Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - InformNapalm
Añadido 14 jul. 2024

InformNapalm

@informnapalm
Número de suscriptores: 132 138
Fotos: 16,500
Videos: 5,610
Enlaces: 11,300
Descripción:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Número de suscriptores

132 138
Promedio/Día:: -35
Promedio/Tiempo:: -242
Promedio/Mes:: -900

👁️ Vistas promedio por mensaje

23 347
Promedio/Día:: 25,200
Promedio/Tiempo:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Mensajes por Día

4.3
Último día: 5
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 24,900 25-11-19 09:23
Сьогодні авторитетне індійське видання Indian Defence Research Wing, яке з 2006 року спеціалізується на висвітленні новин, пов'язаних з оборонною сферою Індії, написало цікавий твіт на тлі новин про те, що Росія зробила Індії оновлену пропозицію про постачання винищувачів Су-57Е (експортна версія) і можливості їх спільного виробництва на індійській території."Росія все ще хоче, щоб індійці вірили, що передача технологій Су-57 принесе користь програмі AMCA, але це вже нереально. AMCA значно перевершить Су-57 за рівнем авіоніки та озброєння. Єдина сфера, в якій Су-57 збереже перевагу, — це здатність нести велику кількість озброєння" 🔤 Довідково від InformNapalm- Програма AMCA - проект зі створення винищувача п'ятого покоління Advanced Medium Combat Aircraft в Індії.- У 2018 році Індія вийшла зі спільного з Росією проекту з розробки винищувача п'ятого покоління FGFA (Fifth Generation Fighter Aircraft) на базі Су-57, пославшись на технологічні та фінансові розбіжності, а також на те, що літак не повністю відповідає заявленим вимогам п'ятого покоління.Звісно, ми не могли оминути увагою цей твіт про російський Су-57 і зробили ретвіт Indian Defence Research Wing, додавши два посилання в контексті цього кейса:- OKBMLeaks: секретні документи російського виробника комплектуючих для винищувача Су-57.- BaumankaLeaks. секретні деталі «контракту століття» на поставку російських ракетних систем С-400 до Індії.Якщо ви також розумієте чому важливо ретранслювати ці матеріали і контексти, то запрошуємо активно ретвітити і коментувати цей твіт в 📱Нагадаємо, що нещодавно іранські пілоти також виказували скептичне ставлення до маневрових можливостей російських Су-57.
👁 20,200 25-11-18 10:44
Друзі, як міжнародна спільнота відповідальної волонтерської та розвідувальної журналістики, яка підтримує Сили оборони України і з 2014 року бере активну участь у захисті України в різних сферах (інформаційна, міжнародна дипломатична, розвідувальна і т.д.), ми закликаємо всі українські патріотичні канали активніше долучатись до сприяння рекрутингу до українського війська. Українська чоловіча частина нашої міжнародної команди з перших днів повномасштабного вторгнення вже долучились до лав Сил оборони України, а закордонні волонтери спільноти InformNapalm вже понад 11 років допомагають Україні своєю волонтерською працею з різних куточків світу. Тож ми знаємо наскільки важливі спільні зусилля, щоб долати складний шлях і не вигоряти морально. Українському війську потрібно більше людей, щоб тягар війни розподілявся більш рівномірно і не лежав виключно на плечах тих, хто воює з перших днів. Кожний може знайти для себе справу, щоб бути корисним для українського війська і спільно наближати перемогу. Існує багато військових професій різного ступеня складності та ризику, тому кожен може обрати для себе справу, яка найбільше відповідає його/її знанням та навичкам, або прийти до війська і опанувати нову спеціальність.Актуальні переліки військових спеціальностей та вакантних посад ви завжди можете знайти на LobbyX Army. Разом переможемо. https://t.me/lobbyxArmy/6960
👁 28,600 25-11-08 14:26
🔥Спеціальні дії ССО в Криму: знищили пускову установку С-400 «Тріумф» та склад боєприпасівРух опору Сил спеціальних операцій у взаємодії з підрозділами Deep strike Сил спеціальних операцій завдали уражень по ворожих об’єктах на ТОТ Крим. Фінальна фаза спеціальних дій відбулася ще 6 жовтня 2025 року, проте про неї не розголошувалося задля оперативної безпеки. Представники Руху опору ССО здобули розвідувальні відомості про розташування складу боєприпасів 18-ої армії рф у селі Удачне, поблизу Сімферополя. Подальша спеціальна розвідка підтвердила розміщення ворожого арсеналу. У ніч на 6 жовтня склад боєприпасів був уражений дронами ССО. Того ж дня підрозділи ССО знищили пускову установку мобільного зенітно-ракетного комплексу С-400 «Тріумф». Об’єкт ППО розташовувався у селі Уютне поблизу Євпаторії. С-400 призначений для виявлення та ураження повітряних цілей на великій відстані; також ворог використовує цей комплекс для ударів по території України.Сили спеціальних операцій продовжують асиметричні дії з метою тотальної знемоги ворога продовжувати наступальні дії. Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!
👁 98,100 25-11-06 11:18
🔤 Сьогодні одне з найвпливовіших іспанських медіа El Confidencial оприлюднило статтю про OKBMLeaks з посиланням на InformNapalm. Публікація в El Confidencial акцентує увагу на важливих фактах і експертно пояснює чому цей витік є важливим і дуже влучно б'є по військовій авіабудівельній галузі РФ. Це серйозне міжнародне підтвердження ваги операції OKBMLeaks, бо це видання відоме своєю обережністю у виборі джерел, а також має величезний вплив в аналітичному сегменті європейських медіа.🛰 Ми продовжуємо поширювати інформацію про OKBMLeaks серед українських і закордонних журналістів, бо це є важливою частиною багаторівневої операції з придушення російських спроможностей виробництва стратегічної авіації та обходу санкцій через треті країни для постачання верстатів з числового програмного керування, без яких неможливе виробництво російської зброї. 🫶 Ми дякуємо всім нашим волонтерам і читачам, хто допомагає нам поширювати інформацію, адресно звертається до журналістів і медіа, що сприяє поширенню інформаційного полум'я, яке прямо впливає на ворога. Нагадуємо, що згідно з умовами контрактів МО РФ та підприємств, що забезпечують російський ВПК, витоки секретної документації можуть бути причиною розриву контрактів, чисельних бюрократичних перевірок та кримінальних переслідувань виконавців контрактів. Тому крім непублічної розвідувальної частини цієї операції, яка проводилась багато місяців та досягла всіх поставлених цілей, ми перейшли також до другого етапу - публічного висвітлення деяких деталей операції та дозованого оприлюднення документації.📂 Загальний обсяг отриманих в ході операції #OKBMLeaks документів сягає 961 Гб (а точніше - 1 032 499 894 374 байт, 140 356 файлів у 8 102 теках). Як ви розумієте, даних доволі багато і ми обов'язково продовжимо їх публікувати невеликими порціями відбірних фактів. Тому кожне медіа, яке цими днями написало або ще напише про першу частину OKBMLeaks надалі матиме змогу продовжувати цю історію разом з нами. 🚀 Слідкуйте за нами у всіх соцмережах, далі буде ще гарячіше разом з міжнародною розвідувальною спільнотою InformNapalm та аналітичним кіберцентром Fenix.
👁 21,800 25-11-01 11:08
Вчора, 31 жовтня, видання Reuters опублікувало статтю, що Росія кілька разів атакувала Україну ракетою 9M729, через яку Трамп ще на першому своєму терміні вийшов з ДРСМД (ред - Договір між СРСР та США про ліквідацію ракет середньої та малої дальності). 1 лютого 2019 року Дональд Трамп оголосив, що США розпочнуть шестимісячний період виходу з Договору через порушення Росією протягом тривалого часу його умов, зокрема розробки і розгортання ракетної системи 9М729 (SSC-8), що порушує умови договору. А 2 серпня 2019 року дія договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності між США та Росією добігла кінця після того, як обидві сторони офіційно з нього вийшли.В цей період міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm на основі більш ранніх дампів зламу деталей контрактів держоборонзамовлення РФ у 2015-2016 роках звертала увагу, що в 2016 році росіяни почали виробництво крилатих ракет 9М729, які порушували умови ДРСМД, про що свідчив також знайдений нами в дампах контракт ДКБ “Новатор” на суму 24 297 924 950 рублів ($371 млн по тодішньому курсу).Мабуть, крім виходу з договору США могли б і більш проактивно реагувати на такі порушення Росією, але Путіну дали час "наростити м'язи" для подальшої великої війни в Європі, яка вже триває і буде набирати оберти разом зі зростанням апетиту агресора.
👁 23,100 25-10-29 08:26
В жовтні міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm почала співпрацю з ще однією новою командою хакерів, які здобувають дуже круті дані про об'єкти ворога. Більша частина інформації мала оперативне значення і тому не оприлюднювали її публічно. Але в листопаді плануємо декілька ексклюзивних матеріалів, які вас приємно здивують і від яких у рашистів буде дуже сильно підгоряти в прямому і переносному значенні. Загалом, якщо рахувати з 2016 року, коли спільнота InformNapalm почала крім OSINT і HUMINT також застосовувати CYBINT дані в своїй діяльності та співпрацювати з групами хактивістів - нам вдалося об'єднати під своїм крилом понад 9 груп українських кіберфахівців, кожна з цих груп вже зробила і продовжує робити дуже круті операції, до яких часто залучаються наші аналітики даних і OSINT-фахівці для первинного збору інформації про важливі військові цілі. Коли завершиться війна і у нас буде більше часу на творчість, ми обов'язково напишемо документальну книгу про цю унікальну діяльність та багаторічний досвід випалення російських агресорів в інформаційному та кіберпросторі і як ці простори ефективно поєднувались та конвертувались у нанесення шкоди російським агресорам і окупантам.Наразі ми далеко не про все можемо розповідати публічно, хоч ця діяльність багато в чому була волонтерською і ініціатива належала волонтерам, а не державі чи спеціальним структурам, та розуміючи, що ворог також читає, аналізує і вчиться, ми залишаємо цей досвід без висвітлення. Бо він продовжує працювати і допомагати Україні. Дякуємо всім, хто лишається з напалмом не тільки після гучних публікацій, що тиражують в ЗМІ, а і коли ми працюємо в тиші, хоч ця тиша не менш вбивча для ворога. Також запрошуємо до співпраці патріотичних хакерів і дослідників, які хочуть об'єднувати зусилля з нами, і нести полум'я, яке долає темряву.Листопад буде гарячим.Слава Україні.
👁 21,900 25-10-28 10:13
🛡Перший національний CTF від ГУР МО України: стань частиною кібероборони держави HackenProof спільно з ГУР МО України вперше проводить національні кіберзмагання у форматі CTF (Capture The Flag). Змагання стануть полігоном для підготовки майбутніх фахівців, які зміцнюють кіберстійкість України і посилюють цифрову міць держави. 👉До участі запрошуються фахівці та студенти, аналітики, веб-пентестери, які хочуть випробувати свої навички кіберзахисту на реальних сценаріях — веб-атаки, реверс, OSINT. Формат: онлайн Термін проведення: з 20 листопада по 1 грудня 2025 року Реєстрація за посиланням: https://hackenproof.com/gur-national-ctf Учасники отримають: • практичний досвід розв’язання завдань, змодельованих на основі реальних кіберінцидентів; • сертифікат, бейдж від ГУР та місце у лідерборді — видимі результати, які підсилюють портфоліо та кар’єру; • призи від партнерів і спонсорів, а також спеціальні подарунки з підписом генерал-лейтенанта Кирила Буданова. Розвивай свої навички. Підсилюй кіберстійкість України. 💪 Реєструйся та приєднуйся до кібероборони просто зараз!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 28,000 25-10-25 08:28
Російський танкер тіньового флоту Antarktika з нафтою сорту Arctic Oil (ARCO) вже кілька днів очікує розвантаження в Сирії. Він завантажився нафтою в російських портах Мурманськ і Усть-Луга. Згідно з даними OSINT-моніторингу, який проводять волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, на даний момент танкер стоїть неподалік сирійського порту Baniyas, де планується його розвантаження.Нафтоналивний танкер Antarktika, внесений до списку тіньового флоту РФ на порталі ГУР War& Sanctions.https://war-sanctions.gur.gov.ua/transport/shadow-fleet/155Танкер здатний перевозити 700 – 800 тис. барелів нафти. Трейдери заявляють, що на борту судна нафта ARCO від Газпром нафти і газовий конденсат від НОВАТЕКа. Однак офіційних даних про вантажовідправників і вантажоодержувачів немає.За даними відкритих джерел, на початку 2025 року РФ вже поставила кілька партій нафти різних арктичних сортів до Сирії. У перші 5 місяців 2025 року поставки досягли приблизно 350 тис. тонн (близько 2,6 млн барелів). Напевно, США могли б вплинути на припинення таких поставок, особливо, на тлі введення нових санкцій. Також, враховуючи, що Україна налагодила дипломатичні стосунки з новим керівництвом Сирії, то дипломати могли б звернути увагу на цей факт і обговорити з сирійськими колегами важливість припинення такої практики.
👁 32,900 25-10-21 17:11
Сьогодні російські ЗМІ з посиланням на ФСБ РФ активно публікують новину, що у Москві вони нібито затримали росіянина, громадянина РФ, який збирав та передавав дані про розміщення російських систем ППО у Москві та Підмосков'ї "для прицільного наведення ракет і дронів". Цікаво, що в повідомленнях вказують саме на "наведення ракет", яких по Москві та Московській області, нібито, ще жодного разу не запускали. Можливо, таке "стійке формулювання" вже спустили у темниках пропагандистам, в очікуванні передачі Україні американських ракет Tomahawk, або прильотів українських FP-5 "Фламінго".Так чи інакше, ми з року в рік фіксуємо, що поступово починає зростати відсоток росіян, які ведуть розвідку в інтересах оборони України. Все більше росіян, розуміючи, що рашисти програють цю війну, починають активніше діяти - допомагати розвід.даними, проводити акції саботажу і партизанського спротиву і т.д. Деякі йдуть в РДК, а деякі - намагаються допомагати зсередини, залишаючись в глибокому тилу на території тимчасово існуючої РФ.Ми не знаємо в цьому конкретному випадку, чи ФСБ викрили справжнього агента опору, чи створили черговий медіа вкид, щоб імітувати успішну контррозвідувальну роботу. Але нагадуємо, що ФСБ РФ доволі часто створюють фейкові інфоприводи, в яких вони нібито зривають "теракти" або "замахи на високопосадовців". Варто згадати такі приклади і факт-чекінг:🔤 19 серпня міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm у співпраці з фахівцями саперної справи вказувала на кумедний вкид ФСБ про міфічну "фінську вибухівку", а 17 жовтня - розбирали інсценування ФСБ щодо чергового "зриву теракта". Закликаємо росіян, які не підтримують Путіна та рашизм - допомагати Силам оборони України, долучатись до РДК або передавати розвідувальні дані для "для прицільного наведення ракет і дронів". Чим швидше впаде рашизм, тим швидше завершиться ця війна. Бо саме рашизм є джерелом цієї війни. Руйнування рашизму автоматично принесе перемогу всім людям доброї волі, незалежно від національності. Бо саме рашизм загрожує багатьом народам, несе руйнування, каліцтва і смерть. ФСБ не зможе затримати всіх агентів і партизан, бо навіть у лавах ФСБ є люди, які проти рашизма і працюють на перемогу України.
👁 26,400 25-10-09 12:24
На сайті 24 каналу 🇺🇦 українською та 🇬🇧 англійською мовами сьогодні вийшло дуже цікаве та важливе розслідування "Як жінок з країн Африки і Азії вербують для виготовлення "Шахедів" у Алабузі.В статті розібрані факти і напрямки вербування жінок за такими напрямками:- Міжнародна вітрина: від TikTok до дипломатичних делегацій- SATVA. DEV і російська вербувальна машина: шлях від коду до дронів- Анонімність зруйнована: рекрутери Алабуги виходять з тіні – хто насправді стоїть за програмою?- Alabuga Start: освітній проєкт чи прикриття сучасного рабства? Радимо до ознайомлення і поширення.P.S: Також у статті згадується, що 27 – 28 липня 2023 року у Санкт-Петербурзі пройшов Російсько-Африканський економічний форум на якому особливо помітною стала активність вербувальної команди Alabuga Start.В контексті хочемо нагадати, що за два тижні до початку цього форуму, 15 липня 2023 року, на сайті міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm 12 мовами виходила стаття про те, що українські хакери отримали доступи до баз даних економічного саміту “Росія-Африка 2023” і ці дані зі списками учасників ексклюзивно публікувались на сайті (Щоб контррозвідувальні структури країн НАТО мали можливість проаналізувати списки агентів російського впливу, що діють в різних країнах, особливо на африканському континенті) Також в контексті Алабуги буде не зайвим нагадати і про гучний злам листувань російського виробника дронів "Герань-2".