Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - танці з вампірами
Añadido 14 jul. 2024

танці з вампірами

@gothicdeetz
Número de suscriptores: 2 309
Fotos: 4,870
Videos: 92
Enlaces: 128
Descripción:
мій кібер diary @pixie_zombie зелений колір+ТАМБЛЕР+сінема+емо музика+neerdy stuff+гліттер = ахуєнна аутістік бімбо (я) 💅🏻💅🏻🫁🦷🔮🫧🐬💿🌈 люблю візуальний шум <3 ✧。*・゜゜・✧。・゜゜・。*。・゜*。*。✧・゜゜・。 другий канал https://t.me/mountain133dew інстік - pixie_zombie

👥 Número de suscriptores

2 309
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: -57

📊 Mensajes por Día

3
Último día: 6
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 477 26-01-28 21:54
💥Дуже прошу підтримати збір мого близького друга, який зараз працює на захист Дніпра від ударів шахедів та потребує нормального зимового спорядження. Особливо з теперішніми лютими морозами.Наступний текст він написав особисто з позиції:Наразі ми з чудовими хлопцями стоїмо на нічному бойовому чергуванні та зустрічаємо «шахеди» ще на підльоті до міста. Але і всьому екіпажу загалом, і мені особисто дуже бракує багатьох речей, зокрема й базових (передаю “привіт” літньому спорядженню при морозі –16).Тож відкриваю збір на наші потреби, який дуже важливо закрити якомога швидше. Я хочу якісно виконувати свою роботу, а не постійно боротися з несправним спорядженням чи намагатися зігрітися в умовах, до яких воно просто не пристосоване.Ось попередній список необхідного. Він ще не повний і не остаточний, бо майже щодня з’являються нові потреби, а часу на детальні дослідження й красиве оформлення зараз, на жаль, немає.Хіба що можу поділитися фото північного сяйва, яке я зробив за пів години до атаки у вівторок.Речі для бпак-павербанки-ліхтарик налобний-набір інструментів-нормальне зимове взуття -горілки, туристичний посуд-зимова гума 🎯Ціль: 40 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/8CpVqKahNv💳Номер картки банки4874 1000 2372 4886
👁 264 26-01-02 17:20
сумно дуже сумно менія не могла перестати плакати протягом всього останнього епізоду і досі плачу коли дивлюся тіктоки або згадуюне можу сказати що це більше через смерть джейн це було зрозуміло з самого початку і я вже з цим змирилася хоча все одно не хотілося смерті цієї персонажки. вона заслуговує на хороше життя бо по суті вона і не жила нормально. більше за все мені сумно що я росла разом з ним а тепер все скінчилося і більше не треба чекати на нові серії декілька років. бо чекати більше нема чого. мені більше не 13виросла я і мої улюблені персонажі не можу сказати що я задоволена фіналом, мені дуже дивно що в 5 сезоні персонажі не відчувалися звично, було відчуття наче щось не те бо їхня поведінка дуже відрізняється від того що було раніше. що з моїм майком? де ділася моя улюблена пубертатна язва? чого у вілла така кінцівка? вибачте, але це зовсім не нього не схожепро байлер кісс зовсім мовчу🪦залишається тільки тішити себе теоріями з тіктоку (я в них не вірю але мені більше нічого не залишається)