Fuente
Homiak Торгує | Чому ринок стоїть мертво напередодні Нового року?🎄Об'єми впали на 20–4...
15 900 Vistas/Alcance
2025-12-29 09:08
Mensaje №1755
Чому ринок стоїть мертво напередодні Нового року?🎄Об'єми впали на 20–40% порівняно з тим що було місяць томуПо бітку за 24г обсяг торгів зараз ~24–27 млрд $ проти 35–40 млрд $ в жовтні та листопадіАльта звичайно ще гірше, до -50% на менш ліквідних парахЧому так відбувається?1. Більшість рітейлу на канікулах, а сукупність роздрібних трейдерів і формують ту частину основної ліквідності. Та блін, люди святкують, п'ють шампанське, а не дивляться графіки і намагаються висосати останнє, як це робить більшість початківців2. Плюс великі гравці у вигляді хедж-фондів, банків, ETF-провайдерів та інших - просто йдуть у відпустку з другої половини грудня до початку січня3. Низька ліквідність = флетКоли мало покупців і продавців, ціна просто сидить в одному діапазоні - це те що зараз бачимо по біткуКоли чекати повернення?2–3 січня інституції повертаються, і плюс ще якийсь тиждень та відновлюється активність рітейлуОб'єми почнуть рости і з'явиться рух, до того просто максимум мікро-імпульсиЩо робити зараз?Не шукати позиції там де їх немає, а краще діяти як дядьки з досвідом - сидіти на заборіВідпочивайте, бо ринок нікуди не дінеться, а ви повернетеся свіжими