Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Telegram: Contact @jagers68
Añadido 06 dic. 2025

Telegram: Contact @jagers68

@jagers68
Fotos: 1,410
Videos: 981
Enlaces: 1,710
Descripción:
Офіційний канал
Fuente

Telegram: Contact @jagers68 | Дорогі брати і сестри! Воїни-росомахи! Ми проводжаємо ще один важкий р...

Logotipo de la comunidad de telegram - 68 окрема єгерська бригада | Офіційний канал Telegram: Contact @jagers68 @jagers68
1 190 Vistas/Alcance 2025-12-31 16:01 Mensaje №2260
Дорогі брати і сестри! Воїни-росомахи! Ми проводжаємо ще один важкий рік. Рік, який знову випробовував нас на міцність, ламав плани, але не зламав нашої волі.Головний підсумок цього року не в паперах і не у звітах. Він – на карті, і він – у ваших очах. Попри шалений тиск, попри безкінечні штурми ворога, ми досі тримаємось у Покровську. Це – ваша заслуга. Це результат вашої надлюдської витримки, вашого поту і крові, що вгризлися в цю землю. Ви зробили те, що багатьом здавалося неможливим.Цьогоріч наш незламний характер приніс високе визнання. Президент України відзначив нашу бригаду почесною стрічкою "За мужність та відвагу". Це нагорода не для штабів. Вона – для кожного з вас: хто в окопі по коліна в багнюці, хто за пультом дрона, хто за кермом евака, хто ремонтує техніку під обстрілами. Це свідчення вашої сталевої вдачі.Але є нагороди, які болять найбільше. Звання Герой України удостоєний наш бойовий товариш Віктор Стельмах – наш "Саба". Людина, яка була серцем технологічного розвитку бригади, один із батьків 🐝"Шершнів Довбуша". Він показав, як розум і новітні технології можуть нищити ворожу навалу. Його з нами немає, але його справа живе в кожному точному скиді чи ударі FPV.У цю новорічну ніч я прошу вас згадати всіх, хто назавжди залишився в строю небесного війська. Згадати тих, хто зараз не може обійняти рідних, бо перебуває в полоні, і тих, про кого ми поки що не маємо звісток. Ми пам’ятаємо кожного. Ми не заспокоїмось, доки не повернемо всіх своїх додому. Це – наш борг і наша мета.Окремо хочу вклонитися нашим родинам – нашому надійному тилу. Матерям, дружинам, дітям, які чекають, моляться і допомагають. Ваша віра тримає нас сильніше за будь-яку броню.Попереду – невідомість нового 2026 року. Я не обіцятиму, що буде легко. Але я знаю одне: поки ми єдині, поки ми стоїмо пліч-о-пліч, нас не здолати. Ми стали мудрішими, ми стали технологічнішими, ми стали ще злішими до ворога і ще ріднішими одне до одного.Бережіть себе, побратими. Бережіть того, хто праворуч і ліворуч від вас. З Новим роком! Слава 🐻68-ій бригаді! Слава Україні!Ваш командир, підполковник Сергій ТРЕТЯК😌Telegram / 😇Facebook / 😅Instagram / 😉YouTube / 😛TikTok / 🤖X / 💵Донат