Fuente
танці з вампірами | сумно дуже сумно менія не могла перестати плакати протягом всього оста...
264 Vistas/Alcance
2026-01-02 17:20
Mensaje №11135
сумно дуже сумно менія не могла перестати плакати протягом всього останнього епізоду і досі плачу коли дивлюся тіктоки або згадуюне можу сказати що це більше через смерть джейн це було зрозуміло з самого початку і я вже з цим змирилася хоча все одно не хотілося смерті цієї персонажки. вона заслуговує на хороше життя бо по суті вона і не жила нормально. більше за все мені сумно що я росла разом з ним а тепер все скінчилося і більше не треба чекати на нові серії декілька років. бо чекати більше нема чого. мені більше не 13виросла я і мої улюблені персонажі не можу сказати що я задоволена фіналом, мені дуже дивно що в 5 сезоні персонажі не відчувалися звично, було відчуття наче щось не те бо їхня поведінка дуже відрізняється від того що було раніше. що з моїм майком? де ділася моя улюблена пубертатна язва? чого у вілла така кінцівка? вибачте, але це зовсім не нього не схожепро байлер кісс зовсім мовчу🪦залишається тільки тішити себе теоріями з тіктоку (я в них не вірю але мені більше нічого не залишається)