Fuente
Грибник🇺🇦 | Трамп та пітун, в більшості своїй, на Алясці домовляться домовлятись. ...
930 Vistas/Alcance
2025-08-14 14:27
Mensaje №18790
Трамп та пітун, в більшості своїй, на Алясці домовляться домовлятись. Не вірю у якийсь адекватний та конструктивний прорив. Він може бути тільки у питаннях двосторонніх відносин або домовленостей, у рамці США-ереф.Також, думаю, що майже одразу після зустрічі терористи нанесуть масовний ракетно-дроновий удар по Україні. Щоби показати, які вони круті похуїсти. У тристоронню зустріч Зе-Трамп-пітун наступного тижня – теж не вірю. Це все, здається, прикормка для Донні, демонстрація снєсходітєльності друга владіміра стопа. Щоб просто затягнути час до наступних перемовин/зустрічей, щоб і там висувати заздалегідь нереалістичні вимоги, щоб теж затягнути час. Стосовно потенційного припинення вогню/війни – пітухи самі заговорять про це тільки тоді, коли в них нічого не виходитиме, а ще краще – після декількох повторів операцій типу "Павутина". Пам'ятаєте як відмічалась зміна риторики росіянців після того у Стамбулі? Бо вони розуміють тільки силу та тільки приходять в себе, коли їх вєлічіє розбивається об реальність.