Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Х Кременчук
Añadido 14 jul. 2024

Х Кременчук

@h_kremenchug
Número de suscriptores: 136 845
Fotos: 67,900
Videos: 12,100
Enlaces: 29,800
Descripción:
Надіслати новину: @h_kremenchugbot —————————————————— Instagram: instagram.com/h.kremenchuk Facebook: facebook.com/h.kremenchugg Twitter: twitter.com/h_kremenchug TikTok: tiktok.com/@h.kremenchug Threads: https://www.threads.net/@h.kremenchuk

👥 Número de suscriptores

136 845
Promedio/Día:: -58
Promedio/Tiempo:: -69
Promedio/Mes:: -146

👁️ Vistas promedio por mensaje

33 300
Promedio/Día:: 30,000
Promedio/Tiempo:: 37,343
ERR: 24.33%

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 12
Promedio semanal: 4.1
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 31,100 25-06-29 13:43
Подвійні стандарти пана Малецького. В приміських селах курсують "соціальні автобуси", які перевозять містян до своїх дачних ділянок. Хороша справа. Якщо в тому році вони підвозили і місцевих селян,то в цьому транзитом "пролітають" повз зупинки де стоять, очікуючи маршрутку жінки,діти,люди похилого віку.І що ж це? Мабуть це, не особисте рішення водія автобуса, це наказ зверху (не брати місцевих). І виникає питання, а чим же селяни відрізняються від городян? Все життя пропрацювали на підприємствах і установах міста (сплачуючи податки в бюджет), мають таке ж посвідчення пенсіонера. І якщо містяни користуються безкоштовним проїздом, то у селян такої можливості немає. Навіть один раз на тиждень не можуть безкоштовно виїхати в місто на ринок, в лікарню, по справах. А навіщо селяни пану Малецькому? Вони ж не будуть віддавати свої голоси на наступних виборах. А де ж справедливість? Землі під дачні ділянки знаходяться на території навколишніх сіл. І ваш пане Малецький будинок, знаходиться в селі Кривуші. Так можна хоча б поцікавитися транспортними умовами селян. Світловодські та Власовські маршрутки іноді не зупиняються (переповнені). А "соціальні" їдуть напівзаповнені пасажирами. І ще хто ж ті жінки і діти на зупинках? Це матері, дружини, сестри наших чоловіків-воїнів. Вони захищають нашу країну, а горе-водії (яким дали відтермінування від призову) спокійно проїжджають повз зупинку. Чекаємо вашої реакції.——А мені здається, що всім має бути зрозуміло для чого це все робиться. Це підтримка фіолетово-гранатової сітки, щоб на наступних виборах нагадати мешканцям міста (які мають право голосувати на виборах у мери міста), який Малецький і команда маладці. Підписатися • Надіслати новину • TT • IG • X • FB
👁 16,700 25-05-27 07:24
Чим закінчилася історія фінансової піраміди S-GroupФінансова піраміда S-Group, яка активно функціонувала в Україні до 2023 року, залучала інвестиції через популярних інстаграм-блогерів із Полтави та Кременчука, які мали аудиторії в сотні тисяч підписників.Публікація розслідування «Полтавщини» призвела до зростання кількості знятих депозитів і зменшення притоку нових коштів, що стало сигналом для організаторів піраміди про необхідність її припинення.29 вересня 2023 року поліція провела обшуки у блогерів, які активно просували S-Group. У Марини Манюненко (Марина Річчі) та її чоловіка Євгенія Манюненка було вилучено автомобілі Mercedes-Benz GLE 400 та Volkswagen Touareg, а у Іллі Крамера — Porsche Panamera.Згодом через суд автівки блохерам повернули. Згідно з судовими ухвалами, ці особи були топ-менеджерами S-Group, через яких українці інвестували понад 16 мільйонів доларів США. Тільки потім суд вирішив, що начебто у всьому винен якийсь тіп з Черкас, а блохерів у нових судових ухвалах вже не називають співучасниками і топ-менеджерами S-Group. Наразі блогери видалили зі своїх сторінок згадки про S-Group і живуть собі спокійно. Більш детально читайте тут: poltava.to—За медіачейн всі забули? Як блохери різних мастей крутили бабки на реферальних посиланнях, а потім злилися разом із «заробленими» грошима коли все накрилося?) Лох не мамонт 🦣 Підписатися • Надіслати новину • TT • IG • X • FB
👁 44,400 25-01-03 13:13
У Полтавському ТЦК прокоментували конфлікт між військовослужбовцями та місцевим жителем під час перевірки документів.Представники ТЦК підійшли до чоловіка, щоб перевірити його військово-облікові документи, після чого чоловік вдарив одного із військовослужбовців в обличчя.Про це під час брифінгу 3 січня повідомив речник Полтавського ТЦК та СП Роман Істомін.За його словами, військовослужбовці ТЦК підійшли до чоловіка, щоб перевірити його військово-облікові документи. Після цього чоловік відступив на пару кроків назад та вдарив одного з військовослужбовців в обличчя. Після цього повалив його на землю. Двоє інших військовослужбовців відтягнули порушника від свого побратима і тримали його, оскільки той поводився дуже агресивно.Старший групи оповіщення викликав слідчо-оперативну групу та "швидку". За цей час навколо військовослужбовців почали збиратися глядачі. Вони побачили ситуацію, коли військовослужбовців тримають чоловіка у цивільному одязі."Почалися абсолютно безпідставні звинувачення на адресу воїнів. Нападник у той же час розповідав усім, що він нікого не бив, тоді як військові зламали йому ногу", — розповів Роман Істомін.У результаті обох постраждалих доставили до першої міської лікарні.Як розповів Роман Істомін, постраждалих доставили до 1-ї міської лікарні Полтави.У військовослужбовця ТЦК діагностували забій м'яких тканин обличчя та гомілки. Через годину нападник вийшов з лікарні без видимих ознак травми ноги, зокрема без милиць, розповів речник."Стосовно стану нападника достовірної інформації в мене немає, проте відомо, що буквально через годину він вийшов з лікарні без жодних видимих ушкоджень чи милиць", — прокоментував речник.Особу нападника встановили. Ним виявився чоловік 1991-го року народження, на військовому обліку не перебуває."Поліція зареєструвала звернення цього громадянина та відкрила кримінальне провадження за фактом завдання легкого тілесного ушкодження. Зламана нога — це ушкодження середньої тяжкості. Тобто вся інформація, що військовослужбовці ТЦК зламали комусь ногу є цілковитою брехнею", — повідомив Роман Істомін.suspilne.mediaПідписатися • Надіслати новину • TT • IG • X • FB
👁 15,600 24-10-29 11:13
26 жовтня 2024 року інспекторами Державної екологічної інспекції Центрального округу спільно з Сектором поліцейської діяльності на воді Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області та УВБ Полтавського управління виявлено судно на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Сулинський», яке займалося промисловим ловом обіркованими сітками в кількості 2 шт. загальною довжиною 140 метрів, в яких зафіксована свіжа виловлена риба різних видів. На місце події викликали слідчо-оперативну групу для фіксації та встановлення всіх обставин вчинення правопорушення. Плавзасіб (судно), сітки та рибу вилучено.Обрахована шкода навколишньому природньому середовищу становить понад двісті тисяч гривень.Крім того, з водойми Сулинського заказника вилучено заборонені знаряддя лову, а саме 16 месинових сіток загальною довжиною близько 1 кілометра з водними біоресурсами різних видів.Відповідно до законодавства водні живі біоресурси, які знаходилися у сітках та мали ознаки життя, було повернуто назад до їх природного середовища. Враховуючи завдану істотну шкоду, всі матеріали скеровані до правоохоронних органів.Підписатися • Надіслати новину • TT • IG • X • FB