштовно оздоровлення, батькам необхідно терміново до 03.05.2026 року зв’язатися з спеціалістом управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради (+380505212456 – Ольга Федорівна) для формування та передачі заявки до Департаменту соціального розвитку Херсонської ОВА. 🔹Оздоровлення дітей пільгових категорій в МДЦ «Артек» у 2026 році буде проводиться в:- Пуща Водиця, Київська область;- село Березники, Закарпаття.🔹Категорії дітей, які мають право на путівку:- діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;- діти з інвалідністю, здатні до самообслуговування (за відсутності медичних протипоказань);- діти учасників бойових дій, включаючи добровольців; - діти, один з батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок участі в АТО/ООС, або помер внаслідок захворювання, отриманого під час участі в АТО/ООС;- діти, які мають статус ВПО;- обдаровані та талановиті. Більше інформації за посиланням⤵️⤵️⤵️ https://www.facebook.com/share/p/1BMx75wK8U/
👁 2,180 26-04-25 08:37
Щодо надання матеріальної допомоги ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС        26 квітня 1986 року - день, який назавжди вписаний у пам’ять України і всього світу. 40 років тому, у тиху квітневу ніч, у небо над Чорнобилем здійнявся стовп вогню. Почалася найбільша техногенна катастрофа в історії людства. Тисячі людей залишили рідні домівки назавжди. Місто Прип’ять, де жили майже 50 тисяч людей, спорожніло за кілька годин. Але були ті, хто не тікав — а йшов назустріч небезпеці. Пожежники, які першими вступили в бій із вогнем. Лікарі, які рятували постраждалих. Будівельники, які зводили саркофаг над реактором. Вертолітники, льотчики, шахтарі, солдати. Їх називають ліквідаторами — людьми, які зупинили катастрофу ціною власного здоров’я і життя. Серед них є жителі також нашої нашої громади. Пам’ять — це не лише слова. Це наш обов’язок — знати, розуміти й передавати правду наступним поколінням. Вічна пам’ять усім, хто загинув. Низький уклін усім, хто вижив і носить у серці тягар тих подій.         З метою забезпечення належного вшанування мужності, самовідданості та високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, посилення державної підтримки громадян, які постраждали внаслідок цієї катастрофи, забезпечення їх належного соціального захисту, а також збереження історичної правди про трагедію світового масштабу Каховською міською  військовою адміністрацією, Каховською міською радою передбачено надання разової грошової допомоги для осіб - учасниківліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС у розмірі 3тис.грн. з травня 2026 року.        За отриманням цієї  допомоги необхідно звернутись до Управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради за телефонами 099 444 79 54 – Валентина Андріївна, 050 751 21 77 – Олена Володимирівна, або на електронну пошту [email protected].
👁 2,350 26-04-15 17:23
Бувають такі зрадники, про роботу на ворога яких можна говорити як цілком природню, очікувану поведінку. Нова гауляйтерка села Малокаховка на Херсонщині, 52-річна Наталія Довгань - з числа таких. Її батько - Петро Лебедик, народний депутат України першого скликання, дуже відома в Каховці людина. «Лебедик завжди був проросійським. У приватних розмовах він не раз говорив, що був проти незалежності України і не підтримував Акт проголошення Незалежності 24 серпня 1991 року”, – розповідають про нього мешканці Каховки.Підтримують російських окупантів і працюють на них ледь не всі члени родини Лебедика-Довгань. Її колишній чоловік Сергій Довгань воює проти українців в одній з приватних військових компаній РФ. Їхній син Олександр Довгань ще восени 2022 року виїхав до російського Туапсе, публічно хизується своїм російським паспортом і розповідає про утиски каховських «бандеровців». Нова дружина Сергія Довганя Ірина теж працює на окупантів, в «администрации», а їхня донька Єлізавєта заміжня за чоловіком, який зараз також воює проти українців зі зброєю в руках.Справжнє зміїне кубло - https://ipc.org.ua/uk/2026/04/donku-kolyshnogo-narodnogo-deputata-ukrayiny-nataliyu-dovgan-pryznachyly-v-o-gaulyajtera-sela-malokahovka-na-hersonshhyni/
👁 2,160 26-04-02 07:07
🇺🇦Незламні мешканці Херсону та Херсонської області!🇺🇦     Відділом розслідування злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту слідчого управління Головного управління Національної поліції в Херсонській області розслідується злочин, учинений військовими рф, і для цього нам потрібна ваша допомога!      24.02.2022 близько 12.00 годин, військовослужбовці окупаційних військ рф, рухаючись на броньованій техніці повз с. Вільна Україна Каховського району,  Херсонської області, розстріляли з автоматичної зброї легковий автомобіль "Volkswagen Vento" та в подальшому переїхали його броньованою технікою в результаті чого загинув мешканець с.Червонне Поділля Каховського району, віком 30 років.        Поліцією здійснюється збір доказів та встановлення свідків або очевидців події. Якщо Ви володієте будь-якою інформацією, або були свідком вищевказаної події, просимо звертатись сюди @Warcrimes_Police_KhS_UA_bot - або пишіть у коментарі і ми з Вами зв’яжемось! 🇺🇦 Вдячні за допомогу! Слава Україні! 🇺🇦.
👁 1,850 26-03-29 17:45
Каховчани! Цей пост для вас! Все, що пише філька і сосальдо - брехня і маніпуляції. ЗСУ ніколи не обстрілюють цивільне населення! Все, що летить над Каховкою, летить по позиціям інтуристів. Але, вони не хочуть двухсотитись, тому збивають дрони. Збиті дрони падають на оселі, вулиці, машини, тому, якщо ви чуєте, що летить щось і по ньому стріляють - ховайтеся! Вчора загинула жінка в Каховці саме через таку ситуацію. Збитий дрон упав на перехресті Мелітопольської і Гаєнко, уламки розлетілись і зачепили каховчанку, яка прибирала біля свого двору, а потім спостерігала за дроном. Ситуація з автобусом, начебто обстріляним “укрофашистами” ідентична. Дрон упав не там, куди летів, бо був збитий. Вікна пошкодило вибуховою хвилею, дякувати Богу, автобус в цей час стояв на кінцевій зупинці, був порожній, а водій, побачивши, що відбувається, встиг забігти у магазин. Шановні! Дбайте про свою безпеку! Не ризикуйте! І не піддавайтесь на інформаційні маніпуляції, адже у них мета одна - зневірити нас усіх.