Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - InformNapalm
Añadido 14 jul. 2024

InformNapalm

@informnapalm
Número de suscriptores: 132 138
Fotos: 16,500
Videos: 5,610
Enlaces: 11,300
Descripción:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Número de suscriptores

132 138
Promedio/Día:: -35
Promedio/Tiempo:: -242
Promedio/Mes:: -900

👁️ Vistas promedio por mensaje

23 347
Promedio/Día:: 25,200
Promedio/Tiempo:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Mensajes por Día

4.3
Último día: 5
Promedio semanal: 4.7
Promedio por día: 4.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 21,700 25-12-20 09:03
Не вберегли! ССО уразили нафтовидобувну платформу та корабель рф, який патрулював неподалік у Каспійському морі!У ніч на 19 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій уразили корабель рф проєкту 22460 «Охотник». Це сучасні російські патрульні кораблі другого рангу, які поєднують можливості для охорони морського кордону, патрулювання та контролю морської обстановки. Вони мають озброєння та обладнання для виконання широкого спектру завдань у прибережних водах.Кілька дронів ССО успішно уразили ціль.Також дрони Сил спеціальних операцій уразили і бурову платформу на нафтогазовому родовищі імені Філановського в Каспійському морі. Об’єкт належить компанії «Лукойл». Платформа забезпечує видобуток нафти й газу, експорт яких наповнює бюджет росії та фінансує війну. Початкові запаси родовища оцінюються приблизно у 129 мільйонів тонн нафти та 30 мільярдів кубометрів газу. Рівень пошкоджень платформи після ураження дронами ССО та її подальша спроможність до роботи — уточнюються.Сили спеціальних операцій продовжують вживати асиметричних дій з метою зупинення військової агресії росії.Сили спеціальних операцій: Завжди за межею!
👁 23,800 25-12-19 13:54
"СБУ вперше уразила танкер тіньового флоту РФ у нейтральних водах Середземного моря. За результатами багатоетапних заходів у нейтральних водах Середземного моря «Альфа» СБУ уразила повітряними безпілотниками танкер QENDIL.У момент спецоперації російський корабель не перевозив жоден вантаж, а був пустим. Відповідно, дана атака не несла жодної загрози для екологічної ситуації в регіоні. Танкер QENDIL отримав критичні ушкодження і не може використовуватися за призначенням" , - повідомив сьогодні волонтер Сергій Стерненко.OSINT ремарка від InformNapalmПрикметно, що за назвою QENDIL судно спершу не вдалось знайти в базі даних ГУР російського "тіньового флоту" War&Sanctions. Проте, відомо, що судно неодноразово змінювало назви, щоб обійти санкційні обмеження, тому якщо шукати QENDIL за унікальним реєстраційним номером від Міжнародної морської організації, то воно має номер IMO: 9310525. І власне за цим номером можна знайти це судно в базі ГУР, яке вказано в базі під старою назвою SPARK.Ідентифікаційний номер IMO, що надається судну, є постійним і не змінюється, незалежно від зміни власника судна та зміни реєстрації судна або інших обставин.В базі ГУР можна подивитись цілий перелік з датами накладення міжнародних санкцій на судно. І дізнатись, що Україна наклала санкції на це судно 11 квітня 2025 року, тож спецоперація СБУ є логічним продовженням і накладанням вже кінетичних санкцій, які є більш дієвими. Створення "моди" на знищення суден тіньового флоту. До слова, розширення географії ударів по російських судах наразі тільки набирає оберти. Фактично Україна може стати "законодавцем моди" на кінетичні санкції. І допомогти військовим та спецслужбам дружніх країн, таких як Велика Британія, країни Балтії, Скандинавські країни та іншим напрацювати алгоритми сучасних дронових атак. В липні ми вже писали:"Каспійська флотилія і Балтійський флот вже зачекались українських морських дронів. Якщо у певних країн з'явиться політична воля та бажання покарати Москву за агресивну політику, то українські фахівці з радістю реалізують операції під своїм прапором у водах каспійського та балтійського морів" Українські спецслужби зараз закріплюють за собою авторитет вседосяжності, демонструють, що географія морських операцій не обмежується українськими водами, і в міжнародних водах вони можуть діставати російські військові кораблі та тіньовий флот. Пізніше (а може і вже зараз) це можна делегувати і сприяти щоб спецслужби окремих менш лякливих країн НАТО проводили власні операції проти російських суден, фактично під українським прапором (якщо вони бояться брати пряму відповідальність). Росія давно реалізує в тому числі і за допомогою тіньового флоту власні гібридні військові операції проти країн НАТО. Тож цілком логічним асиметричним кроком будуть морські операції проти Росії, хай навіть під прапором України чи під протекторатом українських спецслужб. Хай російські танкери стають мішенями для бойової роботи і навчання союзників, які бажають бути більш підготовленими до майбутньої світової війни, до якої росіяни вже давно готуються і прагнуть розколоти європейську єдність. Українські спецслужби вже зараз можуть багато чому навчити своїх колег, а європейські колеги можуть забезпечити ресурсами такі операції. Це тема для окремих міркувань, але тенденції очевидні.
👁 19,200 25-12-17 08:55
🔥 Парламент Британії: Росія веде проти Заходу приховану війну.У середині грудня 2025 року у Великій Британії був опублікований Annual Report 2023–2025 Комітету парламенту з розвідки та безпеки (ISC) — документ, який традиційно виходить без гучних заяв, але фактично фіксує реальний стан війни спецслужб.І цього разу у звіті звучать формулювання, які важко трактувати інакше, ніж офіційне визнання довгострокової гібридної агресії РФ.🔥 Про Росію прямо сказано:“Russia has engaged in sabotage campaigns across Europe as part of its efforts to destabilise Western support to Ukraine.”Тобто диверсії в Європі — це усвідомлена стратегія Кремля з підриву підтримки України.🔥 Про методи російських спецслужб:“The methodologies used by state actors have continued to develop, with proxy actors increasingly conducting activity on behalf of states.”РФ дедалі частіше діє через кримінальні мережі, найманців і проксі-структури, що дозволяє заперечувати пряму відповідальність і ускладнює юридичну реакцію.🔥 Про шпигунство і підрив демократій:“Attempts by foreign intelligence services to conduct espionage to obtain UK Government and defence-sector secrets continue.”“Foreign states seek to exert covert and malign influence on UK policy, democracy and public opinion.”Йдеться не лише про розвідку, а про системні операції впливу, включно з кібератаками, «hack and leak», втручанням у вибори та інформаційними кампаніями.🔥 Про цілі Кремля:Британія прямо визначена як пріоритетна мішень РФ — через підтримку України, роль у НАТО та партнерство зі США.🔥 Окремий тривожний сигнал — слабкість контролю:ISC визнає, що через брак ресурсів, застарілий мандат і втручання виконавчої влади Комітет “at times [was] unable to perform its statutory functions” — тобто парламентський нагляд за спецслужбами реально давав збої.🔥 Симптом системної проблеми:Комітет понад 10 років не мав регулярних зустрічей із прем’єр-міністром, і лише після виборів 2024 року цю аномалію пообіцяли виправити.🔥 Фактичний висновок звіту:Росія вже веде довгу, приховану війну проти Заходу, використовуючи саботаж, шпигунство, проксі та дезінформацію.І якщо демократичні країни не посилять не лише спецслужби, а й контроль над ними, ця війна підриватиме держави зсередини.
👁 17,000 25-12-16 14:16
🔤 OSINT-архіви міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm та "рукописи, що не горять". Ці дослідження натякають, що навіть якщо Путін підпише якісь "гарантії" чи "зобов'язання не нападати на Європу". То він їх 100% порушить. Ось один з маленьких прикладів, який сьогодні нагадав нам Facebook. 2020 рік: російські реактивні системи 2Б26 вперше потрапили у звіт СММ ОБСЄ на Донбасі."Російська реактивна система залпового вогню 2Б26 «Град» калібру 122 мм на базі шасі КамАЗ-5350, яка стоїть на озброєнні виключно Збройних сил Російської Федерації з 2012 року, вперше потрапила у офіційний звіт СММ ОБСЄ на Донбасі. У щоденному звіті №297/2020 від 14 грудня 2020 року вказується, що РСЗВ 2Б26 «Град» був помічений з міні-БПЛА спостережної місії 8 грудня 2020 біля населеного пункту Тернове, в 57 км на схід від м. Донецьк. Зазначається, що цей тип озброєння розміщений з порушенням лінії відведення" Розпізнати та виявити цю систему неподалік селища Тернове спостерігачам ОБСЄ, вірогідно, допомогло OSINT-дослідження міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm про фіксацію російських РСЗВ 2Б26 «Град», опубліковане 7 грудня 2020. Дослідження було перекладене 12 мовами. В публікації InformNapalm також було вказано, що ці російські РСЗВ були помічені ще в лютому 2016 році у Донецькій області за координатами: 47°58’14.5″N 38°40’09.0″E. Нове місце їх виявлення міні-БПЛА також зафіксоване неподалік цього району.Зараз, коли технології уражень за допомогою FPV дронів сягнули значно вперед, стає ще складніше контролювати умовні лінії розмежування чи відведення сил. Бо сіра зона може сягати десятків кілометрів. Тому сумнівно, що США чи будь-які інші спостерігачі зможуть контролювати і виконувати будь-які домовленості про "припинення вогню". Навпаки - для росіян такі домовленості відкриватимуть ще більш широкий простір для провокацій та маніпуляцій, для операцій під "чужим прапором", які широко використовували росіяни, в тому числі із застосуванням РСЗВ безпосередньо перед повномасштабним вторгненням.Висновок: Росія системно використовує «сіру зону» міжнародних домовленостей. І що слабший контроль — то ширші можливості для агресії.
👁 23,500 25-12-14 17:31
За понад 11 років основу (кістяк) міжнародної спільноти InformNapalm складали і складають люди, яких можна охарактеризувати однією або декількома категоріями одразу:- вимушені переселенці з Криму і Донбасу.- представники української діаспори з різних країн світу.- іноземці, які підтримували Україну з 2014 по теперішній час.- один ветеран війни в Грузії 2008.- українські ветерани війни, захисники України, учасники АТО/ООС (2014-2021) і повномасштабної війни (2022 - теперішній час).- один політичний в'язень, журналіст з Білорусі, засуджений на 13 років за OSINT розслідування. Все це люди різних професій, різних національностей, хоча більшість все ж таки українці, але є і етнічні болгари, білоруси, грузини, шведи, німці, литовці, є навіть етнічні росіяни, які допомагали і допомагають розвідувальними даними і витягали багато секретів ще з 2014 і дотепер. Хоч ми і невелика спільнота, але наші зусилля за ці роки робили великі речі. Як на рівні окремих операцій, так і на рівні суспільно важливих міжнародних досліджень, що були використані серед іншого і в ЄСПЛ. Розповідаємо про це, бо далеко не всі читачі слідкують уважно і знають історію нашої спільноти. Дякуємо всім, хто з нами. Бо хоч кістяк спільноти і її основа робила і робить великі речі, але без широкої спільноти наших друзів, прихильників та читачів, нам не вдалось би втілити більшість ідей та успішних операцій проти російських агресорів та окупантів. Разом переможемо.
👁 21,500 25-12-11 07:41
Безпілотники СБУ зупинили роботу нафтовидобувної платформи рф у Каспійському моріДалекобійні дрони Центру спецоперацій «Альфа» СБУ уразили нафтовидобувну платформу ім.Філановського, що належить компанії «Лукойл-Нижневолжскнефть». Це перше ураження Україною інфраструктури рф, пов’язаної з видобутком нафти в Каспійському морі.Зафіксовано щонайменше 4 влучання по морській платформі. Унаслідок зупинився видобуток нафти й газу з понад 20 свердловин, які вона обслуговує.Родовище ім.Філановського — одне з найбільших розвіданих у рф і в російському секторі Каспію. Його запаси становлять 129 млн тонн нафти та 30 млрд кубометрів газу. Видобута продукція відправлялася на експорт через Каспійський трубопровідний консорціум.«СБУ продовжує успішні спецоперації проти російського нафтогазового сектору, постійно розширюючи їхню географію. «Бавовна» у Каспійському морі — це чергове нагадування рф, що всі її підприємства, які працюють на війну, є законними цілями. Де б вони не знаходились», — повідомило джерело в СБУ.
👁 26,000 25-12-08 09:59
Тепер це вже історія. У 2015 році волонтери нашої міжнародної спільноти InformNapalm оголосили про свою "вендету" і в якості ультиматуму у відповідь на кожне порушення рашистами "режиму припинення вогню" на Донбасі - публікували персональні дані членів екіпажів російських літаків, які бомбили мирних мешканців Сирії. Тоді це був свого роду унікальний крок, який поєднав війну в Україні та війну в Сирії однією інформаційною мережею. Тоді наші публікації з ідентифікацією даних російських пілотів навіть перекладали арабською мовою (https://informnapalm.org/ar/116-ru-pilots/) сирійські повстанці, які виходили на зв'язок та передавали дані. А загалом ця інформація виходила на нашому сайті десятками іноземних мов. Крім даних щодо російських пілотів ми також постійно публікували ідентифікацію російських військових в Сирії, їх опорних пунктів та їх проксі, зокрема, з ПВК "Вагнера" (https://informnapalm.org/ua/vstanovleno-dani-bilshe-300-naimantsiv/). Цей розділ на сайті мав назву: Сирія (https://informnapalm.org/ua/category/news/syriya/).Таких публікацій у нас виходило десятки з детальними даними щодо кожного російського пілота та вагнерівця. Невдовзі у російського МЗС настільки бомбило від нашої інформації, що вони почали шукати можливості, щоб шантажувати країни, в яких знаходились сервери, на яких хостився наш сайт, з вимогою заблокувати нас. Але, як бачите, їм це не вдалося, і рік тому ми вже дивились як росіяни драпають з Сирії, хоча донедавна почувалися там "на висоті". Те саме їх чекатиме і в Криму, головне вірити і не зупинятись, що ми і робимо понад 10 років цієї війни. Диктаторські режими завжди програють, завжди. Путін теж програє. Разом переможемо.
👁 17,100 25-12-07 10:35
Україна потребує якісного перелому, не емоційного, а структурного, — бригадний генерал ЗСУ Сергій Собко.Сьогодні ЗСУ проходять складний етап, коли матеріальні можливості та моральний стан війська потребують глибокої уваги, чесного аналізу та планового оновлення.Мобілізаційна система країни до кінця 2025 року зіткнулася з рядом викликів, що накопичувалися протягом тривалого часу. Мова не про кризу, а про сигнал: підготовлений людський резерв значною мірою вичерпаний, а суспільство потребує ясності щодо довгострокових перспектив і цілей війни. На початку повномасштабної агресії мотивація була абсолютно очевидною. Але логіка 2022–2023 років не може автоматично діяти в умовах тривалого протистояння. Люди почали ставити питання, які природно виникають у демократичному суспільстві під час війни: скільки це триватиме, чого ми прагнемо стратегічно, яким буде час після досягнення наших цілей. Це не свідчення слабкості - це потреба у чітких відповідях. Разом із зростанням навантаження змінилася і внутрішня структура моралі в суспільстві.Те, що раніше сприймалося як обов’язок і поклик, у 2025 році стало складним викликом для багатьох сімей. Тривала служба, висока ціна втрат, постійний стрес, стосунки, виховання дітей на відстані - усе це формує іншу реальність, яку не можна ігнорувати. Солдати, які тримають фронт із 2022 року, зробили для країни більше, ніж будь-хто мав право просити. Їхній внесок є беззаперечним фундаментом нашого захисту. Але навіть найміцніший фундамент має потребу в підсиленні й відновленні.Випадки, коли до підрозділів потрапляли люди зі слабкою готовністю або з медичними протипоказами, треба розглядати не як провину солдатів, а як системні недоліки, які потребують корекції. Історія дає нам корисні орієнтири.У 1942 році Восьма армія Великої Британії переживала важкі часи, але її відродження почалося не з наказів “в атаку”, а з відновлення керованості, забезпечення та довіри всередині колективу. Монтгомері передусім створив умови, у яких солдат відчував, що про нього дбають. Він встановив зрозумілі стандарти, налагодив ротації, забезпечення та комунікацію. Коли армія відчула стабільність - вона повернула боєздатність. Так було закладено основу майбутньої перемоги.Сучасні ЗСУ стоять перед подібним викликом. Командування працює в умовах надвисокої відповідальності, і часто різні бригади змушені діяти в різних, не уніфікованих умовах. Там, де командири створюють атмосферу довіри, турботи та професійної вимогливості, то підрозділи зберігають ефективність навіть у складних обставинах. Там, де не вистачає системності або кадрової стабільності, то передбачуваність падає, а разом із нею й мораль. Головна проблема, про яку говорять самі військові - це відсутність чітких ротацій, або ж просто можливості бути заміненим та відпочинку. Без гарантованого циклу відновлення жодна армія світу не може зберігати високу стійкість у тривалій війні. Потрібно, щоб система працювала не на «ручному управлінні», а на стандартах.Необхідно посилити підготовку командирів у сфері лідерства, менеджменту та роботи з особовим складом, а не лише тактики та інших воєнних питань. Мобілізацію слід перевести з кількісної на якісну модель, де медичний та психологічний відбір є ключовими елементами, а не формальністю. Родини військових мають отримати системну підтримку, адже моральний тил є невід’ємною частиною обороноздатності. І, звісно, суспільству необхідна зрозуміла, чесна комунікація про сенси війни та стратегічні цілі. Люди здатні витримати правду, але важче витримують невизначеність. Сьогодні Україна потребує якісного перелому, не емоційного, а структурного. Треба повернути солдатові відчуття, що він є центральною фігурою оборони. Повернути суспільству розуміння, що армія — це спільна справа, а не окрема система.Якщо ці зміни будуть впроваджені, Збройні Сили знову стануть тією армією, якою були у перші місяці війни, силою, яка не просто бореться, а й вірить. А армія, яка вірить - непереможна.
👁 24,800 25-11-28 09:45
⚡️⚡️Уражено Саратовський НПЗ, місце зберігання БпЛА на аеродромі "Саки" та низку інших військових об’єктів / ⚡️⚡️Saratov Oil Refinery, UAV storage site at Saky airfield and a number of other military facilities were hit ENG below ⚡️В рамках зниження воєнно-економічного потенціалу російського агресора у ніч на 28 листопада підрозділи Сил оборони України уразили Саратовський НПЗ у Саратовській області рф. Підприємство випускає понад 20 видів нафтопродуктів – бензини, мазут, дизельне пальне, сірку технічну і т.і. Задіяне у забезпеченні потреб російської окупаційної армії.💥Зафіксовано серію вибухів, після яких у районі цілі спостерігалась пожежа. Результати влучань уточнюються.⚡️Також уражено місце зберігання БпЛА на аеродромі Саки (Новофедорівка, тимчасово окупована територія АР Крим). За попередньою інформацією, на аеродромі уражено декілька об’єктів ППО, зокрема, Панцир-С1 та ТОР-М2. Після подавлення засобів протиповітряної оборони противника, знищено ангар, де зберігалися ворожі безпілотники “Оріон” і “Форпост”. Разом з цим, під удар Сил оборони України також потрапили командно-диспетчерський пункт управління противника та військовий вантажний автомобіль “КамАЗ”. Ступінь завданих збитків уточнюється.⚡️Окрім того, уражено райони зосередження живої сили противника та склади пально-мастильних матеріалів на ТОТ Донецької і Луганської областей. Результати уточнюються.Сили оборони продовжують вживати всіх заходів, щоб підірвати воєнно-економічний потенціал російських окупантів і змусити рф припинити збройну агресію проти України.💥Далі буде!Слава Україні!🇺🇦⚡️As part of efforts to reduce the military and economic potential of the Russian aggressor, during the night of 28 November, units of the Defence Forces of Ukraine struck the Saratov Oil Refinery in Russia’s Saratov region. The facility produces more than 20 types of petroleum products, including gasoline, fuel oil, diesel fuel and technical sulphur, and is involved in supporting the needs of the Russian occupation army.💥A series of explosions was recorded, followed by a fire in the target area. The results of the strikes are being clarified. ⚡️A UAV storage site at Saky airfield (Novofedorivka, temporarily occupied territory of the Autonomous Republic of Crimea) was also hit. According to preliminary information, several air defence assets were damaged at the airfield, including Pantsir-S1 and Tor-M2 systems. Following the suppression of the enemy’s air defence systems, a hangar storing hostile Orion and Forpost UAVs was destroyed. In addition, the enemy’s command and control point and a military cargo truck (KamAZ) were also struck. The extent of the damage is being assessed.⚡️Furthermore, areas of concentration of enemy personnel and fuel and lubricant depots in the temporarily occupied territories of Donetsk and Luhansk regions were hit. Results are being clarified.The Defence Forces of Ukraine continue to take all necessary measures to undermine the military and economic potential of the Russian occupiers and force the Russian Federation to cease its armed aggression against Ukraine.💥To be continued!Glory to Ukraine! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 21,600 25-11-25 09:50
⚡️⚡️⚡️Українською зброєю уражено низку стратегічних об’єктів окупантів⚡️В рамках зниження воєнно-економічного та наступального потенціалів російського агресора у ніч на 25 листопада підрозділи Ракетних військ і артилерії у взаємодії зі Силами спеціальних операцій , берегових ракетних військ ВМС та Сил безпілотних систем, зокрема із застосуванням реактивних БпЛА «Барс» і крилатих ракет «Нептун», завдали успішних ударів по декількох стратегічних об’єктах російського агресора. ⚡️Так, зокрема, у м. Таганрог Ростовської області рф зафіксовано ураження Авіаремонтного заводу «ТАНТК ім. Г.М. Берієва» та підприємства з виробництва БпЛА «Молнія» - «Атлант Аеро».Спостерігалися численні вибухи та значні пожежі на території об'єктів.⚡️Під час удару по заводу «ТАНТК ім. Г.М. Берієва» ймовірно уражено експериментальний літак А-60. Також дане підприємство здійснює ремонт і модернізацію літаків ДРЛВ А-50 та російських стратегічних бомбардувальників Ту-95МС.⚡️Окрім того, підрозділи Сили оборони України у тісній взаємодії завдали успішного ураження по нафтовому терміналу «Шесхаріс» у Новоросійську, а також нафтопереробному заводу «Туапсинський» у Краснодарському краї рф.За попередньою інформацією, у Новоросійську уражено нафтові стендери (пристрої наливу/зливу нафти до танкерів) і пускову установку зі складу ЗРК С-400.❗️Ступінь завданих збитків уточнюється.💥Спільна бойова робота всіх складових Сил оборони по важливих цілях збройних сил рф триватиме до повного припинення російської збройної агресії росії проти України.Далі буде!Слава Україні!🇺🇦