Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Homiak Торгує
Añadido 06 dic. 2025

Homiak Торгує

@homiak_trade
Número de suscriptores: 40 265
Fotos: 1,600
Videos: 103
Enlaces: 116
Descripción:
Трушний трейдер, інколи хомяк 🐹📈 Торгую на OKX: https://www.okx.com/join/HOMIAKTRADER Звязок: @Homiak_Manager
Fuente

Homiak Торгує | Нещодавно трохи заморочився з робочим місцем. Типу зробити як у всіх п...

Logotipo de la comunidad de telegram - Homiak Торгує Homiak Торгує @homiak_trade
17 400 Vistas/Alcance 2026-01-11 10:30 Mensaje №1784
Нещодавно трохи заморочився з робочим місцем. Типу зробити як у всіх під гарну естетику і картинку в інтернет. Окремі моніки, прибрати ноут як основний інструмент, клави, гарна мишка, ну типу як треба для інста трейдера Я настільки звик працювати на ноуті, що коли спробував перейти на окремий монік, з окремою клавою, компом та ото все інше, то мені просто не зайшло. І я капець старався звикнути і заставляв себе працювати на ньому, але це жесть як важко для мене. 27 дюймів реально незручно і не знаю як тіпи юзають ще більше, постійно очі пригають і немає фокуса та охвату всієї картинки одним поглядомМоже справа звички, фіг його знає, або я просто дуже дивний тіп У підсумку повернувся до простого варіанту як і було раніше - ноут і лише деколи підключати доп монік. Без красивих фоток робочого столу, без естетики для інсти, але зручно А для мене в будь якій роботі комфорт це найважливішеСів, швидко зробив аналіз, завжди під рукою потужний ноут з інфою і всіма налаштуваннями. Як і раніше в старі добрі часи - це ви бачите на фотці як він починався той трейдинг Якщо тоді виходило заробляти на простому ноуті, деколи доп монік бравіс 720hd за 500 грн і кривій мишці з аврори - значить і зараз буде не гірше Зрозумів що не естетика заробляє гроші, а головне щоб було зручно