Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Іван Федоров / Запорізька обл / Запоріжжя
Añadido 14 jul. 2024

🇺🇦 Іван Федоров / Запорізька обл / Запоріжжя

@ivan_fedorov_zp
Número de suscriptores: 57 901
Fotos: 15,500
Videos: 3,380
Enlaces: 2,750
Descripción:
🇺🇦 Офіційний телеграм-канал начальника Запорізької ОВА Івана Федорова https://fedorov.sendpulse.site

👥 Número de suscriptores

57 901
Promedio/Día:: -14
Promedio/Tiempo:: +135
Promedio/Mes:: +549

👁️ Vistas promedio por mensaje

13 915
Promedio/Día:: 8,730
Promedio/Tiempo:: 17,751
ERR: 24.03%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 20
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

На Дереві пам’яті з’явилися ще 85 нових дзвіночків на честь полеглих Захисників і Захисниць УкраїниНа меморіалі «Дерево пам’яті» встановили ще 85 нових дзвіночків на честь полеглих українських воїнів із Запоріжжя, Мелітопольського району, Пологівської та Токмацької громади. Передзвін металевого «листя»  нагадує про тих, хто назавжди залишився у строю, захищаючи Україну від російської агресії.Кожен із дзвіночків символізує окрему історію мужності, самопожертви та безмежної любові до Батьківщини. Один із них – на честь Сергія Кузьміна. Герой став на захист України у 2022 році. Служив у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади, де був командиром взводу. – Коли прийшла повістка він відповів: «Піду захищати Батьківщину». Сергій майже нічого не розповідав про службу, завжди казав, що в нього все добре. На Донецькому напрямку він зник безвісти, ми цілий рік шукали його, сподівалися хоча б на звістку. У 2024 році нам подзвонили, і лише після проведення ДНК-експертизи його вдалося ідентифікувати, – розповіла дружина полеглого воїна пані Еліна. Детальніше – за посиланням. 
🇺🇦 Запоріжжя: посилюємо захист ‼️ Сьогодні ворог вкотре обрав терористичну тактику: запускати БпЛА по виключно цивільній інфраструктурі. Мета - залякати та посіяти паніку серед мешканців. ⚔️ Дякую Силам оборони: завдяки їхній роботі більшість ворожих цілей ліквідовано ще на підльоті. На решту російського металобрухту вже маємо відповідну реакцію, аби мінімізувати ризики для людей. Встановлюємо антидронові сітки. Роботи вже розпочато на кінцевих зупинках громадського транспорту у двох районах Запоріжжя. Також узгоджено з Урядом план фінансування та розгортання сіток на основних трасах місцевого та державного значення, де є найбільша концентрація транспорту. Щодо встановлення модульних укриттів у місцях масового скупчення людей, зокрема й на зупинках. Загальна потреба - близько 200 споруд. Вже є домовленості із міжнародними партнерами щодо фінансування та монтажу перших 50 укриттів. Роботи триватимуть кілька місяців, пріоритет - райони, які найбільше потерпають від ворожих обстрілів. Розробили комплексний план заходів із захисту як цивільних, так і об’єктів критичної інфраструктури. Робота вже триває.‼️ Терор цивільного населення - це ознака агонії ворога через його невдачі на фронті. Як би окупанти не намагалися залякати нас, ми маємо зберігати спокій та витримку.Наші захисники нищать ворога вздовж всієї лінії запорізького фронту, а ми тут, у тилу, робимо все можливе, аби вберегти людей від наслідків обстрілів.
🍒 У Запоріжжі відбулося ювілейне «ЧерешнЕво» - фестиваль, який вже 15 років об’єднує мелітопольців навколо спільних традицій.Цьогоріч символом свята стала «валіза додому». Для когось вона наповнена фотографіями, для когось - особистими речами, знайомими смаками чи дитячими спогадами. Усе це можна було побачити на локації «Чері-сторії», де мелітопольці ділилися частинками свого життя та історіями про рідне місто.Особливу атмосферу фестивалю створили творчі колективи, майстер-класи, дитячі активності та представники релокованого бізнесу, які продовжують працювати й розвиватися, зберігаючи зв’язок зі своєю громадою.«Є речі, які неможливо забрати із собою з рідного міста, але вони назавжди залишаються в серці. Це атмосфера літнього Мелітополя, рідні голоси, знайомі вулиці та фестиваль “ЧерешнЕво”. Сьогодні Мелітополь - це люди, які продовжують триматися разом», - зазначив заступник голови Запорізької ОДА Михайло Семікін. Фестиваль вкотре нагадав: Мелітополь живе у своїх людях. У тих, хто зберігає пам’ять про рідне місто та підтримує одне одного. Адже прийде день і Мелітополь обовʼязково повернеться додому 🇺🇦
Молодь Запорізької області - це покоління, яке створює майбутнє вже зараз.Зустрівся зі 100 молодіжними лідерами регіону: представниками молодіжних і студентських рад, громадських організацій, молодіжних центрів.🔹Говорили про безпеку Запоріжжя, повернення молоді до міста, безпечні підземні простори, сучасні наукові лабораторії, грантовий фонд та вивчення ШІ в університетах.🔹Вручив сертифікати 6 молодим лідерам, які пройшли тримісячне стажування в Запорізькій ОВА.Молодіжна політика - один із пріоритетів і для Запорізької області, і для держави.Зараз у нашому регіоні працюють:▫️15 молодіжних і студентських рад▫️13 молодіжних просторів і центрівНаступний важливий крок на національному рівні - посилити участь молоді в ухваленні рішень.🔹За ініціативи Президента України Володимира Зеленського вперше в історії країни при Конгресі місцевих та регіональних влад створюється Палата молодіжних Конгресів. Це чіткий сигнал: молодь має бути в епіцентрі важливих процесів у державі.🔹Запорізька область підтримує цю ініціативу і вже працює над формуванням Обласного молодіжного конгресу, який об’єднає представників усіх громад і буде голосом молоді на регіональному та національному рівнях.🤝Дякую молодіжним лідерам за активність, ідеї та готовність брати відповідальність. Обласна влада відкрита до діалогу і готова підтримувати молодіжні ініціативи.
❗️ Звернення до мешканців обласного центру щодо безпекової ситуації00:00 Зміна безпекової ситуації00:09 Здобутки ЗСУ на Запорізькому напрямку 00:35 Нова тактика ворога01:02 Оперативні рішення для захисту міста01:26 Нові рішення проти ворожих FPV-дронів, антидронові сітки 02:06 Що показує статистика атак▶️ Останніми днями мешканці Запоріжжя відчули зміну безпекової ситуації в обласному центрі.Ми розуміємо занепокоєння людей і щодня працюємо разом із військовими та силовими структурами над додатковими заходами захисту міста.Ворог намагається посилити терор цивільного населення та застосовує нові тактики використання безпілотників. У відповідь ми посилюємо систему протидії таким загрозам.На сьогодні виконано всі заявки військових щодо додаткових засобів боротьби з ворожими FPV-дронами. Вже ухвалені рішення щодо додаткового захисту окремих об’єктів критичної інфраструктури та посилення роботи відповідних підрозділів.Разом із Урядом, Силами Оборони та громадами області використовуємо всі наявні ресурси та можливості, щоб зробити Запоріжжя максимально захищеним і безпечним для людей. І ця робота триває щодня.
Сьогодні сотні людей і в Києві, і в Дніпрі, в інших містах працювали після російського масованого удару: гасили пожежі, допомагали пораненим, діставали людей з-під завалів. Рятувальники ДСНС України, поліцейські, працівники комунальних служб, «екстренки» – я вдячний усім, хто допомагає зберегти життя після російських атак. Жорстокий був удар – більше ніж 70 ракет, багато балістики, більше ніж 650 дронів за ніч. Вдень сьогодні росіяни продовжили атаки, ще близько ста дронів було. На жаль, рівень постачання для нашої ППО зараз не дозволяє збивати значну частину ракет. Були влучання. 130 людей постраждали. На жаль, 22 людини загинули, двоє дітей серед них. Мої співчуття всім, хто втратив рідних та близьких. Вкотре Путін зі своїм божевіллям «перемогли» життя звичайних дітей, житлові будинки, поліклініку в Києві. «Шахеди» були проти багатоповерхівок у Дніпрі та чомусь проти ще й автосалону з китайськими машинами в Києві. «Циркон» одразу проти семи будинків. «Шахеди» по будинках в Харкові, Запоріжжі, Полтавщині. Удари по Чернігівщині, Сумщині, Херсонщині. «Шахеди» проти Хмельницької області. Кожен із цих дронів, усі типи російських ракет взагалі не можуть вироблятися без компонентів, які завозять з інших країн. Тобто в кожному з таких ударів є, може, хоч і несвідома, але все ж таки співучасть тих, хто працює на Росію, хто забезпечує Росію грошима, хто допомагає їй обходити санкції та шукати не просто один чи два, а тисячі компонентів, без яких російське воєнне виробництво просто зупиниться. П’ять ракет «Калібр» – це 145 таких компонентів. 33 «іскандери» – це 1122 компоненти. 650 ударних дронів різних типів – це більше ніж 17 тисяч компонентів, без яких неможливо виробити їх. Масштабні схеми, щоб обійти санкції. І це абсолютно реальна співучасть у вбивствах.
Вони стали щитом для Запоріжжя:  бригада «Кара-Даг» відзначила річницю створенняВони з перших днів повномасштабного вторгнення стали на захист Запорізького краю, брали участь у боях за Мелітополь, стримували ворога на підступах до обласного центру, воювали за Маріуполь, тримали й тримають позиції на Запорізькому, Покровському, Куп’янському та Донецькому напрямках фронту. У Запоріжжі відзначили 32-гу річницю з дня створення військової частини № 3029 Національної гвардії України.– Для нашого регіону Кара-Даг – це особлива частина, бо ви – наші, запоріжці. Понад 30 років ви захищаєте не тільки козацький край, а й усю нашу державу. З перших днів повномасштабного вторгнення ви стали на захист кожної громади і разом з іншими підрозділами Сил оборони не дали ворогу зайти в Запоріжжя. Сьогодні ми можемо працювати й жити в місті саме завдяки вам. Ви там, де найважче і де найбільше потрібні. Дякую за службу. Слава Україні! – зазначив заступник голови Запорізької ОДА Михайло Семікін. Детальніше – за посиланням.
🇺🇦Енергетична децентралізація на часі: завдяки підтримці Уряду Запорізька область додатково встановить три блочно-модульних котельні, щоб забезпечити будинки та квартири надійним теплопостачання в умовах російського енергетичного терору.Уряд виділив з резервного фонду 3 мільярди гривень для придбання 216 блочно-модульних котелень. З цієї суми 966 млн грн буде спрямовано Агентству відновлення для реалізації проєктів в Києві. Ще понад 2 млрд грн отримають регіони. Для Запоріжжя передбачена закупівля трьох блочно-модульних котелень. На це область отримає понад 49 млн грн. ❗️Ключове завдання для нас зараз - оперативно завершити монтажні роботи та підготувати обладнання до роботи до початку опалювального сезону.Паралельно в регіоні триває підключення вже наявних блочно-модульних котелень, які забезпечать теплом майже 20 тисяч абонентів.Системна підготовка до зими триває в межах Планів стійкості регіонів, які Уряд розробив спільно з ОВА та органами місцевого самоврядування. Вони передбачають заходи із захисту об’єктів критичної інфраструктури, розвитку розподіленої генерації, резервного теплопостачання, а також забезпечення стабільного водопостачання та водовідведення. Щиро вдячний Уряду за підтримку та розуміння викликів прифронтового Запоріжжя. Разом можемо більше 🇺🇦
📊 Уже 63 % українців, відповідно до результатів опитування ЮНІСЕФ, говорять, що побачили приклади безбар’єрних рішень у своїх громадах. І вони мають на увазі вже не тільки пандуси. Дедалі більше українців починають розуміти й помічати інші виміри безбар’єрності, необхідні абсолютно всім членам суспільства: економічні, освітні, інформаційні. Серед головних асоціацій із безбар’єрністю люди все частіше називають доступність, рівність та свободу загалом. 👥 Наше суспільство змінюється. І за цими змінами, зокрема, – результат 25 проєктів з упровадження Національної стратегії безбар’єрності, які нині ведуть усі міністерства та відомства. Сьогодні про їхні результати говорили на засіданні Національної ради безбар’єрності за участі Юлії Свириденко, Прем’єр-міністерки України, представників міністерств, обласних військових адміністрацій, міжнародних партнерів та експертного середовища.Разом відкрили щорічний тиждень безбар’єрності, коли особливу увагу приділяємо освіті й просвіті на цю тему, зокрема коректному мовленню (воно ж – тема всього 2026 року).Чому слова не менш важливі, ніж вчинки? Тому що вони формують ставлення, отже, наші дії.З того ж опитування ЮНІСЕФ дізнаємося: частка стигматизуючих матеріалів у медіа та дописів у соціальних мережах залишається, на жаль, дуже великою – 40–50 %. Ідеться, наприклад, про болючі штампи на кшталт «інвалід», «даун», «безхатько». Вони досі живуть у заголовках, текстах, сюжетах, а значить, і мовленні читачів та слухачів.Це не означає, що суспільство не хоче змінюватися. Знання вказують напрямок, але саме звичка веде нас щодня. Тому зміни стаються тоді, коли нові дії стають звичними.А для цього за словами треба побачити людину. Не інвалідність – людину з інвалідністю. Не безробітного – людину в пошуках роботи.💬 Про таку коректну комунікацію посадовцям сьогодні розповіла на спеціальній лекції Олена Пшенична, письменниця та засновниця ГО «Видимі», членкиня правління «Мережі батьківських організацій». А буквально намалювали тезу «Безбар’єрність – це коли можеш за словами бачити людину» учасники однойменного мистецького проєкту під патронатом ЮНІСЕФ, ГО «Безбар’єрність», Міністерства культури України, радниці – уповноваженої Президента України з питань безбар’єрності Тетяни Ломакіної.Побачити роботи зможе вся країна, бо з амбасадорами безбар’єрності виставка їде до регіонів – для діалогу в громадах. А спочатку вона буде доступна для всіх на ВДНГ із 27 травня. Саме так змінюється культура – не зверху вниз, а всюди водночас.
Рятувальники ДСНС понад 15 годин ліквідовували пожежі, які виникли внаслідок комбінованої атаки Росії по наших містах і громадах. Демонтаж небезпечних конструкцій триває досі. На жаль, зросла кількість поранених: лише у Києві до медиків звернулися понад 80 людей, з них троє дітей. Поліцейські столиці прийняли вже більше 540 заяв про пошкоджене майно. Сьогоднішнім ударом Росія намагалася знищити не лише життя, а й пам’ять. Близько 40% музейних предметів з експозиції Національного музею “Чорнобиль” безповоротно втрачені. Рятувальники та працівники музею одразу після удару розпочали евакуацію експонатів. Зокрема, вдалось зберегти предмети з фондосховищ, картину Марії Примаченко та прапор України, який був встановлений на ЧАЕС одразу після деокупації у 2022 році.Дякуємо кожному, хто працює на місцях обстрілів: рятувальникам, поліцейським, гвардійцям, медикам, комунальникам. Сьогодні на вулицях столиці ми зустріли й сотні волонтерів, які допомагали екстреним службам. У моменти терору українці вчергове демонструють всьому світу свою єдність та силу.🇺🇦Підписатися | Міністр | МВС | Гвардія наступу