Fuente
Homiak Торгує | Памятаєте, як було раніше? Хто на ринку хоча б більше року - той точно...
14 300 Vistas/Alcance
2025-12-25 11:43
Mensaje №1746
Памятаєте, як було раніше? Хто на ринку хоча б більше року - той точно згадаєРік тому, восени та в грудні, ми активно торгували альту. Говорили про ICP, AI, Arbitrum, SAGA, ORDI, TIA, UNI, WLD і ще купу всього. Про ці монети тоді було багато контенту і багато рухівПереглядаю свою торгівлю раніше, канал рік тому і точно можу сказати, що трейдинг - це дуже динамічна історіяЗараз ринок виглядає інакше. Фактично торгується біток, ефір і ще кілька топових альтів. Все інше або стоїть, або просто не показує нормальних сетапівЩо це нам дає? Як мінімум розуміння, що ринок не завжди такий як ми хочемо. Він регулярно заходить у фази глибокої корекції або затишшя, і це нормаТут варіант тільки один: 👉 торгувати те, що є, а не те, що хочеться. Підлаштовуватись під ринок і рухатись разом з нимЯкщо зараз торгується тільки біток, ефір і декілька топів, то значить працюємо з ними. Якщо немає руху в крипті, не соромтесь дивитись у бік форексу, індексів або металів, де краще волатильність і більш зрозуміла структураВеду до того, що точно не треба йти проти ринку або шукати позиції там де їх немає, а навпаки вміти адаптуватись і шукати рішення, а не засуджувати ситуацію