Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sergii Ivanov
Añadido 01 ago. 2021

Sergii Ivanov

@ivanoise
Número de suscriptores: 30 593
Fotos: 4,059
Videos: 1,200
Enlaces: 6,330
Descripción:
an und für sich

👥 Número de suscriptores

30 593
Promedio/Día:: -74
Promedio/Tiempo:: -263
Promedio/Mes:: -792

👁️ Vistas promedio por mensaje

50 066
Promedio/Día:: 6,600
Promedio/Tiempo:: 6,511
ERR: 163.65%

📊 Mensajes por Día

4.5
Último día: 3
Promedio semanal: 5.6
Promedio por día: 4.5

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 8,580 26-01-27 09:53
Президент Володимир Зеленський нагородив Олега Ляшка орденом за Заслуги ІІІ ступеня.В мене з Олегом Ляшком були особисті історії взаємодії.На одних виборах ми йому робили сайт і допомагали по кампанії, на інших виборах, а саме в Чернігові, була максимально конфліктна кампанія, яка закінчилась бійками і чого там тільки не було.Після цього доброго слова про Олега Ляшка я не казав, а він не факт що і все це памʼятає.Війна з 22 року багато що змінила. Колишні конфлікти стали згадками якогось майже безтурботного минулого. Хтось проявився з найгіршої сторони.Олег Ляшко серед тих хто проявився з найкращої.Воює і багато серед моїх знайомих військових і волонтерів говорять по нього хороші слова. Колись його ввжали генієм політичного піару, зараз весь піар від нього рідкі фото з котом у фронтових бліндажах.Напевно пройде час, повернеться політика і буде знову те, що спрогнозувати важко.А поки я хочу подякувати Олегу Ляшко за гарний приклад і те що дбає про своїх підлеглих військових.Ця нагорода з рук президента - заслужена
👁 11,200 26-01-23 08:09
За обстрілами пройшло майже непоміченим свіже дослідження Київського міжнародного інституту соціології з рівнем довіри та недовіри до державних діячів. І, якщо в цьому рейтингу найбільша довіра до президента та військових пояснюється логічно – вони фундамент українського опору агресору, то якраз недовіра до політиків носить різний характер. Антирейтинг традиційно очолюють корупціонери, зрадники, та відверті колабораціоністи. ТОП персонажів, до кого найгірше ставляться або ж взагалі ненавидять українці це – Порошенко, Арестович, Тимошенко та Бойко. Бойка та Арестовича не люблять за «русский мір», підозри в колабораціонізмі, а в їх діях вбачається відверта антиукраїнська позиція. Їм не вірять 80% та 78% українців відповідно. Тимошенко не люблять за відвертий популізм, а нещодавно сюди додалася ще й підозра у корупції. Звідси рівень недовіри – 83%. А от народна нелюбов до Петра Порошенка, якраз носить багатогранний та системний характер. Цьому сивочолому діячу на четвертий рік війни, попри всі його потуги та піар на крові, як не вірили, так і не вірять 77% українців. Тобто 8 з 10 громадян зневажають найбагатшого в Україні політика-олігарха. Спробуємо назвати ТОП-5 причин зневіри народу у Порошенку, який стрімко рухається до політичного банкротства, хоча й заробляє у війну мільярди. 1. Порошенка вважають зрадником. Війна почалася в далекому 2014 році. Вже тоді тисячами гинули українці від військ путіна. А Порошенко, будучи президентом, однією рукою обіймав диктатора, іншою – нагороджував героїв посмертно, а потім знову торгував з Росією.2. Він використовує нашу державу як сировинний придаток, справжня батьківщина його родини – Великобританія. Там його діти, онуки. Там його рід. В достатку та захисті. Зі світлом та теплом.3. Порошенка вважають державним зрадником. Його обвинувачують у сприянні розміщенню Чорноморського флоту РФ у Криму, оборудками зі Свинарчуками та Медведчуком, торгівлею вугіллям з ОРДЛО та зв'язками з УПЦ МП.4. Заробіток на Великій війні. Порошенко, за даними ЗМІ, прокручував донати українців через свій банк під відсотки та заробляв на військових облігаціях. Зараз цей олігарх – найбагатший політик України. Петро - багатший за всіх 720 депутатів Європарламенту. Його фракція в Верховній Раді воюючої країни - найбагатша фракція в усій Європі. Кожен день війни приносить додатковий мільйон в кишеню Порошенка.5. Лицемірство та піар на війні. Військові будуть чекати на дрони, на які задонатили українці, доти, доки Порошенко не повернеться з відпочинку з-за кордону і не запише пафосне відео. Це відомо широкому загалу. Це неповний спектр причин, чому Порошенка ненавидить народ, який колись його обрав президентом. Петро Олексійович так розчарував українців, що до нього вже ставляться, як до Бойка чи Арестовича. Більше ненавидять тільки путіна. Джерело
👁 8,990 26-01-22 14:26
Подивився інтерв’ю Мокрик-Гончаренко, хоча в даному разі логічніше, напевно, поміняти черговість прізвищ. Суїцидальна стратегія інтервʼюера побудувати розмову на принципі «я високоморальний інтелектуал, а ти зашкварене лайно» дала прогнозований результат у вигляді приголомшливого фіаско. Це вже не перша медійна поразка людей, які використовують подібну стратегію - коли ти судиш візаві за правилами та стандартами, які він не акцептував і субʼєктом яких він не є. Схожа історія - “сесксистський” фейл Антонюк з Бобулом, коли “нова етика” розбилася об монументальну стіну дискурсивної інакшості. Така стратегія була актуальною років 7-10 тому, зараз вона не працює, адже якщо ви берете на озброєння деконструкцію, не варто забувати, що вона завжди повернеться по вас. Коли метою інтерв’ю стає не отримання інформації в делезіанському сенсі (створення нових зв'язків, що утворюються з відмінностей), а самолюбування та прагнення гарно виглядати в кадрі, воно втрачає свою семантику, перетворюючись на перформанс. Своєю чергою, перформанс - це вистава, а у виставі завжди домінує досвідченіший актор незалежно від ролі, яку йому хтось приготував. Років 5 тому Гончаренко був у мене в “Антиподах” і я чудово розумію, який це непростий співрозмовник. З ним не можна будувати розмову на етичних претензіях чи моральній перевазі, тому що на всю цю етику він кладе метаетику, яка помітно ефективніша у використанні та більше відповідає часу. Пам’ятаю, після інтерв’ю я сказав йому: “А ви підготовлений”, і судячи з того, що я побачив сьогодні, він ще більше вдосконалився. Мокрик - розумна людина, але Гончаренко його деконструював його ж інструментами у перші ж 10 хвилин розмови. Я думаю, тут нікому не треба пояснювати формат та характер наших взаємовідносин із депутатом Гончаренком. Ми багато разів перебували в конфліктах різної міри інтенсивності, тож ви розумієте, як непросто мені констатувати все це. Але я мушу поставити фактичне над персональним. Потрібно вміти оцінити красу гри - навіть/особливо у виконанні суперника. Висновок буде абстрактний. Захопившись деконструкцією, релятивізмом та позаконкурентним моральним домінуванням, наші постмодерністи не помітили, як підкралася пенсія. А з нею - нова доба, в якій для них - якщо вони не роздупляться - місця немає. P.S. Найкращий момент - це спір про “Єлєну” та “Олену”. Поміняйте місцями слово “Єлєна” на “чоловік”, а “Олена” - на “жінка” (або навпаки, це непринципово) та насолоджуйтесь.
👁 7,170 26-01-21 07:53
Я зареєстрував петицію про відсторонення Кличка Київрадою в пʼятницю, 16 січня. Це було ввечері в неробочий час. За законом та власним положенням, Київрада має 3 робочих дні, щоб оприлюднити або заблокувати петицію. Тобто дедлайн у них завтра. Ніби все за регламентом, але… Ми ж розуміємо, з ким маємо справу. Тому не могли відмовити собі в задоволенні трохи розважитись і перевірити систему на адекватність. Наступного дня, у суботу, мій друг Андрій Кулібаба зареєстрував «антипетицію»: «Ні в якому разі не відстороняти мера Києва Віталія Кличка».Скриншоти цього шедевра - перед вами. І так, вона вже оприлюднена. Цей текст ми навмисно склали з порушенням усіх можливих вимог: жодного конкретного заклику до дії, стиль «абсурдний коментар у фейсбуці» та фірмові пробіли перед комами (мабуть, саме вони й підкорили серця модераторів). Будь-який притомний адмін мав би відхилити це за порушення вимог, форми й здорового глузду. Але її пропустили.А мою петицію - з чіткою юридичною базою та дотриманням усіх норм - ні.Суто формально, «одобрямс-петиція» мала з’явитися вже після моєї, бо надійшла пізніше. Але в Київраді вирішили, що такий видатний інтелектуальний доробок вартий публікації негайно.Звернення до тих, хто захоче її підписати: я поважаю вашу громадянську позицію. Просто знайте: ви підписуєте фейкову діч, яку автор подав суто заради експерименту і яку сам не підтримує. Андрій ще окремо прокоментує цей пранк. Отже, зараз у Київради цікава розвилочка:1. Опублікувати мою петицію завтра (в останній законний день) і спостерігати, як швидко вона набере голоси.2. Відмовити або «включити ігнор». Тим самим офіційно визнати: незручні, юридично грамотні звернення ми блокуємо, а безграмотну фантасмагорію пропускаємо — аби там було написано «НЕ ЧІПАЙТЕ КЛИЧКА!». Мені приємно, що пастка спрацювала навіть краще, ніж ми сподівалися. З іншого боку - ви тепер наочно бачите інтелектуальний рівень менеджменту міста. Після публікації тієї дичини у них просто не лишилося аргументів, щоб не опублікувати мою. Чекаємо на завтра. Якщо прийде відмова - задіємо «план Б». Повірте, він їм сподобається значно менше.
👁 8,070 26-01-16 10:52
Найкращий відгук:Сьогодні ніч коли я з побратимом міняємо позицію, і посеред ночі згадую що пакунок на мене вже чекає. І я отримав, щиро дякую ютюб-колективу Ісландія за пакунок, підтримку військових та здорові сенси в ефірах. Фліска L/XL мені підійшла, хотів таку в UA-Made колись придбати та мене випередили).Космічну каву (в тому числі ту що в баночках) куштував роки два тому, коли Пан Петров її рекламував, з радістю спробую ще. І грілки, в цей непростий для нас з побратимом та України в цілому, вони будуть дуже в нагоді.Пану Сергію Іванову окрема подяка, для мене цей рік почався не дуже, русня досі існує, служба триває четвертий рік, в геополітиці невизначеність, кохана людина недочекалась. Та Ваші слова підтримки, Ваша вірність Україні та війську надихають. Я дуже хочу в цьому році побороти депресію, знайти своє призначення, і знайти можливість зустрітись з Вами в студії, або іншому неанонсованому заході. Дякую за тепло, надію і впевненість в тому що Україна стоїть і вистоїть. Слава Україні. Але зима набирає сили, тож грілок потрібно ще більше. Прошу активно підтримати збір пана Барабошка:ГРІЛКИ ДЛЯ ЗСУМи вже закупили і відправили 3 партії грілок в максимально різні підрозділи по всі лініі фронту. Зараз люті морози, тому збираємо на наступну партію і будемо одразу відправляти🎯Ціль: 100 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/9GoUNGHFqf💳Номер картки банки 4874 1000 2379 4830 Аби вас заохотити, я виставляю наступні призи: Крафтові свічки від пані Олександри Герасименко, а також лімітований підписаний вініл Перкалаби.
👁 5,890 26-01-15 16:58
Провів спеціальний енергетичний селектор. Були присутні Премʼєр-міністр та ключові для рішень в умовах надзвичайної ситуації члени уряду, представники обласної та місцевих влад Києва та області, Харкова, Дніпровщини, Сумщини, Чернігівщини. Багато робочих деталей обговорили, та надзвичайно багато проблем треба вирішувати максимально оперативно.Особливо складна ситуація в Києві – час міською владою втрачено, і зараз на рівні уряду буде виправлятися те, що не було зроблено на рівні міста. Вже сформовано постійно діючий штаб для столиці, його робота куруватиметься на урядовому рівні. Очікую від місцевої влади повної співпраці та взаємодії.Сьогодні будуть рішення щодо комендантської години – потрібні достатні послаблення на час надзвичайно холодної погоди, щоб у людей та бізнесу були всі необхідні можливості.Міністерство внутрішніх справ України забезпечить перевірку та збільшення мережі пунктів підтримки та обігріву в містах. Щодо Києва – окрема робота. Станом на зараз київські пункти підтримки потребують посилення.Уряд України повинен негайно, сьогодні протягом дня забезпечити всі необхідні рішення для спрощення та збільшення імпорту електроенергії як державними компаніями, так і приватною сферою. Очікую також негайного спрощення регуляцій для підключення в мережу додаткового обладнання.Вдячний обласній та міській владі Харкова за дуже відповідальний підхід в організації роботи енергосфери у надзвичайних обставинах. Взяли в роботу запити від Дніпровщини – Дніпро, Кривий Ріг, інші міста та громади регіону. Доручив уряду окремо опрацювати запити та ситуацію на Чернігівщині. Окремо обговорили ситуацію в Бориспільському та Броварському районах Київщини. Непроста ситуація на Сумщині – стараємося допомогти. На вечір сьогодні очікую доповідей щодо виконання тих речей, які визначені.Окремо проведу нараду з міністром оборони України та командувачем Повітряних сил ЗСУ щодо захисту енергетичних обʼєктів і додаткових запитів до партнерів на підтримку ППО.Дякую всім, хто допомагає! Дякую всім, хто працює, щоб ліквідувати наслідки російських ударів.
👁 7,260 26-01-13 15:48
ДЕ МІНІ-ТЕЦ КЛИЧКА? МІЛЬЯРД СПЛАТИЛИ - ТЕПЛА НЕМАУ Києві знову немає світла і тепла.І винні в цьому москвити - це беззаперечно. Вони цілеспрямовано б’ють по енергетиці й тероризують українців та зокрема киян.Але є друге питання.Що зробила київська влада, щоб цього не було?❗️Факт, який вже не сховаєшУ 2024 році міська влада Києва закупила 15 міні-ТЕЦ (когенераційних установок) на понад 1,1 млрд грн.Ці установки мали дати резервне тепло і електрику під час блекаутів.Встановити їх планували до кінця 2025 року.❗️А тепер головнеЖурналісти встановили: • реально встановлена лише ОДНА міні-ТЕЦ - і та за підтримки USAID, а не міста; • де решта 14 - офіційно невідомо; • на запити до КМДА відповідей немає.👉 Гроші заплатили. Міні-ТЕЦ немає.Де гроші? Де установки?Київ - найбагатше місто України.Бюджет - під 100 млрд грн на рік.Плюс міжнародна допомога, плюс донори.Але замість міні-ТЕЦ: • будували безглузді розв’язки на мільярди; • клали плитку замість асфальту; • робили пляжі, клумби, стовпчики під час війни.А тепер мер Віталій Кличко радить киянам виїжджати в села.❗️Порівняння, яке болитьЖитомир - без мільярдних бюджетів - зробив децентралізовану енергетику: • малі ТЕЦ, • різні локації, • біопаливо, газ, когенерація.👉 У Житомирі це працює.👉 У Києві за мільярд - порожнє місце.Чому так?У Кличка - відмінні зв’язки в Німеччині.Він міг: • домовлятися з Siemens; • купувати, брати в лізинг або кредит; • залучати європейців, як це робили інші міста.❗️Але енергетика з європейським контролем - це не розв’язка і не плитка.Там важко “освоювати” бюджет, важко вкрасти.🧨 ВисновокТак, винні московити, які б’ють по енергетиці.Але те, що Київ увійшов у 5-й рік повномасштабної війни без резервного тепла і світла, - це вже питання до мера Кличка, до його жадібності і тупості.Гроші були.Рішення були.Час був.А міні-ТЕЦ - немає.➡️ Хтось в оточенні Кличка ці гроші просто вкрав і звісно поділився з мером.➡️ Або “освоїв” так, що киянам від того ні тепло, ні світло.Питання залишається відкритим.А батареї - холодними. Звісно винні передусім московити але чому нічого не робить Кличко?
👁 7,040 26-01-12 12:24
Сьогодні — День українського політв’язня. Ми згадуємо тих, кого в різні часи намагалися змусити мовчати — за любов до України, за право думати й говорити вільно. Від ув’язнення Тараса Шевченка російською імперією до радянських таборів для української інтелігенції — репресії були інструментом придушення свободи. Сьогодні ця практика триває на окупованих територіях України. Змінюються назви режимів. Не змінюється метод — тюрма як інструмент московської політики. Українських політв’язнів переслідують не за злочини. Їх карають за ідентичність. За українську мову. За відмову прийняти окупацію. За вірність своїй державі. Поруч із ними — тисячі військовополонених і цивільних бранців. Їх утримують у нелюдських умовах, позбавляють зв’язку з родинами, знущаються й катують. Це — частина тієї ж системи страху, яку москва століттями застосовує проти українців. Сьогодні ми думаємо не лише про тих, хто за ґратами. Ми думаємо про їхні родини — матерів, дружин, дітей, які чекають і вірять. Ми пам’ятаємо кожного українського політв’язня.Ми боремося за кожного військовополоненого.І ми зробимо все, щоб вони повернулися додому. Бо свободу неможливо ув’язнити.Слава Україні.
👁 7,920 26-01-11 11:47
Київ без тепла і світла: війна війною, але де поділися мільярди Кличка?Київ — столиця країни з бюджетом близько 80–90 млрд грн на рік. Це приблизно 2 млрд доларів. Місто, яке мало б бути найбільш захищеним у плані енергетики, тепла й води. Але реальність — відключення, аварії, холодні батареї.Так, росія обстрілює. Це факт.Але є й інший факт: інші міста в тих самих умовах зробили більше.Житомир без мільярдів — але з результатомЖитомир — не столиця і не найбагатше місто. Проте за роки війни там: • запустили газові когенераційні установки (електрика + тепло), • побудували ТЕЦ на біопаливі, • встановили сонячні панелі, • інвестували в енергоефективність (освітлення, водоканал), • залучили USAID, ЄБРР, Світовий банк.Результат: менше відключень, більше автономії, швидше відновлення.А що Київ?Київ роками мав власні гроші, не кредити й не гранти.І тут виникають питання, які кияни ставлять дедалі частіше: • Чому при такому бюджеті не створено розподілену генерацію в масштабах міста? • Чому комунальні підприємства (їх понад 120) споживають мільярди, але не дають стійкого результату? • Чому замість системних рішень — вічні “ремонти”, розв’язки, асфальт?Піар замість системиМер Віталій Кличко регулярно публікує фото з допомогою фронту. Це важливо й потрібно.Але експертні оцінки (які обговорюються в публічному просторі) припускають: на пряму підтримку війська могло піти близько 10% міського бюджету.І тут постає ще одне запитання:А де решта 90%?Мільярди, які не гріютьКияни бачать: • гроші в непрозорих КП, • постійні будівельні проєкти, де важко відстежити ефект, • відсутність енергетичної стратегії, яка б реально зменшила залежність від централізованих мереж.Ніхто не заперечує війну.Але війна — не виправдання управлінській бездіяльності.Головне питанняЯкщо Житомир зміг без мільярдів,чому Київ із мільярдами — ні?Або: • у столиці проблема не в грошах, • а в пріоритетах, контролі та відповідальності.ВисновокКиїв сьогодні — це місто, де: • фронту допомагають для фото, • енергетику не реформували, • комунальні структури проїдають бюджет, • а киянам кажуть: “Терпіть, бо війна”.Війна — це правда.Але корупція й неефективність — це теж правда, від якої батареї теплішими не стають.Як Житомир вирішив питання електрики, тепла та водопостачання без мільярдів читайте в статті - https://texty.org.ua/articles/114286/sonce-smittya-i-hazoporshnevi-ustanovky-yak-zhytomyr-heneruye-ta-ekonomyt-elektryku/
👁 7,700 26-01-02 08:33
❗️кремль готує масштабну провокацію з людськими жертвамиСлужба зовнішньої розвідки України попереджає про продовження спеціальної операції кремля зі зриву мирних переговорів за посередництва США.Вказана операція має комплексний характер. Після т. зв. «атаки на резиденцію путіна» фіксуємо поширення кремлем нових сфальсифікованих інформаційних приводів для підготовки російської та закордонної аудиторії до подальшої ескалації.З високою ймовірністю прогнозуємо перехід від маніпулятивного впливу до збройної провокації спецслужб рф зі значними людськими жертвами. Очікуваний час – напередодні або у ході святкування Різдва за юліанським календарем. Місцем провокації може бути обрано культову споруду або інший об’єкт з високою символічною вагою як у росії, так і на тимчасово окупованих територіях України.Для фальсифікації доказів причетності України планується використати уламки ударних БПЛА західного виробництва, які будуть доставлені до місця провокації з лінії бойового зіткнення.Експлуатація страху та вчинення терористичних актів із людськими жертвами під «чужим прапором» повністю відповідає стилю роботи російських спецслужб.Режим путіна неодноразово застосовував цю тактику всередині рф, а нині ця ж модель експортується назовні, що опосередковано підтверджується публічними заявами вищих посадових осіб рф. Звертаємось до медіа з проханням ставити під сумнів та  ретельно перевіряти оприлюднені кремлем матеріали і не поширювати російські фейки.