Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Шо там в айті
Añadido 15 may. 2021

Шо там в айті

@it_blazhko
Número de suscriptores: 47
Fotos: 20
Enlaces: 25
Descripción:
Поверхнево про IT https://t.me/Yevgen_Blazhko
Fuente

Шо там в айті | Зарплати в українському IT поки не падаютьВийшли результати чергового ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Шо там в айті Шо там в айті @it_blazhko
50 Vistas/Alcance 2023-01-18 07:36 Mensaje №41
Зарплати в українському IT поки не падаютьВийшли результати чергового опитування - за грудень 2022.1️⃣ Середня зарплата програміста в Україні - $3400 (без урахування тих, хто виїхав). Рівно стільки ж, як і півроку тому.2️⃣ По позиціях є зростання: Tech Lead - $5320 (+$365 в порівнянні з серединою 2022-го), Team Lead - стільки ж (+100), Senior - $5000 (+300). Навіть у джуніорів середня зарплата підросла - $1000 (+50). Інші - без змін.3️⃣ За співробітника у безпеці компанії готові доплачувати: середня зарплата українського програміста, що зараз за кордоном, становить $4500. Ну або виїхати примудрилися більш досвідчені, хоча першу версію частково підтверджує і те, що у Львові зараз платять більше, ніж у Києві - $3750 vs $3600. Харків навіть не у топ-10: 12-те місце ($2760), поступившись трохи навіть Полтаві, хоча це більш висока позиція, ніж півроку тому і на $100 більше (стало все ж безпечніше після блискучого вересневого контрнаступу ЗСУ).4️⃣ Найбільше в середньому отримують за програмування на мові Rust ($4000), тільки вона мало кому потрібна.5️⃣ Англійська конче необхідна. Сіньйор, який знає англійську, заробляє майже вдвічі більше за сіньора, який її не знає - $5500 vs $3000.Виглядає ж чудово? Так, але треба мати на увазі, що зарплатне опитування не відображає:- кількість скорочень, що уже сталися- кількість можливих скорочень у найближчі місяці в зв’язку з тим, що багато клієнтів блекаутів бояться більше, ніж українські розробники, і хочуть вивести проєкти з України- дуже погану ситуація для новачків - джунів майже зараз не наймають. Тим, хто не встиг застрибнути у потяг на довоєнному перегрітому ринку, доведеться ще якийсь час почекати.Був би це суто внутрішній ринок, то зарплати вже б почали падати, але оскільки він глобальний, то все, на щастя, складніше.Ризики залишаються і зростають, але 11 місяців війни українська IT-галузь пережила доволі стійко. І це вже чимале досягнення, яке додає трохи оптимізму.Бережіть себе і допомагайте ЗСУ.