Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Голуб Гліб
Añadido 14 jul. 2024

Голуб Гліб

@golubglib
Número de suscriptores: 1 626
Fotos: 5,990
Videos: 1,910
Enlaces: 7,200
Descripción:
Оперативний Голуб України Посилання на канал: https://t.me/+--5sLLwOwC84ZDg6 ✅Реклама та співпраця: @yar_1400

👥 Número de suscriptores

1 626
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -7
Promedio/Mes:: -31

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 289 26-04-15 10:51
«Майбутнє вже на фронті» — Зеленський про операцію 3ОШБр з використанням НРК.ℹ️ Операцію здійснив підрозділ ударних НРК Трійки «NC13» влітку 2025 року. На ділянці, де піхотні групи двічі зазнавали невдачі та втрат, стояло завдання знищити укріплений бліндаж і забезпечити просування для логістики, евакуації та утримання оборони. ❗️ До операції залучили 4 НРК-камікадзе «Тарган» із 30 кг вибухівки кожен.🔵Перший комплекс підірвав вхід – противник сховався всередині. 🔵Другий НРК під'їхав до бліндажа і зупинився перед входом. Окупанти просигналізували дрону та камері НРК, що здаються. 🔵Дрони вивели двох полонених до українських позицій. За 15–20 хвилин ділянку зайняла піхота без жодного пострілу та втрат серед особового складу.❗️Застосування НРК дозволило вперше в історії провести штурм дистанційно.«Це те, що навіть уві сні не могло б наснитися мені як колишньому штурмовику. Ми зберегли людей, атакували противника, взяли полонених. Весь світ це бачив. І колись це вивчатимуть у підручниках з історії», — командир «NC13» Микола «Макар» Зінкевич. Президент Володимир Зеленський відзначив цю блискучу роботу в День працівників оборонно-промислового комплексу.Вперше в історії цієї війни ворожу позицію було взято виключно безпілотними платформами – НРК та дронами. Окупанти здалися в полон. І цю операцію виконали без піхоти та без втрат. Підписатися / Надіслати новину
👁 430 26-01-26 13:32
«Опалювальний сезон завершено» та «Будемо рити ями» - фрази, які лякають Троєщину.ТЕЦ, яка забезпечує теплом увесь масив, критично пошкоджена внаслідок удару 24 січня — через це центральне опалення фактично завершилося раніше, ніж очікували. Про це пише журналістка Леся Падалка.😳 Фразу «Опалювальний сезон закінчено» — зі слів місцевих сантехніків — мешканці повторюють між собою одночасно з посмішкою, острахом, недовірою і нерозумінням.Через відсутність тепла й світла на масиві з’являється все більше наметів ДСНС.💬 Голова Деснянської РДА Максим Бахматов каже, що альтернативи перепідключенню немає — Троєщина повністю залежна від однієї ТЕЦ.Якщо опалення не відновлять, а морози не відступлять, наступною загрозою стане замерзання труб водогону та каналізації.«Будемо рити ями. Ви знаєте, яка ситуація з резервним живленням піднасосних груп водогону і Бортничів. Що робити в короткий термін, коли ситуація критична? Риється яма, накривається, зверху дірка — все. Будемо робити туалети, як у селі», - каже Бахматов. Зі слів Бахматова, зараз він веде перемовини з зеленбудівцями та автодором щодо техніки й робочої сили для копання ям і облаштування туалетів 🚜Підписатися / Надіслати новину
👁 413 26-01-20 20:18
ℹ️ Київ не відпрацював вчасно тренування комунальних служб на випадок обстрілів та блекаутів, - експерт з енергетики Віктор Куртєв.Зі слів Куртєва, на початку зими тодішній в.о. міністра енергетики Артем Некрасов разом з ДСНС розробили та ініціювали спеціальні навчання. 🤝 Тренуваннями мали відпрацювати згуртованість служб - водоканалу, «Київтеплоенерго», місцевої філії ДТЕК, поліції та ін. А саме, погодити і прогнати алгоритми для швидкої ліквідації аварій після обстрілів (наприклад, зливання води з труб) та допомоги населенню (наприклад, розгортання пунктів незламності).💭 Однак, каже Куртєв, столична влада навчання попросила перенести на 2026 - лист надійшов від імені в. о. першого заступника голови КМДА Петра Пантелеєва. 🫤Отримали відповідь із наступним змістом, десь 11 грудня, щось таке: «Ви знаєте, у нас триває бюджетний процес, ми не встигли засвоїти бюджет 25-ого року, і ми ще плануємо 26-ий рік бюджетний процес. У нас усі люди зайняті, приходьте вже після свят. Пропонуємо перенести навчання на 2026 рік, - переказує Куртєв. Підписатися / Надіслати новину
👁 384 26-01-14 18:04
🤬 «Села в чужую машину, закрой свой рот» - киянка поскаржилася на неадекватного таксиста.Про інцидент жінка на імʼя Валентина розповіла в інстаграмі. Викликала таксі, бо забрала посилку від мами. Водій не відкрив багажник, тому взяла коробку в салон, але поставила її собі на коліна.сідаю в авто, одразу: «Каробку в багажнік поставіла»Відповідаю: «Ви не відкрили багажник, коробка в мене на ручках, не торкається сидінь» додавши, що поспішаю і погано почуваюсь, будь ласка, поїхали 😤 У відповідь водій одразу почав хамити і лаятися, зокрема посилав на три літери. А потім і взагалі принижував пасажирку, розповідаючи, що в нього дорожчі речі і кілька авто.Намагаючись вийти, слухала погрози, коли двері були заблоковані… Почала вже знімати, коли вдесяте просила відкрити двері Потім чоловік взагалі перейшов на погрози і вдарив, також пошкодив саму посилку.а потім взявши за куртку і тягаючи з погрозами: «щас тєбя нах сложу, овца», - пише Валентина. 📝 На крики по допомогу в столиці перехожі, на жаль не відгукнулись. Жінка закликала службу таксі звернути увагу і припинити роботу з неадекватом. Представники компанії поки не зреагували.Підписатися / Надіслати новину
👁 519 25-12-17 19:24
🤬 «Нема рук - нема картки»: у банку пробили дно в обслуговуванні військового.💬 Про кричущу ситуацію у фейсбуці розповіла очільниця Патронатної служби «Янголи» Олена Толкачова. 20-річний захисник втратив на Харківщині усі кінцівки. Нещодавно приїхав у ПриватБанк разом із медичним куратором для оформлення картки. А далі - цілковитий абсурд:Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже: візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки, - пише Толкачова. 😳 Ба більше: інша людина навіть не може тримати картку для бійця. Усе, що йому могли запропонувати — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора. Толкачова наголошує: менеджер вчинив не людяно і не шукав рішень цього питання. Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук. Поранений вирішив чекати на протез руки. Процес може бути затяжним - навіть рік. Увесь цей час він не зможе отримати гідної підтримки від держави. Підписатися / Надіслати новину
👁 763 25-11-26 14:30
🤬 Незаконне захоплення прибережної смуги Дніпра: на березі зводять чергову забудову просто в рекреаційній зоні.У Галерній затоці зафіксований новий випадок самовільного будівництва на береговій лінії Дніпра. Про це повідомив Голова громадської Ради при КМДА Геннадій Кривошея. Прямо зараз на орендованій земельній ділянці площею понад 2 гектари, яка має рекреаційне призначення, тривають роботи зі зведення підпірної стінки… просто в руслі річки. За неофіційною інформацією, на місці можуть готувати майданчик під черговий ресторан, - зазначив Кривошея. Дозвільних документів на роботи немає. На берег завезено пісок, знищено зелені насадження та фактично розширено ділянку за рахунок русла Дніпра.❗️Орендар — ТОВ «Клуб юних моряків ПАРУС», пов’язане з ТОВ «Будгруп Еліт». Обидві компанії мають одного директора — Матюшку А.С. і вже фігурували у схожих земельних схемах на Печерську, які фігурували в операції «Чисте місто» НАБУ.👨‍💼 Громадська Рада вже звернулася до мера Києва Віталія Кличка, наголосивши, що профільні підрозділи КМДА не реагують на ситуацію з цим масштабним самовільним будівництвом.Підписатися / Надіслати новину
👁 731 25-10-08 15:23
😡 Десять місяців без засідань: у Київраді досі паралізована робота земельної комісії після корупційного скандалу.Засідання сьогодні скликав не хто інший, як голова комісії - Михайло Терентьєв, фігурант провадження НАБУ «Чисте місто» - який повернувся до виконання обовʼязків. Та, схоже, депутатам не до душі повернення Терентьєва. Зокрема, на земельну комісію їх прийшло лише 4, пише очільник Громадської Ради при КМДА Геннадій Кривошея. Кворум 14 депутатів.Також прийшли десятки людей (заявників), які очікують що Київрада проголосує їхні питання..Трибуну блокують Дмитро Білоцерковець, Вікторія Пташник та Леонід Ємець, які проти того щоб комісію проводив Михайло Терентьєв, оскільки він є учасником кримінального провадження. 💬 Кривошея закликав міського голову завтра на сесії обговорити це питання з депутатами, і, за необхідності, змінити голову комісії, та нарешті почати працювати.❗️ Нагадаємо, Терентьєва підозрюють у корупційних схемах і махінацією земельними ділянками, відомими як «туалетні схеми». Після розслідування його позбавляли депутатського мандату, але він оскаржив рішення в суді.Підписатися / Надіслати новину
👁 307 25-07-09 17:31
😧 Синє озеро знову під загрозою: Київрада не фінансує роботи. 📝 Ситуацію у своєму фейсбуці описав очільник Громадської Ради при КМДА Геннадій Кривошея. Договір із підрядником щодо робіт на водоймі підписали на понад 80 млн грн і мали виплачувати частинами.🛫 Перший платіж за розчистку - на близько 34 млн.грн. Роботи виконали минулоріч, але бюджетом було передбачено лише частину оплати - трохи більше 20 млн грн. Подальшого фінансування не було - відповідно роботи зупинились.Для того щоб їх продовжити Київрада має проголосувати декілька проектів рішень, зокрема і щодо затвердження переліку природоохоронних заходів що фінансуватимуться з бюджету у 2025 році. Як ми вже знаємо Київрада не працює, а отже і відповідне рішення також поки не прийняте. ❗️Кривошея наголошує: місто готувалось до відновлення озера близько 5 років, а коли дійшло до робіт - є не тільки ризик їх зриву, а й загроза втрати частини озера через непрацюючу Київраду.Не хочу нікого звинувачувати, але це халатність…Спілкуючись з мешканцями Виноградаря, я зрозумів наскільки важливим для них є ця територія. Люди очікують результативності, очікують що місто їх почує. Підписатися / Надіслати новину
👁 362 25-07-02 12:07
😡 Фотограф-педофіл та екс-регіонал: КМДА знайшла нових інвесторів для арт-простору на Подолі.Переможцем інвестиційного конкурсу на облаштування АртПричалу на Набережно-Хрещатицькій, 10 стала ТОВ "ГІК" з дуже специфічним складом засновників. Про це стало відомо з відповідного розпорядження Віталія Кличка.Варто зазначити, що рішення затвердили без уточнень, що саме буде в “арт-центрі”. Також без жодної згадки, чи залишиться там вільний доступ для киян, як це було раніше.1️⃣Один із засновників компанії - Олександр Ктиторчук. У минулому фотограф, відомий у шоу-бізнесових колах. А зараз - засуджений за зґвалтування та розбещення неповнолітніх. 12 років за ґратами, плюс три роки заборони працювати з дітьми.2️⃣Другий засновник — Віктор Толстоног. Колишній регіонал, мер Алупки у 2010-2012 роках. За даними ЗМІ, він досі офіційно займається бізнесом у Москві та в окупованому Криму. Також на ексмерові кримінальна справа: 2,7 мільйона гривень бюджетних коштів, призначених на палац культури, пішли не за призначенням.Підписатися / Надіслати новину