Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Telegram: Contact @jagers68
Añadido 06 dic. 2025

Telegram: Contact @jagers68

@jagers68
Fotos: 1,410
Videos: 981
Enlaces: 1,710
Descripción:
Офіційний канал

👥 Número de suscriptores

0
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -4357
Promedio/Mes:: -4342

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 381
Promedio/Día:: 1,090
Promedio/Tiempo:: 1,954

📊 Mensajes por Día

1.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 1.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

jagers68 2026-06-03
68 окрема аеромобільна бригада | Офіційний канал 2026-05-31
68 окрема єгерська бригада | Офіційний канал 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram usuario

Іван згадує атаку близько тридцяти російських солдатів, які намагалися штурмувати їхню позицію. "Без артпідготовки, вони йшли малими групами, по одному, по троє". Усіх, стверджує він, було ліквідовано. У його групі – жодного пораненого. "Якби я дозволив їм вистрілити першими, мене б тут, мабуть, уже не було". Після бою – жодного відчуття перемоги: лише "щось доволі огидне". Він згадує, як в окопі дивився на свої руки. Вода – дефіцит, солдати бережуть її для чаю та мівіни. У них є вологі серветки, тож він тер ними шкіру, знову і знову. "Ніби це могло стерти те, що ці руки щойно зробили. Навіть усією водою світу цього не змиєш".Його переслідує не сам штурм, а впертість тих, хто розбивався об їхню оборону. Вони продовжували йти, знищувані мінометами, дронами, стрілецькою зброєю – і все одно йшли на укріплені позиції."Чому вони продовжують? Чи розуміють вони взагалі, куди йдуть?" – запитує він, більше самого себе, ніж чекаючи відповіді.Він не розуміє, що змушує цих людей долати тисячі кілометрів, щоб убивати "його або його побратимів" у країні, яка їм не належить. Саме це питання, більше за снаряди, не дає йому спокою.Детальніше у замітці французького документаліста Фабріса Деконінка.😌Telegram / 😇Facebook / 😅Instagram / 😉YouTube / 😛TikTok / 🤖X / 💵Донат
Дорогі брати і сестри! Воїни-росомахи! Ми проводжаємо ще один важкий рік. Рік, який знову випробовував нас на міцність, ламав плани, але не зламав нашої волі.Головний підсумок цього року не в паперах і не у звітах. Він – на карті, і він – у ваших очах. Попри шалений тиск, попри безкінечні штурми ворога, ми досі тримаємось у Покровську. Це – ваша заслуга. Це результат вашої надлюдської витримки, вашого поту і крові, що вгризлися в цю землю. Ви зробили те, що багатьом здавалося неможливим.Цьогоріч наш незламний характер приніс високе визнання. Президент України відзначив нашу бригаду почесною стрічкою "За мужність та відвагу". Це нагорода не для штабів. Вона – для кожного з вас: хто в окопі по коліна в багнюці, хто за пультом дрона, хто за кермом евака, хто ремонтує техніку під обстрілами. Це свідчення вашої сталевої вдачі.Але є нагороди, які болять найбільше. Звання Герой України удостоєний наш бойовий товариш Віктор Стельмах – наш "Саба". Людина, яка була серцем технологічного розвитку бригади, один із батьків 🐝"Шершнів Довбуша". Він показав, як розум і новітні технології можуть нищити ворожу навалу. Його з нами немає, але його справа живе в кожному точному скиді чи ударі FPV.У цю новорічну ніч я прошу вас згадати всіх, хто назавжди залишився в строю небесного війська. Згадати тих, хто зараз не може обійняти рідних, бо перебуває в полоні, і тих, про кого ми поки що не маємо звісток. Ми пам’ятаємо кожного. Ми не заспокоїмось, доки не повернемо всіх своїх додому. Це – наш борг і наша мета.Окремо хочу вклонитися нашим родинам – нашому надійному тилу. Матерям, дружинам, дітям, які чекають, моляться і допомагають. Ваша віра тримає нас сильніше за будь-яку броню.Попереду – невідомість нового 2026 року. Я не обіцятиму, що буде легко. Але я знаю одне: поки ми єдині, поки ми стоїмо пліч-о-пліч, нас не здолати. Ми стали мудрішими, ми стали технологічнішими, ми стали ще злішими до ворога і ще ріднішими одне до одного.Бережіть себе, побратими. Бережіть того, хто праворуч і ліворуч від вас. З Новим роком! Слава 🐻68-ій бригаді! Слава Україні!Ваш командир, підполковник Сергій ТРЕТЯК😌Telegram / 😇Facebook / 😅Instagram / 😉YouTube / 😛TikTok / 🤖X / 💵Донат
Боєць Олександр Закерничний на псевдо Письменник поліг 4 серпня 2023 року під час бойового завдання в селі Чернещина на Харківщині. Захисникові було 48 років.Олександр народився 27 листопада 1974 року в Одесі. Там закінчив Державну академію холоду. За освітою був інженером-теплофізиком, а за покликанням – письменником. Працював у компанії «Danfoss».У лютому 2022 року став на захист України. Служив водієм-розвідником радіолокаційної станції у складі 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Під час служби писав щоденник, публікував оповідання на Facebook-сторінці та мріяв видати книгу, але не встиг. «Друзі, родичі та підписники разом втілили його мрію – видали книгу «Записки добровольця», яка отримала національну нагороду «Подвиг безсмертя» та була відзначена премією імені Василя Паламарчука. За її мотивами вже створили виставу в Одеському театрі. Відбулася прем'єра опери в Одеській філармонії», – розповіла племінниця Наталія Шевченко.Олександра нагородили медаллю «За поранення».«Він пішов у темряву, аби стати світлом. Писав із гумором та іронією попри все, чим підтримував усіх, хто був поруч та читав його дописи», – додала племінниця.Поховали воїна у рідному місті.У нього залишилися мати, донька, племінниця та інші рідні.💔Букви спільно з Платформою Памʼяті Меморіал вшановують памʼять загиблих військових
​35-річний захисник Юрій Шляпніков загинув 4 квітня 2024 року під час бойового завдання поблизу села Семенівка на Донеччині. До січня 2025-го захисника вважали зниклим безвісти.Юрій народився у Львові. Навчався у загальноосвітній школі№91. У 2007 році закінчив техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «Обслуговування устаткування та систем газопостачання». У цивільному житті працював на приватному підприємстві «Лео Кераміка» та ТзОВ «Віденська кава». Захоплювався футболом.Після початку повномасштабного вторгнення чоловік став на захист України від окупантів. Служив у лавах 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Воював на Харківщині та Донеччині.«Був винятково доброю людиною та мав широке коло друзів. Його усмішка гріла, а гумор додавав особливої атмосфери у компанії. Добро – ось що залишиться у нашій памʼяті про Юрчика. Назавжди наш Герой!» – написали рідні захисника.«Найдобріша людина, яку я знав. Дякую за всі наші футболи, за гру, виїзди за Карпати і просто час разом. Завжди наготові та бадьорий. Дуже любив дітей і тварин. Шмульц завжди з нами!» – додав його друг.Поховали Юрія на Полі почесних поховань Личаківського кладовища.У нього залишилися батько, сестра, рідні, друзі та побратими. 💔Букви спільно з Платформою Памʼяті Меморіал вшановують памʼять загиблих військових
Еспресо спільно з платформою пам’яті Меморіал вшановують пам’ять загиблих військових 🕯Старший лейтенант Сергій Самолюк на псевдо Броня поліг 15 листопада 2024 року поблизу села Григорівка в Покровському районі Донеччини. Під час бойового завдання, він зазнав смертельної мінно-вибухової травми. Захисникові було 45 років.Сергій народився в селі Новоселиця Хмельницької області. Закінчив Київський національний аграрний університет Національної академії аграрних наук України. Був за фахом інженером-механіком. Жив у Києві, працював у ТОВ «Будіндустрія» менеджером з логістики. Захоплювався спортом, любив подорожувати.28 лютого 2022 року чоловік приєднався до лав Збройних Сил України, щоб захищати свою Батьківщину. Служив у 224-му окремому автомобільному батальйоні на посаді командира взводу роти охорони. З літа 2022-го воював на Запорізькому напрямку. На момент загибелі служив у 68-й окремій єгерській бригаді.«Сергій був людиною з великим серцем і незламною волею. Мужність, сміливість і відданість Україні стали прикладом для його побратимів. Сергій ніколи не зупинявся перед труднощами, завжди був там, де була найбільша небезпека, щоб захистити нас», – розповіла його дружина Тетяна.Поховали офіцера на Алеї Слави в рідному селі. У нього залишилися батьки, дружина та двоє синів.
"Вони виводять автівку ще в повній темряві. Погода нині туманна, тому виїхати з позицій трохи легше. Але пікап спершу пробуксовує в багнюці. Потім його починає заносити на слизькій дорозі. Щойно машина виїжджає з найнебезпечнішої 10-кілометрової зони, салоном шириться запах спаленого зчеплення, автівка зупиняється посеред дороги й більше не заводиться.– І це вже вдруге так, – каже Зять, штурхаючи ногою колесо. – Цього разу нам повезло, ми принаймні в "умовній безпеці". Заглохни вона на пʼять кілометрів раніше – довелося би пішки вертатися, шукати укриття. Так у мене вперше з нею було. Нормальні машини попалили, доводиться їздити на цьому. Але зараз нас має хтось забрати.Забирати пікап приїжджає Руля. Він вистрибує з громіздкого броньованого "Хаммера", дістає трос. Утрьох військові кріплять пікап до "Хаммера", Кордон сідає за кермо. Руля заводиться й "Хаммер" летить на виїзд, оминаючи в темряві навʼючений НРК, який повільно котиться у напрямку ЛБЗ.У крихітні отвори лобового скла, що заховане під приварену до "Хаммера" металеву антидронову сітку, видно яскраві помаранчеві спалахи на горизонті.Це чотири КАБи впали в районі Добропілля.– Це північне сяйво, бл*дь, – жартує Руля".Кілзона Донбас. Репортаж "Суспільного" про те, чому війна роботів неможлива без людини 😌Telegram / 😇Facebook / 😅Instagram / 😉YouTube / 😛TikTok / 🤖X / 💵Донат
Інженерне мислення, технічний досвід і усвідомлений вибір служити – саме так почався військовий шлях Юрія з позивним "Магос".У фантастичному всесвіті гри Warhammer 40,000 магоси – хранителі технологій. У реальності війни роль Юрія не менш відповідальна: від його роботи залежить зв’язок, координація і ефективність підрозділів.Ще зі шкільної парти на Тернопільщині хлопець вирішив податися в точні науки. Спочатку був технічний коледж, потім – Одеська національна академія зв'язку і робота в інтернет-провайдерах, де забезпечував доступ до мережі для домівок та бізнесу. Але весь час прагнув розвитку, тому змінив напрям і став програмістом."З літа 2023-го я почав шукати підрозділ, у якому зміг би застосувати свої вміння і навички", – розповідає "Магос".І таки знайшов 🐻68 окрему єгерську бригаду імені Олекси Довбуша, яка потребувала фахівців з волоконно-оптичних мереж. Вже в червні 2024 року Юрій приєднався до команди росомах-зв'язківців та одразу включився в роботу. Навчався, переймав досвід у побратимів і водночас ділився власними знаннями."Мій шлях від солдата до виконуючого обов’язки командира взводу був нелегкий, але з допомогою і підтримкою я його подолав", – наголошує наш герой. "Магосу" подобається, що колектив батальйону управління максимально викладається заради спільного результату, щоденно навчаючись та розвиваючись, оскільки зв'язок не стоїть на місці і потрібно завжди тримати руку "на пульсі". Тривають постійні пошуки нових рішень, їхня реалізація та підтримка діючої мережі, неважливо – це оптичний, релейний, мобільний чи супутниковий зв'язок. Наразі основною загрозою є FPV-дрони, як для особового складу так і для засобів зв'язку, каже Юрій. Трапляються непоодинокі випадки, коли після проведених ремонтних робіт одразу прилітають ворожі дрони і знищують обладнання, й тоді просто на місці доводиться відновлювати пошкоджену техніку. На думку "Магоса", досвід і знання мають найбільшу цінність тоді, коли ними діляться та вміють перетворювати на реальний результат. Такий підхід формувався у нього з дитинства і стосується не лише професії."Від самого малечку я цікавився історією й досліджував своє родове дерево. Зараз по окремих лініях родоводу у мене є документально підтверджені записи від 1750-х років. Це те минуле, яке я бережу, а майбутнє, яке ми захищаємо тут і зараз – це наші сім'ї, наші діти, щоб вони не знали, що таке війна і жили в процвітаючій Україні", – впевнений воїн. Саме тому Юрій намагається не говорити з рідними про війну: "Є речі, які важко пояснити лише словами. Основне – щоб ми перемогли, щоб наша державність збереглася. Поки цього не буде досягнуто – я й не знаю, про що інше можна мріяти".😌Telegram / 😇Facebook / 😅Instagram / 😉YouTube / 😛TikTok / 🤖X / 💵Донат
Для бойового медика доба не вимірюється годинами – вона вимірюється кількістю прийнятих "бортів" і складністю поранень. У стінах стабпункту на Покровському напрямку втома стає хронічною, а запах антисептиків перемішується з пороховим димом, що в'ївся у форму бійців. Тут бачать найважче: наслідки прильотів, виснаження після місяців на "нулі" та ціну, яку ми платимо за кожний метр своєї землі.Проте найбільша мотивація приходить пізніше – у короткому телефонному дзвінку або повідомленні: "Док, я живий, я відновлююся". Ці кілька слів від врятованого побратима, який вже перебуває в госпіталі, вартують усіх безсонних ночей і надлюдських зусиль.Кожне таке "дякую" – це спільна перемога всієї медичної роти. Від водіїв медеваків, які маневрують під прицілом ворожих FPV-дронів, до лікарів і медсестер, які стали "універсальними солдатами" в операційних. Вони працюють заради однієї мети: щоб кожен воїн отримав шанс повернутися до своєї родини.Дивись про те, як гартується ця стійкість і як професіоналізм перемагає смерть на передньому краї:https://youtu.be/_CFbdvquWpA?si=wObUbPCB0oMpYO74😌Telegram / 😇Facebook / 😅Instagram / 😉YouTube / 😛TikTok / 🤖X / 💵Донат
Компенсація за оренду житла для ветеранів і ветеранок: хто може скористатися програмою та як подати заявуМінветеранів продовжує реалізацію програми грошової компенсації за найм (оренду) житла відповідно до постанови Кабінету Міністрів №252. Програма працює для того, щоб ветерани, ветеранки та їхні родини мали можливість жити в більш безпечних і комфортних умовах — навіть у разі втрати домівки або вимушеного переїзду.🔹Хто може отримати компенсацію?▪️військовослужбовці, які були мобілізовані, брали участь у бойових діях, уже звільнені зі служби, але ще не оформили статус УБД або особи з інвалідністю внаслідок війни;▪️ветерани й ветеранки, які мають статус УБД або особи з інвалідністю внаслідок війни та звільнені зі служби;▪️поліцейські та рятувальники, які брали участь у захисті України, звільнені зі служби й наразі не мають статусу УБД або інвалідності внаслідок війни.Відшкодування можна отримати в таких випадках:▪️Захисники і Захисниці, чиє житло знищене або пошкоджене внаслідок бойових дій.▪️ветерани і ветеранки, які проходять реабілітацію далеко від задекларованого місця проживання (понад 15 км).▪️ВПО з-поміж ветеранів і ветеранок, які не мають власного житла або були змушені винаймати помешкання.🔹Розмір компенсаціїСума залежить від населеного пункту:📍Київ, Дніпро, Львів, Одеса — 2 прожиткові мінімуми (6 056 грн).📍Обласні центри — 1,5 прожиткового мінімуму (4 542 грн).📍Інші населені пункти — 1 прожитковий мінімум (3 028 грн).Якщо фактична вартість оренди є більшою, ветеран чи ветеранка можуть покрити різницю самостійно. У разі короткострокової оренди компенсація нараховується за кількість днів проживання.❗️Як подати заяву?Звернення можна подати:▪️до структурного підрозділу з питань ветеранської політики за місцем орендованого житла;▪️до найближчого ЦНАПу (послуга №02606).Документи можна подати особисто або надіслати рекомендованим листом. Заява оформлюється у паперовому або електронному вигляді (за наявності технічної можливості).🔹Кошти виплачуються на банківський рахунок (IBAN), зазначений у заяві.Програма діє для того, щоб кожен Захисник і Захисниця мали гідні умови проживання — навіть якщо власне житло втрачено або недоступне. Більше про житлові програмами для ветеранів та ветеранок на Ветеран Pro за посиланням: https://veteranpro.gov.ua/thematic-block/zhytlo_ta_infrastruktura #ПолітикаГероїв #поважай_та_дій
🩺 У цивільному житті Руслан на позивний "Лебідь" працював лікарем у приватній клініці, займався спортивною медициною та реабілітацією, допомагав професійним спортсменам і олімпійським чемпіонам повертатися у форму. Сьогодні ж він відповідає за медичну роту бойової бригади та організацію допомоги пораненим у зоні бойових дій.Руслан народився у Краматорську, навчався у Харківському національному медичному університеті. Після завершення навчання 15 років працював у клініці в Харкові, а згодом переїхав до Києва. Він мав стабільну роботу, власний кабінет і чітко вибудувану кар’єру в медицині."Але почалась повномасштабка... А оскільки після військової кафедри я мав звання молодшого лейтенанта, тож одразу пішов у військкомат. Я розумів, що мушу захищати своє, тому прийняв саме таке рішення", – розповідає "Лебідь". Уже 6 березня 2022 року його мобілізували до 🐻68 окремої єгерської бригади. Розпочав службу в медичній роті як ординатор евакуаційного відділення, працюючи на евакуації поранених. Перші бойові травми Руслан побачив у Богоявленці на Вугледарському напрямку. Це був складний психологічний етап – щоденна робота з важкими пораненнями та втратами. Втім, завдяки підтримці колег із бойовим досвідом, злагодженості команди та холодному розуму він зумів адаптуватися і виконувати ті ж завдання, що й більш досвідчені побратими. Саме так цивільний лікар перетворювався на бойового медика."У нас є обмежена кількість часу і важкі стани, які потребують невідкладних, швидких, точних дій. І максимально, наскільки це можливо, ми створюємо умови комфорту, аби поранені хлопці відчували, що ними опікуються на етапі евакуації. В першу чергу даємо їм необхідні ліки, знеболюючі препарати, а вже далі спілкуємося про дім, про сім'ю. Щоб дати хоча б маленький промінь світла і надії", – пояснює "Лебідь". З часом, із набуттям досвіду та відповідальності, Руслану довірили очолити медичну роту бригади. Нині підрозділ приймає поранених зі стабілізаційного пункту, готує їх до подальшої евакуації в госпіталі та до передових хірургічних груп, а також веде амбулаторний прийом військовослужбовців – від ГРВІ до захворювань опорно-рухового апарату."Коли я працював у приватній медицині, для нас важливою була якість і швидкість надання допомоги. Ми мали стислі строки відновлення і лікування та високі вимоги до самого процесу. Тому що спортсменам треба було швидко підготуватися до змагань. Щось схоже є і в армії. Наше головне задання – це правильно діагностувати і розробити план, алгоритм дій, як своєчасно допомогти військовослужбовцю. Нам може чогось не вистачати, але ми знаходимо шляхи, щоби пацієнт отримав насамперед адекватне лікування", – підкреслює він. А найкращою нагородою для "Лебедя" залишаються врятовані життя, вдячність побратимів і повага колег. Говорячи про майбутнє, він мріє про перемогу, створення міцної сім’ї та повернення до минулої професії:"Ми всі розуміємо, що наша робота пов'язана із небезпеками. Раніше це були менші ризики, тому що ми безпечніше прибували на евакуацію і забирали хлопців. А зараз через FPV-дрони загрози стали набагато більшими... Наприклад, лікар може спокійно заробляти ті ж самі кошти і в цивільному житті. Але я усвідомлюю, що якщо зараз піду додому, то війна при цьому не закінчиться, вона все одно триватиме". 😌Telegram / 😇Facebook / 😅Instagram / 😉YouTube / 😛TikTok / 🤖X / 💵Донат