Fuente
Cringe Crusade | Новий закон про заборону гаджетів в російській армії. Для початку. Як ...
170 Vistas/Alcance
2024-07-26 10:32
Mensaje №12765
Новий закон про заборону гаджетів в російській армії. Для початку. Як би ми там не ржали з дурних російських чиновників які хочуть вислужитися перед начальством і прийняти найтупіший закон під благовидним приводом захисту держтаємниці, але слід визнати, закон продиктований необхідністю, саме тому був прийнятий на самому верху і дуже швидко проведений по законодавчих органах. Причина прозаїчна - стрімко росте кількість скарг від російських військових на командування. Росте вперше з того моменту як Путін задавив бунт Пригожина і МО взяло під жорстку цензуру зет-телеграм. І ріст скарг іде не спроста. На всіх відео ми бачимо доведених до відчаю людей, для яких записати відео в сподіванні на примарний порятунк життя переважає загроза кримінального провадження з строком за дискредитацію. Російський уряд хоче зупинити цей потік відео повідомлень з фронту тому що ці повідомлення б'ють по важливій цільовій аудиторії - тих людях які збираються підписати контракт з армією. Російська рекрутингова система і так не справляється з набором, про що яскраво свідчить ріст виплат. Нагадаю що за два роки ця виплата зросла з 200к до 2 лямів. При чому основний ріст відбувся за останні пів року. А тут ще й відео від російських військових з'являються в російському просторі які ще дужче погіршують ситуацію з рекрутингом.Чи змінить цей закон щось в російській армії? Ні. Потік скарг навіть якщо й тимчасово зменшиться, але продовжить далі рости. Люди доведені до відчаю і які не злякалися одної кримінальної статті не злякаються і двох. Але й масового відбирання телефонів в російських військових не буде. Судячи з реакції зет-телеграму російська армія реально управляється через телеграм-чати, а їх артилеристи використовують інтернет-застосунки для розрахунку гармат. Причина банальна - військові аналоги відповідних засобів в російській армії відсутні в достатніх кількостях. Якщо російське керівництво не наглухо відбиті ідіоти, воно не буде забирати інструменти від яких залежить боєздатність армії в цілому.З того що реально буде так це хіба зростання напруги в російській армії, зростання кількості неуставних відносин і зростання кількості дезертирств. Але це і так відбувається. Так що нічого не змінилося.#аналітика