Fuente
Голуб Гліб | Десять місяців без засідань: у Київраді досі паралізована робота земел...
731 Vistas/Alcance
2025-10-08 15:23
Mensaje №17663
😡 Десять місяців без засідань: у Київраді досі паралізована робота земельної комісії після корупційного скандалу.Засідання сьогодні скликав не хто інший, як голова комісії - Михайло Терентьєв, фігурант провадження НАБУ «Чисте місто» - який повернувся до виконання обовʼязків. Та, схоже, депутатам не до душі повернення Терентьєва. Зокрема, на земельну комісію їх прийшло лише 4, пише очільник Громадської Ради при КМДА Геннадій Кривошея. Кворум 14 депутатів.Також прийшли десятки людей (заявників), які очікують що Київрада проголосує їхні питання..Трибуну блокують Дмитро Білоцерковець, Вікторія Пташник та Леонід Ємець, які проти того щоб комісію проводив Михайло Терентьєв, оскільки він є учасником кримінального провадження.
💬 Кривошея закликав міського голову завтра на сесії обговорити це питання з депутатами, і, за необхідності, змінити голову комісії, та нарешті почати працювати.❗️ Нагадаємо, Терентьєва підозрюють у корупційних схемах і махінацією земельними ділянками, відомими як «туалетні схеми». Після розслідування його позбавляли депутатського мандату, але він оскаржив рішення в суді.Підписатися / Надіслати новину