Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - InformNapalm
Añadido 14 jul. 2024

InformNapalm

@informnapalm
Número de suscriptores: 132 138
Fotos: 16,500
Videos: 5,610
Enlaces: 11,300
Descripción:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Número de suscriptores

132 138
Promedio/Día:: -35
Promedio/Tiempo:: -242
Promedio/Mes:: -900

👁️ Vistas promedio por mensaje

23 347
Promedio/Día:: 25,200
Promedio/Tiempo:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Mensajes por Día

4.3
Último día: 5
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 29,100 25-09-05 18:30
Військовий оглядач та офіцер Армії оборони Ізраїля Ігаль Левін сьогодні звернув увагу на чергові політичні суперечності між ЄС та США щодо України.Він наголошує на лицемірстві низки європейських держав, які з одного боку декларують підтримку України, а з іншого – продовжують торгівлю з РФ. Дональд Трамп використовує цей факт як трикстер: він нібито «викриває Європу», але насправді прикриває цинізм своєї власної лінії.Частково важко не погодитися: у наших OSINT-розслідуваннях ми неодноразово фіксували, як Угорщина, Словаччина чи навіть Польща співпрацювали з російським ВПК. А з Німеччини та Франції через треті країни йшли товари подвійного призначення, без яких Кремль не міг би виробляти зброю. Європа досі недооцінює масштаб загрози: підтримка України має бути повною, а не напівзаходами у грі з агресором.Ігаль Левін влучно попереджає: у випадку захоплення України Росія швидко ліквідує активних українців і мобілізує решту як гарматне м’ясо для нових штурмів Польщі, Литви (ред. - а, можливо, і Фінляндії, і це не лише гіпотеза, а й історичний прецедент: у ХХ ст. українців уже кидали воювати у Фінській війні, під наглядом радянських загородзагонів НКВС)Але і США не можуть виправдовувати свою пасивність лицемірством Європи. Вони самі давали Україні гарантії безпеки за Будапештським меморандумом. Тож Трамп може тиснути на європейців, але ключове питання звучить інакше: чи готова Європа воювати проти Росії ще на українських кордонах - чи чекатиме, поки росіяни прийдуть уже на кордони ЄС і НАТО?
👁 34,500 25-08-30 20:07
Глибоко співчуваємо родині та близьким Андрія Парубія.Сьогодні ввечері на своїй сторінці у Fb засновник міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm Роман Бурко написав власні спогади, пов'язані з паном Андрієм:"Сьогодні зі стрічки новин я з сумом дізнався про смерть Андрія Парубія.Ми не були особисто знайомі, точніше, ми спілкувались лише одного разу телефоном, 1 березня 2014, коли я зі своїми друзями, українськими моряками, був у Севастополі. Через інших моїх друзів-майданівців 1 березня я передавав інформацію про пересування російських військових без розпізнавальних знаків і що капітан 3 рангу Денис Березовський, якого щойно наказом з Києва призначили Командувачем ВМС України, вже став зрадником і переметнувся на бік Росії. Зрештою, друзі з Майдану, які дізнались про це, досить швидко вийшли на Андрія Парубія (який на той час був вже секретарем РНБО) і передали йому цю інформацію. Андрій Парубій особисто передзвонив мені та спитав про ситуацію, я повторив йому, що Березовський – зрадник і те, що його зараз з Києва призначили Командувачем ВМС деморалізує весь особовий склад ВМС, офіцери не розуміють, що відбувається, при цьому російські війська блокують частини, але немає ніяких вказівок. Андрій Парубій уважно вислухав і сказав "тримайтеся", а також запитав "чи можна буде дзвонити й уточнювати ситуацію?". Я відповів, що не тільки можна, а навіть – треба, тільки попросив зняти в першу чергу зрадника з командування ВМС України. Від цього залежало як швидко ми будемо втрачати людей, які вірять в Україну і готові чинити спротив. Зрештою, більше Парубій мені не дзвонив і не реагував на SMS з інформацією про російські штурми та виїзди колон російських бронеавтомобілів "Тигр" з "Лазаревських казарм" у Севастополі. Щоправда, на ранок 3 березня 2014 нам дійшла інформація, що Дениса Березовського все ж таки зняли з посади Командувача ВМС. Не знаю, чи це була заслуга пана Андрія, чи просто так склалися обставини та до якогось іншого високопосадовця у Києві дійшло, що зрадники не мають керувати флотом у такі часи.Світла пам'ять Андрію, з яким я, на жаль, не був особисто знайомий і не шукав можливості особисто зустрітись вже після виїзду з Криму. Шкодую, що так і не встиг познайомитись і розпитати його чи це він допоміг оперативно зняти Березовського? Та я запам'ятаю його як єдиного з тих політичних постатей, кому тоді довіряли мої друзі майданівці з Києва, і хто знайшов хоча б 10 хвилин, щоб вислухати звичайного українця, який ділився оперативними даними про ситуацію у ще не окупованому, але вже буремному Севастополі. Глибоко співчуваю родині та близьким Андрія Парубія.І хай винні у його вбивстві понесуть суворе покарання.Вічна пам'ять"
👁 30,300 25-08-26 19:05
Спостерігаючи, як ставленики Путіна – Орбан, Фіцо, а тепер і деякі польські популісти – змагаються в заявах, хто голосніше пообіцяє заблокувати вступ України до ЄС, приходить думка: вихід Великої Британії виглядає доволі далекоглядним кроком.Адже ЄС досі не має механізму, який дозволяє обходити вето п’ятої колони Москви. Без цього Європа буде буксувати на місці замість того, щоб рухатися вперед.Вчора та сьогодні, працюючи з масивами корпоративних документів російського ВПК, ми побачили "польську принциповість": у переписці з польськими держпідрядниками росіян вони називали "стратегічними партнерами", а через Сбербанк ішли мільйонні перекази. І це вже після 2014 року, менше ніж за місяць до повномасштабного вторгнення 2022, коли тривала війна на Донбасі та діяли санкції за окупацію Криму. Історична пам’ять про 1939-й, Катинь чи Смоленськ тут, схоже, не стала перепоною "стратегічному партнерству" на мільйони євро.Ми безмежно вдячні тим полякам, які твердо стоять на боці України й допомагають у нашій визвольній війні проти російських агресорів. Ми розуміємо: заяви популістів не є відображенням усього народу.Але до тих, хто і далі бачить у росіянах "стратегічних партнерів", бо гроші не пахнуть, ставлення може бути лише одне: як до російський холуїв, які мають бути покарані разом з їх хозяями.P.S: англійською в Хhttps://x.com/InformNapalm/status/1960419612358574308
👁 28,700 25-08-08 16:08
👂 УВАГА! Старт нової групи на навчання — 15 серпня!🔹 Інтенсив: 35 днів, 340 годин 📍 Локація: десь біля Франківська🏠 Проживання та харчування – включеноПріоритет – техно-рекрутинг на контракт до ЗСУ. Навчання БЕЗКОШТОВНЕ!💰 Можна пройти курс за донат, який допоможе підготувати більше операторів БПЛА для ЗСУ. Мінімальний донат для тих, хто просто хоче навчитися і поки що не готовий до служби – 20 000 грн.🙏 Дякуємо за поширення, допомогу та підтримку!…………………………………………………. ✍️ Записатись на навчання! https://wetruegun.com/navshanya/ …………………………………………………. 📢 ATTENTION! New Training Group Starts — August 15!🔹 Duration: 35 days, 340 hours📍 Location: Near Ivano-Frankivsk🏠 Accommodation and meals included🎯 Priority: Tech-recruitment for military service under contract with the Armed Forces of Ukraine (AFU). Training is FREE for those ready to join the AFU!💰 We only accept candidates who are ready to join the Armed Forces of Ukraine immediately after completing the training (by contract or mobilization). The training is completely free of charge. However, if you have the ability to make a donation, it would greatly support our mission. The recommended donation amount is between $500 and $750.🙏 Thank you for sharing, supporting, and spreading the word!✍️ Apply now: https://wetruegun.com/en/navshanya/
👁 28,700 25-08-05 13:03
Рівно 10 років тому цього дня на сторінках InformNapalm в соцмережах ми публікували такий допис на тему OSINT:"Дякуємо російським контрактникам і офіцерам за невичерпне джерело розвідданих, які вони так щедро передають у руки OSINT-розвідників..."Власне, це була передмова до публікації: "Російського контрактника 15-ї ОМСБр помітили в Краснодоні". OSINT-дослідження було опубліковане 7 мовами, включно з англійською. Публікуємо цей допис не тільки щоб нагадати, як підступно росіяни діяли на Донбасі, маскуючись під "повстанців" та розпалювали війну, через яку мешканці східних регіонів України фактично опинились за межею нормального рівня життя, а і для того, щоб показати молодим українцям, які виросли в окупації, що відбувалось насправді. І як рашисти фактично відібрали у них можливість мирного життя на Луганщині. Ось такі російські контрактники, як Рустам Нуржанов та його колеги з 15-ї ОМСБр ЗС РФ були одними з перших, хто незаконно перетинав український кордон і за наказом Путіна вчиняв воєнні злочини та брав участь в окупації. В архівах на сайті InformNapalm тисячі таких доказів про гібридну російську агресію, зібраних за 8 років до повномасштабного вторгнення.@informnapalm
👁 26,500 25-07-24 18:58
Доки ми пам’ятаємо нашу історію, доти живе й наше прагнення, щоб Україна була вільною, сильною й незалежноюКомандування ССпО ЗС України у взаємодії з Міністерством молоді та спорту України і громадською організацією “Молодіжне крило “Об’єднання Українських Націоналістів (державників)” провели захід про правдиву історію відданості та боротьби. За задумом, молодь відтворювала атмосферу героїчної доби Української революції 1917-1921 років. Крім ідеологічного вишколу, інструктори ССпО ЗС України зробили акцент і на практичній складовій заходу. У гру були інтегровані різні вправи: правила поведінки зі стрілецьким озброєнням, управління БпЛА, тактична медицина, мінна безпека та тактика малих груп. Усе це дало змогу кожному учаснику виробити адаптивність, необхідну для перемоги в сучасних війнах.На закритті вишколу комендант сказав: “Сьогодні ми граємо на терені, а завтра – стоїмо на сторожі свободи. Бо доки ми пам’ятаємо нашу історію, доти живе й наше прагнення, щоб Україна була вільною, сильною й незалежною”. Висловлюємо подяку Міністерству молоді та спорту України та побратимам по зброї з 144-го центру за допомогу у проведенні військово-патріотичного заходу. Нас об’єднує спільна мета – всеохоплююча оборона України.
👁 38,300 25-07-23 14:05
🔥🙆‍♂️ CYBINT аналітики міжнародної розвідувальної спільноти INFORM NAPALM спільно з колегами з MILITANT INTELLIGENCE продовжують розбір документів в межах операції 🙆‍♂️ OpsHackRussia'sDay #OHRD І поки передивлялись дампи з'явилась ідея: а давайте розкажемо "партнерам" Росії, як їх кидають на гроші? А давайте! Просто зараз. З документами в руках:Вітання Азербайджану, Індії, Єгипту та всім іншим, хто все ще має справу з «Вертольотами Росії».Покажемо на конкретних прикладах як їх "взувають" росіяни:Один і той самий виріб, різна ціна, в залежності від "фейса" партнера.Ось що написано в контракті ADD_7-Contract 0025 v. 8.docx:«ПС-28.3300.000-01 — 3 100 USD за одиницю»А ось — у файлі 10. Проект ДС № 10 с доп.расходами.docx:«4 915 USD за ту ж одиницю»Той самий виріб, той самий рік, та сама серія. Але на одних вішають +60%. Бо «партнер потягне».Розрахунок по росiйськи.У протоколі "Протокол совещания КумАПП 03.11.2023" є пряма цитата:«...по одной и той же позиции ведется раздельный расчет с Египтом и Индией...» 😄Тобто вам прямо кажуть: "вам інші ціни, бо ви не пройшли фейс контроль".Ще приклад?У файлі АО.docx для Індії:«РН-53.0000.000 — 3 800 USD»У "Перевод документа 2.docx", для Азербайджану:«РН-53.0000.000 — 4 100 USD»Це +300$ просто за прапор на контракті.А що ж логістикою? А вона теж вигадана."Вопрос о базе вторичный_1 (3).docx":«…это позволяет заложить 7–12% в зависимости от "контрагента"…»Іншими словами — "кому що приліпиться, той то і сплачує". Немає стандартів, але є шахраї .Підсумовують усе коротко в іншому протоколі:«Ценообразование в зависимости от получателя и удобства списания.»(Протокол совещания 27-02-23)А тепер головне.Усі ці документи, протоколи, внутрішні переписки, ціни, скарги, посольські телеграми —давно протекли до нас у руки. Будемо видавати лікси дозовано. Бо Російська Федерація — це дірка. І країни, які мали справи з воєнізованим грабіжником, якийрозв'язав війну в Європі, мають це знати, що РФ не поважає контракти,зливає власну переписку направо й наліво,і ще й крутить їх на цінах.📎 Пруфи на документи, використані в цьому дописі, ми залили на наш сервер сайту InformNapalm, а файли docx для зручності перегляду перевели в pdf, щоб всі зацікавлені особи могли ознайомитись прямо на сайті:– ADD_7-Contract 0025 v. 8.docx– 10. Проект ДС № 10 с доп.расходами.docx– АО.docx– Перевод документа 2.docx– Вопрос о базе вторичный_1 (3).docx– 4 Протокол совещания 27-02-23 в4 (1).docxЦе тільки початок, далі буде цікавіше. Підписуйтесь та слідкуйте за хештегом #OHRD на нашому каналі.
👁 40,800 25-07-19 08:54
Заява МЗС України:"Міністерство закордонних справ України вітає рішення Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії про запровадження санкцій щодо трьох підрозділів Головного управління Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації та 18 офіцерів військової розвідки за багаторічну зловмисну кібердіяльність, спрямовану проти Сполученого Королівства, країн Європейського Союзу, НАТО, а також України.Встановлення санкційних обмежень щодо російських хакерських угруповань є рішучим кроком у відповідь на деструктивну кампанію, яку РФ провадить у кіберпросторі з метою дестабілізації європейських демократичних інституцій, об'єктів енергетичної інфраструктури, телекомунікаційних компаній, впливу на виборчі процеси і засоби масової інформації – підриву європейської стабільності і безпеки в цілому. Це також вагомий практичний внесок у захист України від російської агресії. Адже згадані підсанкційні суб’єкти РФ – ідентифіковані у межах національної атрибуції як угруповання UAC-0056, UAC-0001 та UAC-0002 та афілійовані з російськими військовими частинами №29155, №26165, №74455 – здійснюють кібератаки, кібершпіонаж, акти кібертероризму та інші форми підривної діяльності у кіберпросторі передусім проти України.Від початку 2022 року Національною командою реагування на кіберінциденти, кібератаки та кіберзагрози CERT-UA задокументовано понад 100 кіберінцидентів, пов’язаних з UAC-0056, понад 110 – з UAC-0001 та понад 170 кіберінцидентів – з UAC-0002. Останнє угрупування відповідальне за найбільш резонансні атаки на АТ «Укрзалізниця», державні реєстри України і ПрАТ «Київстар».Україна засуджує зловмисну гібридну діяльність Російської Федерації у кіберпросторі як системну загрозу міжнародній безпеці і демократичному устрою та залишається рішучою у своєму намірі спільно зі Сполученим Королівством, країнами ЄС і НАТО докладати подальших зусиль для протидії російським загрозам у п’ятому домені та розбудови безпечного кіберпростору".Резюме InformNapalm:Вітаємо це рішення про санкції, а ще пропонуємо спецслужбам України, Великої Британії, США та іншим зацікавленим особам реалізувати "кінетичні санкції" проти російських хакерів. Наприклад, проти фігуранта цього дослідження, одного з керівників групи хакерів, що втручались у вибори в США та причетні до низки інших кібероперацій в Європі. Деталі в дослідженні: https://informnapalm.org/en/hacked-russian-gru-officer/Та або ще одного керівника, якого в свій час шукало і не могло знайти ФБР. А українські фахівці знайшли. https://informnapalm.org/en/ukrainian-hacktivists-acquired-first-ever-photo-of-the-gru-hacker-unit-commander/"Кінетичні санкції" завжди більш дієві, ніж економічні обмеження. Особливо проти осіб, які на постійній основі вже багато років виконують злочинні накази Кремля щодо підривної діяльності проти України та інших держав. @informnapalm
👁 27,800 25-07-15 13:54
"Страта, а не «обнулення»: у Курській області російські військові розстрілювали своїх"Читачі InformNapalm сьогодні звернули нашу увагу на чергову історію про практику позасудових страт в російській армії. Цього разу оповідка вийшла у мілітарному Z-пабліку "Северный канал" на понад 24 тис.читачів. Допис все ще доступний на каналі, але ми не робимо прямих посилань на Z-пабліки, тому зберегли його в архіві, що зручно також якщо росіяни видалять допис в першоджерелі https://archive.is/CuzAV . Ця історія наочно демонструє практики загороджувальних загонів та позасудових страт, які поширені в російській армії. І це культивується командирським/офіцерським складом на всіх рівнях. Такі історії варті уваги, щоб розуміти що собою являє російська армія. І як на тимчасово окупованих територіях, так і на територіях вглибині тимчасово існуючої РФ однаково по-людожерськи рашисти ставляться як до чужих, так і до своїх. Вбити співслужбовця, скинути його в яму, а близьким повідомити, що він "зник безвісти" - це типова ситуація для росіян. Навряд особисто Путін дає команду російським офіцерам та солдатам діяти саме таким чином, але вся система керування армією з елементами терору, садизму та позасудових страт є для росіян доволі прийнятною і типовою. Бо в радянському союзі "дєди ваєвалі" так само. І це вже традиція, що має тяглість поколінь. Радимо тим російським солдатам і росіянам загалом, які ще не втратили якісь останні залишки людяності, вступати в лави РДК. Там командири піклуються про своїх солдат і знаходяться на боці правди, воюючи проти рашизму. @informnapalm
👁 29,900 25-07-11 18:51
Facebook сьогодні підкинув нам чергову відповідь на питання "Гдє ви билі 8 лєт?!" #ГВБ8Л 8 років тому ми поширювали черговий переклад важливого та масштабного OSINT-дослідження з доказами участі російських артилеристів з 291-ї бригади ЗС РФ у війні на Донбасі. Волонтери InformNapalm зібрали та опублікували багатьма мовами світу докази проти 81 артилериста ЗС РФ з цієї бригади. Архіви сторінок соцмереж, факти, фото, інфографіка. Все це в подальшому також було оформлене належним чином з юристами і подане в складі доказів в ЄСПЛ у справі Україна та Нідерланди проти Росії, про результати якої нещодавно згадували.І власне 8 років тому волонтер InformNapalm з Гродно - Денис Івашин - публікував переклад білоруською мовою цього дослідження, щоб донести до білорусів факти російської агресії на Донбасі. Нагадаємо, що Денис Івашин в 2021 був репресований режимом Лукашенка і йому присудили 13 років за гратами, бо силовикам поперек горла стали його статті про колишніх працівників українського "Беркута", що вчиняли злочини проти Майдану, а потім втекли у Білорусь та стали служити режиму Лукашенка. Денис справжній в'язень сумління, якого тиранія Лукашенка покарала за правду і за його журналістську активність та підтримку України. До повномасштабного вторгнення ми закликали офіційні структури, зокрема МЗС, сприяти, щоб Дениса Івашина обміняли, бо він має українське коріння по-батькові, і всім серцем, починаючи з Революції Гідності підтримував Україну як волонтер та журналіст, проводив резонансні розслідування. 13 березня 2021, на арешт журналіста Дениса Івашина публічно відреагували у Міністерстві закордонних справ Литви. Відповідний твіт вийшов на офіційній сторінці відділу стратегічних комунікацій Литовської Республіки.15 березня 2021, публічну відповідь на запити засобів масової інформації щодо затримання у Білорусі журналіста Дениса Івашина видали також на сайті Міністерства закордонних справ України.Також до публічних заяв з вимогою звільнити та припинити політичне переслідування журналіста і волонтера InformNapalm Дениса Івашина долучилися ЗМІ з Білорусі, Литви, України, Польщі та інших країн.З 2021 року Денис знаходиться за гратами і чекає перемоги України, бо лише така перемога може стати для всіх білоруських в'язнів сумління порятунком. Волю Денису Івашину та всім людям доброї волі, які підтримували Україну та зараз знаходяться у полоні режимів РФ та Білорусі.@informnapalm