Fuente
Голуб Гліб | Села в чужую машину, закрой свой рот» - киянка поскаржилася на неадекв...
384 Vistas/Alcance
2026-01-14 18:04
Mensaje №17720
🤬 «Села в чужую машину, закрой свой рот» - киянка поскаржилася на неадекватного таксиста.Про інцидент жінка на імʼя Валентина розповіла в інстаграмі. Викликала таксі, бо забрала посилку від мами. Водій не відкрив багажник, тому взяла коробку в салон, але поставила її собі на коліна.сідаю в авто, одразу: «Каробку в багажнік поставіла»Відповідаю: «Ви не відкрили багажник, коробка в мене на ручках, не торкається сидінь» додавши, що поспішаю і погано почуваюсь, будь ласка, поїхали
😤 У відповідь водій одразу почав хамити і лаятися, зокрема посилав на три літери. А потім і взагалі принижував пасажирку, розповідаючи, що в нього дорожчі речі і кілька авто.Намагаючись вийти, слухала погрози, коли двері були заблоковані… Почала вже знімати, коли вдесяте просила відкрити двері
Потім чоловік взагалі перейшов на погрози і вдарив, також пошкодив саму посилку.а потім взявши за куртку і тягаючи з погрозами: «щас тєбя нах сложу, овца», - пише Валентина.
📝 На крики по допомогу в столиці перехожі, на жаль не відгукнулись. Жінка закликала службу таксі звернути увагу і припинити роботу з неадекватом. Представники компанії поки не зреагували.Підписатися / Надіслати новину