Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - InformNapalm
Añadido 14 jul. 2024

InformNapalm

@informnapalm
Número de suscriptores: 132 138
Fotos: 16,500
Videos: 5,610
Enlaces: 11,300
Descripción:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Número de suscriptores

132 138
Promedio/Día:: -35
Promedio/Tiempo:: -242
Promedio/Mes:: -900

👁️ Vistas promedio por mensaje

23 347
Promedio/Día:: 25,200
Promedio/Tiempo:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Mensajes por Día

4.3
Último día: 5
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 15,700 26-05-25 13:37
25 травня свій 20-й День народження відзначає Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.І цього дня міжнародна волонтерська розвідувальна спільнота InformNapalm вітає з професійним святом всіх військовослужбовців, фахівців та ветеранів ДССЗЗІ, які щоденно тримають один із найважливіших фронтів сучасної війни — фронт зв’язку, кібербезпеки та захисту критичної інфраструктури держави.Надійний спецзв’язок, стійкість державних систем, протидія російським кібератакам, захист інформації, розвиток технологічних спроможностей України — це невидима для багатьох, але критично важлива робота, без якої неможливе функціонування сектору безпеки і оборони.Окрема шана фахівцям CERT-UA, підрозділам кіберзахисту, військовослужбовцям та всім співробітникам Держспецзв’язку, які з перших днів повномасштабної війни забезпечують стійкість української держави під постійним тиском російської агресії — як у кіберпросторі, так і на полі бою.Із глибокою шаною згадуємо також полеглих воїнів та працівників служби, які віддали життя за Україну.Честь і повага всім, хто продовжує службу народу України.Слава Україні!
👁 19,100 26-05-24 09:01
На кожну масштабну комбіновану ракетно-дронову терористичну атаку по українських містах російські воєнні злочинці витрачають сотні мільйонів доларів, які отримують здебільшого з продажу нафти та інших ресурсів. Такі атаки по своїй суті є істерикою Путіна, який не може досягти значних успіхів та цілей у своїй кривавій та масштабній військовій авантюрі, що стала найбільшою війною у Європі з часів завершення Другої світової війни. Москва раз за разом декларує для своєї внутрішньої аудиторії, що кожна така атака - це акт помсти. Ціни таких атак у співставленні з річними бюджетами російських міст в Москві воліють не озвучувати. Бо вийде, що така "відплата" буде коштувати дорого не тільки в моменті, а і коштуватиме зубожілого життя на наступні десятки років для мільйонів людей, що населяють тимчасово існуючу Росію. І саме Путін особисто і Росія загалом почали геноцидну війну проти України, тому всі заяви про “помсту” і “відплату” є виключно пропагандистськими навіюваннями. Кремль розуміє виключно силу, тому коли Путіну були потрібні “дні тиші” - він плазував перед Трампом, щоб той вмовив Зеленського не завдавати ударів по Червоній площі на 9 травня.Московити спокійно провели свій парад побєдобєсія і з новою силою почали терор Києва та інших українських міст. Сподіваємось, що до наступного параду Путін вже не доживе, а якщо доживе, то побачить як сотні дронів вибухають при влучаннях в Кремль, путінські садиби та резиденції, штаб-квартири його генералів та пропагандистів ще до наступного 9 травня. Можливості для цього у України поступово зʼявляються, і російські терористичні атаки не демотивують, а навпаки - мотивують до втілення таких рішень. Рішень, які будуть справжньою відплатою. Ба більше - таким рішенням будуть справді раді мільйони людей по всьому світу, і навіть всередині Росії будуть аплодувати Україні. Бо насправді Путіна і всередині Росії ненавидять мільйони людей, які бояться це визнавати публічно, але які затамувавши подих раділи маршу Прігожина на Москву. Коли дрони будуть прилітати по захищених ППО резиденціях російської влади - звичайні росіяни будуть радіти, що карма все ж таки наздоганяє тих, хто починав цю так звану "сво" - віддавав накази і прирік мільйони на ганьбу за агресивну загарбницьку війну. І тоді все більше росіян з різних частин РФ справді почнуть поважати Київ, який зміг покарати Москву, яку насправді ненавидять всі інші регіони Росії. Ненавидять за пихатість, за диктатуру і за те, що Москва витягає з регіонів їх надра й багатства, спрямовуючи мільярди доларів не на розвиток всередині країни, а на терор і агресивну війну, яку веде руками зубожілих і підкорених народів.
👁 16,900 26-05-22 14:45
🪖 “Україна тут — номер один”, — керівник бойових операцій підрозділу ГУР FERRATA про розвиток українських безпілотних технологійЯк трансформується сучасна війна, розвиваються безпілотні системи і як український досвід формує нові підходи до бойових дій: німецьке видання Welt am Sonntag опублікувало матеріал про розвиток українських технологій та роль інновацій у протидії російській агресії.У фокусі —  робота спецпідрозділу ГУР МО України FERRATA та його “Чорноморський легіон”, який проводить спеціальні операції на морі та бере участь у створенні й випробуванні нових безпілотних рішень. “Ще рік тому все це було неможливим. Технологічний розвиток відбувається шалено швидко, і Україна тут номер один”, — зазначив керівник бойових операцій підрозділу FERRATA з позивним “Дев’ятий”. 👉 Журналісти описали роботу підрозділу: від тестування морських платформ і систем перехоплення повітряних цілей — до роботи командного центру, де розробляються та вдосконалюються нові підходи до ведення війни.Окрему увагу видання приділило взаємодії військових та українських розробників, що дозволяє швидко адаптувати рішення під реальні бойові завдання та масштабувати ефективні технології. “Ми можемо адаптувати морські платформи під конкретні завдання — оснащувати різними типами дронів, додавати торпеди чи інше озброєння. Прямий зв’язок між виробником і військовими пришвидшує розробку та підвищує якість продукту”, — додав “Дев’ятий”. Більше про розвиток морських та повітряних безпілотних платформ та українські оборонні інновації читайте в повній статті — за посиланням.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter  🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 19,400 26-05-22 12:08
15 травня Путін підписав указ про спрощене громадянство для жителів Придністров'я. Документ скасовує стандартні вимоги: п'ятирічне проживання в Росії, мовну атестацію, іспити з історії та законодавства РФ. Подають документи через російські посольства й консульства, без в'їзду на територію РФ. Роками до цього Росія в примусовому порядку проводила паспортизацію українців на тимчасово окупованих територіях, шантажуючи їх обмеженнями прав та свобод, щоб змусити отримувати паспорт з двоголовою куркою. Що робить Україна натомість, чи має якусь асиметричну стратегію боротьби за людей? В статті-есе "битва за людей та ідентичність" засновник InformNapalm Роман Бурко окремо підсвітив, який саме людський капітал Україна "лишає за бортом", подекуди навіть відмовляючи в праві стати частиною української політичної нації тим, хто проливає кров на захисті української держави, робить величезний внесок в колективну безпеку і оборону країни. Ці люди та їх близькі роками не можуть отримати громадянства, бо потрібно пройти всі кола бюрократичного пекла і роками чекати, чи підпише президент дозвіл. В битві за людський ресурс Росія не гребує навіть чіт-кодами, в той час як Україна просто поставила питання "на паузу". В першу чергу військові іноземці, які воюють за Україну та члени їхніх родин мали б забезпечуватись правом на отримання громадянства. Це показало б, що Україна здатна діяти асиметрично й прогресивно не лише в питаннях "дозволу параду на червоній площі", а і в питаннях боротьби за людей.
👁 16,100 26-05-21 05:04
Вітаємо друзів та читачів із Всесвітнім днем вишиванки!Цього року мільйони людей в Україні та світі відзначатимуть це свято вже у 20-й раз!Цю традицію у 2006 році започаткували студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Одним із засновників та популяризаторів цього свята є наш добрий друг і побратим Олександр Ткачук (позивний "Мамай"). Для нас особливо приємно та символічно, що після 2015 року Олександр також допомагав нашій міжнародній спільноті InformNapalm як волонтер, а з перших днів повномасштабного вторгнення він долучився до Сил оборони України.  Він є автором і режисером видатної документальної кінострічки  про вишиті сорочки «Спадок нації» та фільму «Хто ми? Психоаналіз українців».  Сьогодні на своїй сторінці Олександр написав:"Сьогодні Всесвітній день вишиванки!Щоразу, коли бачу безліч людей у вишиванках у селах, містах, по всьому світу, мені досі важко повірити, який великий шлях ми пройшли від першого святкування. Як один із тих, хто стояв у витоків цього свята, я неймовірно пишаюся тим, що сьогодні наша вишиванка звучить на весь світ як символ гідності та боротьби за свободу" Тож вітаємо українців у всьому світі з Днем вишиванки!Вітаємо також Олександра, який 20 років працював над популяризацією цього свята!
👁 25,600 26-05-20 16:16
Вчора багато українських ЗМІ з посиланням на видання Reuters, яке своєю чергою посилалось на анонімні заяви з "трьох європейських розвідувальних служб", публікували інформацію, що високопоставленими російськими та китайськими офіцерами в Пекіні 2 липня 2025 року була підписана таємна угода. В ній було зазначено, що близько 200 російських військовослужбовців мають пройти підготовку на військових об’єктах у містах Пекін та Нанкін. Угода також передбачала, що сотні китайських військовослужбовців пройдуть підготовку на військових об’єктах у Росії. Згідно з угодою, росіян навчатимуть у таких галузях, як дрони, радіоелектронна боротьба, армійська авіація та бронетанкова піхота. В контексті цієї новини, хочемо нагадати, що у вересні 2025 року InformNapalm звертав увагу на цікаву ремарку в регіональних ЗМІ Хабаровського краю, який межує з Китаєм, що російській воєнний злочинець генерал-майор Азатбек Омурбеков їздив у Китай по обміну досвідом. Тобто він був одним з тих високопоставлених російських офіцерів, який був у складі делегації, що підписувала секретні договори по військовій співпраці з Китаєм. Тож маємо додаткову частину пазлу, яка доповнює дані "трьох європейських розвідувальних служб" для статті Reuters, яке, напевно, не помітило наші архівні англомовні твіти щодо поїздки генерал-майора Омурбекова до Китаю "для обміну досвідом". Прикметно, що наприкінці квітня 2026 в Хабаровському краї на генерал-майора Омурбекова було скоєно замах і з того часу він уникає публічних заходів, навіть, пропустив цього року святкування 9 травня, хоча всі попередні роки очолював парадні колони.
👁 30,200 26-05-19 12:41
🔤 Росія воює не лише за території. Вона десятиліттями воює за людські ресурси, за право силою визначати, ким мають бути інші народи в її імперській парадигмі.Сьогодні ми публікуємо особисте есе засновника міжнародної волонтерської розвідувальної спільноти InformNapalm — про колективний імперський нарцисизм, людей з українським корінням усередині РФ, демографічну війну, боротьбу за ідентичність і про те, чому майбутня перемога України може залежати не лише від зброї, а й від здатності запропонувати альтернативну модель майбутнього.“Битва за людей та ідентичність: як Україна може зруйнувати російську імперську парадигму зсередини”*Наразі стаття вже доступна кількома мовами: українською, російською, англійською, шведською та німецькою. Посилання на всі версії доступні на сайті під заголовком статті. Надалі список перекладів буде доповнюватись.Запрошуємо читати текст есе повністю, а не лише окремі уривки чи тези.Також будемо вдячні за ваші думки, відгуки та бачення цієї теми в коментарях під дописом у Facebook 😎Нас цікавить відверта дискусія та пошук бачення майбутнього — з урахуванням того, що саме зараз міф про російську “велич” тріщить по швах завдяки величезній роботі, яку щодня виконують Сили оборони України.І разом з цим важливо не проґавити сам момент зламу — і почати працювати з ним не лише військово, а й на рівні ідентичності, сенсів та людського капіталу.Держави XXI століття конкурують не лише за території. Вони конкурують за людей, таланти, мотивацію, сенси та моделі майбутнього. І якщо Україна навчиться перетворювати людський ресурс імперії на власну силу, це може стати одним із найефективніших інструментів руйнування російської парадигми зсередини...
👁 19,900 26-05-18 11:15
Німецька компанія під прикриттям 4 роки постачала у Росію технології з Європи - пише 24 канал з посиланням на публікацію Politico.У центрі схеми перебувала компанія Global Trade з німецького Любека. До війни вона відкрито працювала з Росією, але після повнмасштабного вторгнення стала частиною мережі з обходу санкцій.Ключову роль відігравала російська компанія "Коловрат" (Siderius), яка перебуває під санкціями США. "Коловрат" була не просто клієнтом Global Trade, а фактичним координатором мережі закупівель для російської промисловості, зокрема для структур, пов'язаних з оборонною сферою. Після посилення санкцій прямі поставки до Росії стали складнішими. Тому мережа почала використовувати Туреччину як транзитну країну. За даними слідства, товари спочатку експортували з ЄС до Туреччини, а звідти переправляли до Росії. Іноді між відправленням із Європи та ввезенням у Росію проходило лише 5 – 10 днів. Схему вдалося викрити після того, як Федеральна розвідувальна служба Німеччини (BND) отримала доступ до внутрішніх документів російської компанії "Коловрат". Розвідка передала матеріали прокуратурі, після чого слідчі змогли відстежити маршрути поставок, фінансові перекази та російські імпортні дані.В контексті нових даних журналісти також нагадали про архівні розслідування InformNapalm щодо основних схем обходу санкцій через треті країни.Викриття таких схем часто стає можливим виключно завдяки роботі українських кіберфахівців, які передають дані українським спецслужбам, а ті своєю чергою діляться даними з партнерами з країн ЄС, Великої Британії, США або інших держав, які можуть бути зацікавленні у перекритті незаконних схем обходу санкцій. Контроль за постачанням стратегічних компонентів можуть серйозно ускладнити роботу російського військово-промислового комплексу та послабити армію окупантів.Одним з яскравих прикладів став 19-й пакет санкцій ЄС, у який потрапила російська компанія ОКБМ, що стало наслідком даних, отриманих кіберфахівцями в ході складної багаторівневої розвідувальної операції.
👁 25,200 26-05-17 09:43
OSINT-аналітик InformNapalm Антон Павлушко написав свої міркування з приводу російського Дурикіно 😁"Після нальоту на Москву ціїє ночі всі дізнались про існування такої деревні як Дурикіно. Це ж чим треба було займатись в середньовіччя, щоб тебе так назвали? Скажу більше, в Московській області дві деревні Дурикіно - одна за Можайськом, інша на околицях Зеленограда. Відстань - 125 км. Скажу більше - в сусідній Тверській області до 60-х років теж було своє Дурикіно, але його перейменували в Рябіновку, мабуть, щоб не плутати з московськими.Не встигли росіяни відійти від результатів Євробачення, яке вони не дивляться, як під ранок на них полетіли українські дрони. До речі, дійсно - під ранок. Московська область знаходиться набагато ближче ніж Пермь, до якої, якщо запускати ввечері дрони, то долетіти можуть тільки під ранок, а от до Москви летіти декілька годин. Тобто пускали якраз після опівночі, як завершилось Євробачення.Тому під ранок купа росіян, як тільки їм увімкнули назад інтернет, почали викладати відео влучань. З такою щільною забудовою було отримано кілотонни вражень росіян. Не так багато уражень, бо ППО працює, але психологічний та медійний ефект чудовий.Окремо відзначу, що околиці Москви місцями виглядають як унилі російські єб*ня, нічим не краще за Пєрмь чи Бурятію. Куди пішли всі ті нафтодолари?Було декілька відео прольотів реактивних... хм чи то дронів, чи то Фламінго. Бо на одному відео звук двигуна дещо інший, швидкість здається менша і він без крилишек, а на іншому з крилишками і "звичний" звук Фламінго.Про Бельбек та Севастополь вже взагалі ніхто не згадує, бо там під час Євробачення був свій концерт. Панцирів працювало набагато менше, тому за художнє оформлення неба відповідали мобільні вогневі групи. Влучило дуже апокаліптично!Можна привітати замкадишей з відкриттям сезону прильотів."
👁 15,300 26-05-15 09:16
Навчальний центр WeTrueGun розробив для власних потреб спеціальну версію FPV-симулятора з елементами бойового середовища. Проєкт отримав назву Seek & Destroy.https://www.youtube.com/watch?v=x8FjKPmIiCQЗазвичай курсанти WeTrueGun проходять кілька етапів підготовки. Перший рівень — це базові польоти у симуляторі LiftOff. Наступний крок — спеціалізовані військові симулятори UFDS та «Обрій», які використовуються для більш реалістичної підготовки операторів БПЛА.Те, що ви бачите на відео, — це не військовий симулятор у класичному розумінні. Насправді основою проєкту стала гра GTA V Legacy — оригінальна версія Grand Theft Auto V для ПК. Проте команда WeTrueGun суттєво модифікувала її, додавши елементи, які наближають відчуття польоту до реального FPV-дрона.Попри те, що це ігрове середовище, базові навички пілотування тут дуже близькі до керування справжнім FPV-дроном. Особливо це стосується орієнтації у просторі, роботи зі швидкістю, маневрування та контролю дрона в умовах міського середовища.На сервері реалізовано додаткові сценарії: серед потоку цивільного транспорту можна виявити техніку противника, яку потрібно знайти, правильно ідентифікувати та умовно знищити. Це додає динаміки, тренує уважність і реакцію.У WeTrueGun наголошують: цей проєкт створений насамперед як елемент відпочинку та додаткової практики між серйозними тренуваннями. Проте навіть у такому форматі він добре допомагає прокачувати навички FPV-пілотування.Ми продовжуємо працювати над сервером, покращувати фізику, сценарії та рівень реалізму. У майбутньому планується відкритий онлайн-доступ для всіх охочих.Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Instagram — саме там ви першими дізнаєтесь, коли сервер стане доступним онлайн для всіх.