Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - InformNapalm
Añadido 14 jul. 2024

InformNapalm

@informnapalm
Número de suscriptores: 132 138
Fotos: 16,500
Videos: 5,610
Enlaces: 11,300
Descripción:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Número de suscriptores

132 138
Promedio/Día:: -35
Promedio/Tiempo:: -242
Promedio/Mes:: -900

👁️ Vistas promedio por mensaje

23 347
Promedio/Día:: 25,200
Promedio/Tiempo:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Mensajes por Día

4.3
Último día: 5
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 17,100 26-04-30 13:00
Щодо замаху на генерал-майора Омурбекова. Продовження попереднього допису. - Всі джерела щодо новини про замах на генерал-майора Омурбекова сходяться на тому, що вибух відбувся в будинку 55 (на нашому колажі цей будинок позначений цифрою 3 (вигляд зверху), цифра 2 (фото спереду)).- З витоків відомо, що там проживає генерал-майор Омурбеков (1)- Джерела вказують, що внаслідок вибуху ліквідований підполковник Кузьменко, який нібито опинився в сусідньому під'їзді. Проте, з витоків відомо, що підполковник Кузьменко Сергей Павлович мешкає за адресою в сусідньому будинку, а не в сусідньому під'їзді (цифра 5 та цифра 6 з адресою з витоків 2026 року). - Також з витоків відомо, що номер телефону дружини ліквідованого підполковника Кузьменко підписаний як "жена Начальника штаба", "мама Максона" (цифра 8)- З OSINT спостережень відомо, що син підполковника Кузьменко - Максим дружить зі старшим сином генерал-майора Омурбекова - Артуром і часто проводять час разом (цифра 4)- З витоків СДЕК також відомо, що Кузьменко Сергей Павлович раніше відправляв посилки з Мозиря, Республіка Білорусь (цифра 7), що опосередковано також вказує, що він брав участь у військових діях проти України на Київщині та разом з Омурбековим відправляв "мародерку" додому (відома історія про СДЕК). Що додатково робить його законною військовою ціллю, навіть якщо не враховувати його високе звання та статус у військовій ієрархії. Тож що маємо у підсумку: відомо, що Омурбеков та Кузьменко дружать родинами, їх діти товаришують, Омурбеков є начальником для Кузьменко. Вибух міг пролунати тоді, коли вони разом проходили повз місце закладки вибухівки за адресою Омурбекова. Але тоді питання про "сусідні під'їзди" якось не в'яжеться з логікою події, бо Кузьменко мешкає в іншому будинку.Омурбеков часто присутній на публічних заходах у Хабаровському краї (приклад), він також очолював парадні колони на 9 травня в попередні роки (приклад). Зрозуміло, що зараз російські спецслужби намагаються приховати деталі про стан Омурбекова. Якщо він тяжко поранений, то, ймовірно, він не зможе бути присутнім на заходах 9 травня в Хабаровську. А якщо ні, то неодмінно може з'явитись публічно найближчим часом, щоб довести, що замах на нього був "невдалим". Хоча ліквідація його близького друга і колеги внаслідок підриву у військовому містечку за 6500 км від кордону РФ з Україною, ймовірно, не може вважатись цілком проваленою операцією. Якщо ви особисто знаєте Омурбекова або володієте додатковими відомостями про його поточний стан - можете написати нам в приватні повідомлення.**OSINT-колаж в кращій якості на сайті.P.S: ідентифікація ліквідованого російського офіцера з прізвищем Кузьменко може бути не точною, враховуючи наступний допис і суміжні дані.
👁 19,800 26-04-30 11:33
24 канал оприлюднив нове журналістське розслідування"Школа пропаганди․ Як росія виховує з українських дітей інформаційних солдатів"."За допомогою "Юнармії" та програми "Юнкор" росія виховує з українських дітей майбутніх пропагандистів. "Юнармія" має понад 2 млн учасників і діє, зокрема, на окупованих територіях. Разом із нав’язуванням громадянства вона змінює ідентичність українських дітей, що і сталось з Катею та, на жаль, й іншими дітьми", - зазначають журналісти-розслідувачі.В контексті цієї новини нагадаємо, що в 2019 році волонтер міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Андрій Лучков разом з польським дослідником Andrzej Leszkiewicz опублікували спільне масштабне OSINT дослідження про мілітаризацію дітей в РФ та на тимчасово окупованих Росією українських територіях Криму та Донбасу. ДослідженняPutinjugend: Children for Russian War(укр. - "Путінюгенд: діти для російської війни"), тоді отримало значний суспільний резонанс в Україні та ЄС і вперше комплексно розкрило як Кремль активно впливає на несформовану дитячу особистість, готуючи дітей до нових агресивних війн в Європі в інтересах путінського режиму.
👁 22,000 26-04-27 18:36
Перехопили черговий пакет документів у одного з російських офіцерів. Серед них є цікаве службове розпорядження Міністерства оборони РФ (від 24 квітня 2026 року), адресоване вищому командуванню ЗС РФ.Ключова тема — регулювання проходження служби військовослужбовців у військах безпілотних систем (БпС) в умовах мобілізації та воєнного стану.Основні положення:1. Жорстке закріплення персоналу.Військовослужбовців, які служать у підрозділах БпС, фактично заборонено переводити без їх згоди, але з винятками.Переведення можливе лише за погодженням із керівництвом БпС.2. Контроль за призначеннями.Призначення на посади мають узгоджуватись централізовано.Встановлено короткий термін розгляду документів.3. Відповідальність командирів.Командири несуть персональну відповідальність за порушення цих вимог.Документ демонструє, що Росія:- визнає критичну роль безпілотних систем;- стикається з дефіцитом кваліфікованих кадрів у цій сфері;- переходить до централізованого та більш жорсткого контролю персоналу;- готує кадрову модель під довготривалу війну.Документи документами, але цікаво як буде на практиці впроваджуватись ця вимога.
👁 19,300 26-04-27 10:42
Twitch заблокував акаунти російських стримерів, які транслювали турнір Alabuga Polytech Cup, - повідомляє сьогодні портал dev.uaПричиною санкцій із боку платформи стало те, що місце проведення змагань і сам навчальний заклад перебувають під санкціями США, ЄС та Великої Британії. Відомо про блокування офіційного каналу турніру, а також 14 акаунтів стрімерів та професійних кіберспортсменів терміном на 30 днів. Остаточне рішення щодо видалення цих облікових записів модератори ухвалять згодом.Реакція Twitch настала після розголосу в соціальних мережах та звернень української кіберспортивної спільноти. Зокрема, український коментатор Олексій «уХо» Малецький публічно закликав розробників CS2 та адміністрацію Twitch звернути увагу на використання гри для пропаганди мілітарних установ агресора.«Ваша платформа використовується для вербування молоді з метою створення ударних дронів, які щодня вбивають українців. Просимо звернути на це увагу», — наголошував Малецький у своєму зверненні.Спершу Twitch не реагував на скарги користувачів, але згодом сервіс почав зачищати причетні канали.«Алабуга» — це спеціальна економічна зона в Татарстані, яку використовують для виробництва дронів-камікадзе. За даними міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, є підстави вважати, що саме на виробничій базі заводу «Альбатрос» в «Алабузі» росіяни збирають іранські Shahed-136. Навесні 2024 року її вперше атакували українські безпілотники, а згодом було проведено ще кілька подібних атак. Довідково.В контексті інформації, яка згадується в дописі, нагадаємо архіви AlabugaLeaks:1. Злам російського виробника БПЛА. Частина 1. Хто збирає “Герань-2”2. Kaspersky Lab та нейромережі для російських військових дронів3. Російські дрони “Альбатрос-М5”: співпраця з NVIDIA та японські двигуни SAITO на складах Алабуги.
👁 18,500 26-04-24 08:32
🔥ССО тиждень вибивали арсенали, бази та логістику ворога на Донеччині та Запоріжжі Підрозділи Middle-strike Сил спеціальних операцій минулого тижня уразили арсенали, склади, логістику та ремонтні бази ворога, знижуючи його боєздатність на окупованих територіях Донеччини та Запоріжжя.Прямо біля кордону з рф ССО уразили ворожу ремонтну базу в Клинкиному на Донеччині, а в Новоамросіївському – паливний склад. За понад 100 кілометрів від лінії фронту на Донеччині провели успішні ураження зосередження озброєння та військової техніки ворожого підрозділу в Мангуші. А в Урзуфі на узбережжі Азовського моря ворог втратив польовий армійський склад.Дрони ССО в окупованому Трудовому на Запоріжжі уразили склад боєприпасів. У сусідньому селі Сміле вдарили по складу матеріально-технічного забезпечення, логістичному пункті та розташуванню ворожого батальйону безпілотних систем.Ворог втратив ще один склад МТЗ, ремонтну базу, розташування військ в окупованому Бердянську за 130 кілометрів від лінії бойового зіткнення.ССО продовжують асиметричні дії для стратегічного знесилення ворога вести війну війни проти України. Сили спеціальних операцій: завжди за межею!🕊Instagram 😎Facebook📹YouTube 🧵Threads👥X 🔗 Вакансії в ССО
👁 21,300 26-04-18 18:13
Слідчі Національної поліції та СБУ ведуть зараз розслідування всіх обставин нападу в Києві на звичайних людей. Нападник був ліквідований. Він тримав заручників і одного із заручників, на жаль, убив. Чотирьох людей він убив просто на вулиці. Ще одна жінка померла в лікарні: важке поранення. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Чотирьох заручників вдалося врятувати. Станом на цей час відомо, що 14 людей були поранені. Цифра, на жаль, може збільшитись: люди ще звертаються по допомогу. Серед поранених хлопчик, йому 12 років. Лікарі надають необхідну допомогу. Бажаємо якнайшвидшого одужання пораненим. Відомо, що нападник підпалив квартиру, перед тим як вийти зі зброєю на вулицю. Раніше він вже притягувався до кримінальної відповідальності. Довго жив на Донеччині, народився в Росії.Зараз зʼясовується все, що може бути про нього відомо і чому він таке наробив. Треба перевірити кожну деталь. В роботі у слідчих кілька версій. Усі його електронні пристрої, телефон, усі звʼязки будуть перевірені. Міністр внутрішніх справ України, Служба безпеки України та Генеральний прокурор України будуть інформувати суспільство. Уся перевірена інформація має бути надана нашим людям.
👁 39,900 26-04-16 13:59
А поки ми з нашими друзями та колегами працюємо як над новими CYBINT-операціями, так і над тим, щоб вас невдовзі розважити публікаціями про успіхи попередніх CYBINT заходів, ми рекомендуємо всім нашим читачам додати в закладинки і поступово ознайомитись з всіма публікаціями в розділі: https://informnapalm.org/ua/category/hacker/Там зібрані далеко не всі наші матеріали по темі CYBINT операцій, але вам буде цікаво погортати цей розділ, який стосується вже новітнього періоду війни після 2022 року. До 2022 у нас також були інші гучні та цікаві кібер операції, про які ми розповідали на сторінках нашого сайту з 2016 року. Можливо, ви навіть бачили наш тематичний міні фільм тих років. Найцікавіше відбувається в періоди, коли ми пишемо мало новин на каналі, бо це означає найбільш інтенсивний період нашої непублічної розвідувальної роботи по випаленню російських агресорів. Дякуємо всім, хто підписаний на наш офіційний канал InformNapalm, тримає увімкненими сповіщення, підтримує та чекає виходу нових полум'яних матеріалів.
👁 21,500 26-04-15 09:14
Добропільський напрямок: бойова робота бригади «Буревій» у складі 1-го корпусу НГУ «Азов»Ефективність корпусної реформи в Силах оборони України щодня підтверджується на полі бою, про неї свідчать результати бойової роботи та перехоплені повідомлення ворога.З грудня 2025 року підрозділи 1-ї Президентської бригади «Буревій» виконують завдання на Добропільському напрямку в складі 1-го корпусу НГУ «Азов». Робота в спільній смузі відповідальності дозволила організувати злагоджену взаємодію в межах корпусу та зруйнувати плани противника щодо захоплення Добропілля й виходу на кордони Донецької області.Починаючи з грудня, на рахунку бригади десятки знищених одиниць техніки, суттєво ускладнена логістика противника, поповнення обмінного фонду. Бригада «Буревій» продовжує нарощувати бойові спроможності та ефективно знищувати ворога.У відео — найбільш яскраві фрагменти уражень ворожих цілей та бойова робота підрозділів бригади від першої особи. Слава Україні! 🫡🇺🇦🌪 Бажаєш долучитися до «Буревію»?Телефонуй за номером:+38 073 033 3027📲 Заповнюй анкету на сайті.Сайт • Telegram-бот • Instagram • Facebook • Tik-Tok • YouTube
👁 34,300 26-04-14 12:41
За останні тижні ми помітили якісний стрибок роботи Ірану в інформаційно-когнітивному домені проти США. Як відзначають наші аналітики, наразі незрозуміло чи іранці почали залучати до роботи в цьому домені своїх студентів, які навчаються за кордоном, зокрема, і в США, чи їм допомагають російські фахівці психологічних операцій? Але замість фокусування на створенні ШІ-фейків про "успіхи у війні проти США", вони швидко переорієнтувались на створення політичних відео, використовуючи стиль LEGO, що яскраво відрізняється креативним підходом і деталізованими сценаріями. Відео почали виходити дуже активно.Наведемо декілька яскравих прикладів:Твіт від @DropSiteNews:"Акаунти, пов’язані з Іраном, поширюють нове пропагандистське відео у стилі LEGO, в якому лідерів США та Ізраїлю зображено як корумповану еліту, пов’язану з «справами Епштейна»; це частина ширшої інтернет-кампанії, спрямованої на підрив підтримки війни. В анімації президента Дональда Трампа зображено як «помаранчеву свиню», якою керує прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньяху, а всю війну представлено як проект під назвою «Зробимо Ізраїль знову великим».У приспіві повторюється: «Ваш уряд керують педофіли. Вони наказали вам померти за Ізраїль»." Твіт від @MAGACult2"Ці відео вже з’являються з регулярністю годинникового механізму. Ось найновіший трек із критикою Lego з Ірану під назвою «Hormuz Hustle»" Нагадаємо, що нещодавно на сайті InformNapalm 13 мовами вийшла стаття як доктрина розвідувально-ударного контуру ССО РФ за короткий час швидко підвищила ефективність атак Ірану з 3% до 27% (тобто в 9 разів). Можливо, фахівцям і дослідникам буде цікаво глибше дослідити як Іран почав ефективніше працювати в інформаційно-когнітивному домені, і чи Росія має до цього якесь відношення, чи це виключно іранська "креативність". Водночас для нас було дивно, що в ході цієї операції проти Ірану в інформаційно-когнітивному домені США не відзначились якимись успішними кейсами. Зрозуміло, що в Ірані відключений Інтернет і впливати на широкі маси через мережі не виходить, але наскільки нам відомо США не використали потенціал радіомовлення, не підтримали населення в момент протестів, щоб допомогти скинути владу, натомість дозволили іранському режиму спричинити криваву розправу над людьми, які несли головний потенціал для спротиву.
👁 24,000 26-04-09 17:01
⚡️Ідентифікація димерського ката ― за сприяння ГУР встановлено підполковника фсб, причетного до катувань цивільних українців на КиївщиніГоловне управління розвідки Міністерства оборони України допомогло встановити особу співробітника фсб рф, який під час окупації селища Димер Вишгородського району Київської області у 2022 році був причетний до катувань мирного населення. Ним виявився підполковник фсб олєйнічук сєргєй александровіч.Спільними зусиллями ГУР МО України та слідчих Національної поліції встановлено, що олєйнічук відігравав ключову роль у цій системі в ролі “куратора” від фсб, відповідального за так звані “фільтраційні” заходи.▪️У період із 24 лютого по 31 березня 2022 року російські війська тимчасово окупували населений пункт. До складу угруповання входили підрозділи 83-ї окремої десантно-штурмової бригади зс рф.На території підприємства на вулиці Вишневій окупанти облаштували місце незаконного утримання цивільних осіб, де людей піддавали жорстоким допитам і катуванням.▪️Встановлено, що олєйнічук особисто проводив допити, які супроводжувалися катуваннями та жорстоким поводженням із цивільними. Саме він міг ухвалювати рішення про депортацію людей до рф.Задокументовано незаконне переміщення щонайменше 42 осіб — серед них селяни, студенти, підприємці, тренери та журналіст. Вивезених людей розосереджували в різних установах на території рф: утримували у слідчих ізоляторах та колоніях у ростовській, брянській, смоленській, пермській, тульській, володимирській областях та у республіці мордовія. Частину з них вдалося повернути. Щонайменше 24 цивільні особи досі залишаються у полоні.▪️ГУР оприлюднює дані воєнного злочинця – олєйнічук сергей александрович (08.05.1981 р. н.), уродженець оренбурзької області. Випускник далекосхідного військового інституту. Підполковник управління фсб по східному військовому округу (в/ч 73905, м. хабаровськ). Закріплений за 83-ю окремою десантно-штурмовою бригадою (в/ч 71289, м. уссурійськ).На основі зібраних доказів Офісом генерального прокурора олєйнічуку повідомлено про підозру за порушення законів та звичаїв війни, що супроводжувалося жорстоким поводженням із цивільним населенням. Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі.Також встановлено інших військовослужбовців 83-ї бригади зс рф — як рядового складу, так і керівництва, причетних до цих злочинів.☠️Кожен воєнний злочинець, який прийшов на українську землю з метою вбивати та катувати, буде ідентифікований. ГУР МО України нагадує — за кожен злочин проти українського народу буде справедлива відплата!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok