Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Грибник🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Грибник🇺🇦

@gribnik_ukr
Número de suscriptores: 5 509
Fotos: 8,170
Videos: 3,710
Enlaces: 1,360
Descripción:
Принижую русню, аналізую, говорю правду та піднімаю тобі настрій🥷
Fuente

Грибник🇺🇦 | Ну, всі вже зрозуміли, росіянці війну не закінчать, бо не хочуть цього...

Logotipo de la comunidad de telegram - Грибник🇺🇦 Грибник🇺🇦 @gribnik_ukr
983 Vistas/Alcance 2026-06-05 18:25 Mensaje №20001
Ну, всі вже зрозуміли, росіянці війну не закінчать, бо не хочуть цього та вже, мабуть, і не можуть. Занадто багато всього завʼязано у них на цій війні. Мова зовсім не про гроші (або не тільки про них). Нинішній режим вже не зможе існувати без війни, адже зробив війну — основою свого політичного сенсу. Маленька побєдоносна не вийшла, тому, друзі, ми з вами точно будемо свідками краху пітунського режиму. Бульбашка дуже переповнена вже, далі — буде натягуватись аж до тих пір, поки не лусне. Ви ж розумієте, що у кремля вже не існує правильного ходу: зупини війну — виникне питання навіщо це все було та якою ціною; продовжувати — там треба мобілізація, втрати і найголовніше — економіка, яку добре та динамічніше «чухають» наші далекобійні санкції. Так здається, що ісконним легко все пояснити, проте не забувайте, що у випадку чого і там вилізуть дуже впливові гравці, які вміло долиють масла в будь-який з вогнів. В кремлі це дуже добре розуміють. Ніхто не каже, що нам збс, оцим йобнутим всяким про «астанаві вайну» дорога нахуй. Адже ми не маємо виходу і якщо перестанемо захищатися та чинити опір — нас просто не стане.Дуже хочеться, щоб якнайбільше українців побачили крах режиму якнайшвидше, але допоки цього не станеться — мусимо воювати і стримувати ворога!