Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - GLUSAG | Віталій Глущенко
Añadido 14 jul. 2024

GLUSAG | Віталій Глущенко

@glusag
Número de suscriptores: 1 213
Fotos: 2,070
Videos: 181
Enlaces: 823
Descripción:
По приколу вже більш ніж три роки ділюсь тут, що і як роблю в цих ваших інтернетах 👀 Зв‘язок - @viitaaliyy Чат - https://t.me/+UCSD0Mju4exlMmIy

👥 Número de suscriptores

1 213
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -17

👁️ Vistas promedio por mensaje

934
Promedio/Día:: 909
Promedio/Tiempo:: 906
ERR: 77%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de nombre

GLUSAG | Віталій Глущенко 2025-11-27
Виталий Глущенко | КРИПТОВАЛЮТА 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Найкраща пропозиція для трейдерів в 2026 році 🔥Про пріоритетність біржі Bitunix в плані ліквідності на альті ми вже говорили. Тепер час поговорити про комісії.Базова комісія на біржі Bitunix така сама, як і на всіх інших біржах. Базова комісія на біржі Bitunix в партнерстві з GLUSAG - на 20-70% вигідніше, ніж на інших біржах.На старті, без доказу обʼємів, без якогось депозиту - ви отримаєте VIP-3 статус, який одразу економить вам 20-37% в порівнянні з базовими комісіями на інших біржах.В порівнянні з Bybit - це: 150$ економії на 1М$ обороту, це 2250$ на 15М$ (середній оборот активного трейдера в місяць) і 27 000$ за 180М$ обороту (середній оборот активного трейдера за рік). За рік ви економите суму, на яку можна придбате авто середнього класу.І це ще не все. GLUSAG готові вертати вам відсоток з витрачених комісій від 30 до 60%. Тоді ваші витрати на комісію падають взагалі до мінімальних позначок і на 1 000 000$ обороту ви витрачатимеме лише 160-280$ ❗️Такі умови ми будемо видавати не завжди, але зараз наша ціль - це зробити ваш 2026 рік - роком лайфчейнджу разом з Bitunix і ми робитемеме все можливе, щоб це дійсно стало правдою."Слухай, але MEXC всеодно виграє за ліквідністю?" 👀Офіційні публічні дані, які ми бачимо про їх майже нульову комісію - це пил в очі. На практиці - регулярні РК, для СНГ-комʼюніті постійні обмеження в торгових парах і постійний дампінг умов, за рахунок чого стає зрозуміло - вони просто роблять гарний фантік.Якщо ж ви маєте бажання торгувати на невигаданно найвигідніших умовах - пишіть @glusag_bitunix_ua і ви їх сьогодні отримаєтеІ головне памʼятайте: Bitunix - це ваш лайфчейндж вже в цьому році 🤝
GLUSAG | Віталій Глущенко: ура вертаюсь в медійку 💼От вже три роки як існує цей канал (17 листопада було 3 роки). Ще роки за півтора-два до цього я почав вести тік-ток, де в мене 12к+ підписників. А ще в мене сєтка тг-каналів, з яких я потихеньку лутаю з реклами. А ще в мене існувало рекламне агенство, з якого я теж нормально лутанув. А ще (це смішно звичайно, але для нідерландців, наприклад, це прям важливо) я вчуся на бізнес-адмінтрейшн з поглибленням в маркетинг.Корочє кажучи, якщо подивитись обʼєктивно - моє життя завжди годувалось медійкою і маркетингом в тому чи іншому вигляді. Колись медійка тупо приносила мені гроші за рекламу на сєткє, колись це була комса за закритий офер, колись це були люди, з якими ми знайомились через мій канал і тепер ці люди або мої партнери, або мої друзі.Медійка дає мені багато чого. Я довго думав про те, що в мене не маленький медіа-ресурс, але я не використовую його повноцінно і нормально так закопую (в моменті в цьому каналі при 1.8к сабів було 1к глазіків і я не скажу, що я прям альфу постійно видавав).Є доволі зрозуміло сформоване бачення, про що я буду тут писати. Блог лишається доволі таким "чернеточним", тобто планую ділитись що і як роблю. На даному етапі є ідея пушити біржу Bitunix. Не самими дурними способами. Побачите.А і кста, хто вперше бачить "GLUSAG" - знайомтесь, це мій нік. Почалось все ще років 10 назад, коли мені такий юзернейм дали в комп.академії і мені то зайшло та й всьо. В мене так звалась агенція, лінк на цей канал теж постійно так називався тощо.Все, й так багато інфи. Будемо на звʼязку, не тіряйтесь 🤝
Лідерство. Лідер.Раз вже ви дали добро писати все що мені вільно, то й буду писати, що мені по кайфу. Все життя я був лідером. Коли я був малий, в дитячих таборах мене ставили командиром отряду. В школі я був старостою в класі. Коли я почав заробляти перші гроші, то в той самий рік, в 15 років, я почав будувати першу команду з мого брата і сусіда і ми продавали іграшки на маркетплейсах, як пром.юа. В мене завжди був хист до лідерства.На сьогоднішній день в роботі я також маю команду, де є лідером. Я також є одним з лідерів церкви, а ще я координую (тобто також лідер) в команді, яка організовує кемпи для дітей.Круто, так? Це насправді круто. Особливо це круто, коли в тебе правильні мотиви твоїх задач, а також, коли ви досягаєте результату, то це теж круто.І як би не було це круто, але лідерство - це складно і важко. Лідерство - це не про медальки на грудях, а скоріше про тону роботи і відповідальності.Як би не була винувата величезна команда аналітиків, виконавців, маркетингу і тд, але всеодно, памʼятаю, коли Meta (Facebook) пушили свою історію з якимось там віар-ідеями і понесли колосальні збитки, то як ж всі тоді засрали Цукерберга.Медальку "твоя компанія несе величезні збитки", при чому неважливо які: фінансові, репутаційні, моральні - це те, через що проходить кожен лідер. Тоді, в той момент, коли ти отримуєш цю медальку, стає лише наступне питання: "Як і на чому ти будуєш свій фундамент?"
Депнув на першому фомо після подарунків у стікери і не знаєш що з тою шляпою робить? 👀Ну зара розкажу, пацанчіки1. Чекніть вже скільки ті ваші стікери коштують. Ботік для того - @tonundrwrld_stickers_bot. Далі тикайти команду старт, потім /me і компакт. Глянете скільки +- ваші скарби коштують. 2. Подивились і хочете продати? Летс гоу. 🟢Залітайте в ботік Palace NFT🟢Далі перейдіть в чат з ботом, а не в саму апку. Просто поверніться в чати і там відкрийте чатік, або ще як варік натиснути три крапки зправа зверху і там має бути кнопка "відкрити БОТА"🟢В самому боті пропишіть команду /start (не натискайте кнопку) та скопіюйте код (80******)🟢Щоб торгувати стікерами, поповніть баланс через кнопку "Deposit" на 0.21 TON і тоді з вас типу знімиться бан, а-ля перевірка на чєліка. Тут просто вивод на кош, тому якщо у вас при виводі з бірж/гаманців просить мемо, то скіпайте🟢Далі вже йдемо в бот зі стікерами @sticker_bot, залітаємо у вкладку my collection, вибираємо один зі стікерів, тиснемо кнопку Send і вводимо той самий код (80****), який ми скопіювали в палас нфт боті.🟢Оновлюємо палас бот і опа - стікери і бабки на базі, можна продавати. У вкладці Маркет чи в боті чекайте, що давав у першому пункті, чекайте прайс саме на ваші стікери і виставляйте вже по флору. В цілому купляють нормально, не прям дике, але якщо по низам ставити, то в мене сьогодні майже всьо скупили, а там сумка на пару касарів була.Ще з того, що вам може пригодитись - якщо стікери у вас на кількох акках, то ви не можете закинути зі другого аку на перший акк паласу, тобто 1 акк паласу - 1 акк тг. Хіба що як варік скинути всі нфт на один ак, наче проблем не мало б бути, бо тут локів нема як на подарунок, але мені комфортно, коли 1 акк паласу- 1 акк тг.До сих пір в шоці, що стікери, в яких 0 утіліті зараз, купляють по 300-400$, люди подуріли 👀
ЩО З ТИМИ ЛЬОДЯНИКАМИ/СВІЧКАМИ/ШЛАКОМ РОБИТЬ ВЖЕ ВРЕШТІ РЕШТ? 👀Йаааай як мені впадлу було щось з ними робить, але бачу багато буліш новин, але не багато бачив конкретики в різних каналах, щоб рахувати щось і піднімати дупку.Так от, цей пост для тих, кому як і мені впадлу щось там заходить рахувать і тп. Більшість з нас накупили купу шлаку, а саме льодяників і свічок по копійочній ціні, не з маленьким саплаєм і сидять думають що той шлак нікому 100 років не треба, але давайте трошки вам підніму настрій.Крч, по льодяникам така тємка: себєс льодяника з прокачкою - 40 старсів, тобто десь 0.19 тон (але якщо оптом брали, то дешевше), тобто 0.63 доларів. В мене їх 227 штук. Дуже ізі можна зараз злити по 0.6, такі офери улітають зараз кожні 10 секунд на Tonnel. Тобто фактично то є три ікси. Відносно нот бед. Я зараз планую скинути 25%, вийду в бу, а далі буду тримать, хто його знає, що далі з ними буде)По свічкам, які теж багато хто набирав, маємо наступне - сєбєс - 50 старс - 0.22 тон, тобто 0.73 доларів. В мене їх лише 66 штук. Ці теж продаються, трошки повільніше, але умовні кожні 5-10 хв їх купляють. Саплай в них в 10 разів менший, ніж у свічок, але коштують не в 10 разів дорожче. Їх ціна щось типу 1-1.5 ТОН. Назвем це 5Х.В мене вистачає ще всякого шлаку, як тортики, сумочка біркін, ведмедики, кільце (дуже вайбове, стоїть в профілі в мене), колбачки, ну корочє, ще на пару десятків тону. Майже всі подарунки торгуються мінімум в 2Х, а то й більше. Вважаю непоганий кейс, в бу зливаю все, що маю в кількісних обʼємах, а там вже будем бачить, думаю спокійно може повторювати хайп-історію нфт 2020/21, ще цікаво як там стікери повиходять.Я обираю на Тунелі торгувать, бо нащо мені офіційний магаз в старсах 👀
Не підведи, братіш 👀Трошки хочу нагадати про проект, про який я писав купу разів в цьому каналі, в який сам вкинув величезну купу бабок - Кілоекс. Да, сам в моменті вже зневірився в проекті, тому що вони ну дууууже довго тягнули, типу, я чекав вихід ще в минулому травні-червні, а все дотягнулось аж до 17 березня, але їх теж можна зрозуміти.Якщо ви давно не заходили в кілоекс - то раджу зайти і подивитись, скільки всього вони додали, скільки проект підтримує мереж і тому подібне. Якщо рік назад ви там все що могли зайти і зробити - це потикати обʼєми і внести в розділі "earn" бабки під відсоток, але не розуміючи що і як, то тепер там додали зрозумілу систему і в цілому видно, що проектик не стоїть на місці.Я особисто, як і казав, вкинув просто величезну купу бабок сюди, тому чекаю, що норм похаваєм нарешті, бо перпи останнім часом норм кормлять (повний окуп від хайпера, архам тіпочки норм похавали).З цікавого, як і писав, по-перше, ми проганяли всю ферму в тестнеті монаду через кілоекс, але зараз бачу що доволі незашилена активність - це турік. Хто ще не влітав взагалі - класна можливість підфармити поінтів + потенційно залутати ревардів з туріка. Також бачу там лакі дро, в мене твітер не воркає чомусь, але можете теж спробувати взяти участь.Корочє 17 березня вже обвів в календарик, чекаю тге і сподіваюсь на норм насипку 🙂
Поки їду в потязі, зʼявилось натхнення зробити постік ✍️Історія з токеном $TRUMP не тільки громко прогриміла в криптокомʼюніті, а й вийшла за рамкиЗа останні два тижні мав смол-токі на цю тему з людьми, яку ну прям поза криптою, але щоб не збрехати, ну реально разів пʼять за цей час в діалогах піднімалась ця тема (звичайно, не мною)І основне, що казали ці люди: «Бачив монетку $TRUMP? Блін стільки бабок можна було підняти»Досвід вже якось навчив, що ті, хто на такій темі й виносять лайфчейндж, з ймовірністю в 97% все втрачають на подібній лудці.Банальний приклад: вчора, а-ля президент Аргентини робить свій токен, капа одразу ту зе мун, 4В$, всі починають фармити як смартіки метеору, вікупляють токен по 2В$ мкапи, потім по 1В$, а токен все нижче, і нижче, і нижче, потім той президент відкривається від підтримки токену і всьо, ггМоже хтось і заробив з того, але все, що я бачив - величезні ректи…Чому? Бо люди бачили, як хтось заробив тисячі на Трампі, на фліпах токенів африканських президентів і подумала: «НУ ОТ ВОНА МОЖЛИВІСТЬ», але, як показує практика - ми отримуємо «Аргентину» 🙄Висновок такий: завжди притримуйте рр-стратегії, не забувайте про холодний розум, навіть коли пахне «очєвидним лайфчейнджем» 😴
Terminal Station - влітайте, поки проект кормить 🔥ТІЛЬКИ НЕ ВІДПИСУЙТЕСЬ - ЦЕ БАЙТ! Насправді, міг би з цього каналу дуже сильно прикурити, якби публікував інфу про термінал. Чому, запитаєте ви? Зараз розкажу...В двох словах - термінал це така своєрідна пірамідка, де ти вносиш тон, тобі капає відсоток протягом 21 днів і збирається аж +20%. Тобто рахуйте +1% в день. Ну красота, але де брати ті гроші? В цілому, вони дали відповідь на це питання: реклама і трафік. Дійсно, в них дуже багато реклами і доволі багато органіки, з якої вони мають нормальні гроші. На цій почві ми почали постити амбу про термінал на деяких каналах, бо аргумент нормальний, але до тих пір, поки кількість аудиторії не 10М MAU.З часом Термінал розуміли, що кількість стейкерів росте і на одній рекламі сильно не вивезеш і вони дають гемблу: орел і решка, а з часом ще й покер. Тоді думав, що ну окей, в цілому можна вивезти і йшов вже, до речі, другий місяць амби і все класно виплачували, тому ми продовжували публікувати інфу і все таке.Скоро в Термінала лістинг їх токена, MAU вже 10М юзерів (дуже багато для подібного проекту) і звідки брати вже гроші на нові виплати стейкерам - я уявити не можу, не знаю планів разарабів, але будь-яка піраміда рано чи пізно впаде і виглядає так, що цей момент вже не за горами.Я вдячний Терміналу, бо вони дали нам заробити в районі 6000$, це смачно, поїли і воркери, які на відсотку, ну і мені досталось. Сьогодні сказав, що публікації по Терміналу ми закінчуєм. Дякую проекту і організаторам за такий корм, в цілому не очікував, що так надовго зможуть розкрутити цю історію, але круто вийшло - респект. Ну і якою класною пірамідою піраміда б не була - тут ви такого не побачите ніколи, хоча фактично, по моїм оцінкам, я би з вас міг заробити в цьому каналі 2000-4000$. Думайте...
Ох пацани, знали би ви, яка дічуха сталася на цих вихідних, який треш відбувся, скільки нервів було потрачено і яка тупа в ітозі виходить ситуація, не знаєш кому вірити вже, кому не вірити...Розказати нічого не можу поки що, можливо якось потім, єдине зроблю пару висновків, до яких дуже наполягаю прислухатись, дуже наполягаю прислухатись:1. Якщо працюєте з кимось і довіряєте великі гроші - завжди (!) беріть якісь документи в людини. Якщо не берете докі, то ліпше не починайте працювати. Довіра - класна штука, але коли мова заходить про гроші - обманути може й друг, й найближчий кент, й брат, й людина без бабок, й людина з бабками.2. Що б ви не починали, яку б справу ви не починали, завжди дбайте про максимально безпеку. Ліпше нехай процес йде повільніше, важче, але завжди залишайте при собі якісь "козирь в рукаві", який би "ламав схему" тому, хто потенційно може вас надурити (а виходячи з пункту 1 - це може бути будь-хто)3. Коли під щось збираєте гроші/команду - усвідомлюйте, що на вас велика відповідальність і на скільки б не хотілось вірити, що вас це омине - ви отримаєте удар звідти, де не очікували взагалі.Щиро бажаю кожному, щоб ніколи таких ситуацій не сталося. Ні в кого.
BOTV - поглиблення 🐳Хто ще не в темі - читайте пост і вникайте в гем, який мені вдалося знайти. В двух словах: топові разраби вирішили захопити P2E-сектор і роблять грульку, яку хочуть вивести в топи МОВА-сектору.Щопонеділка вони роблять закриті ігри з інфлами, де можна все пощупати, зрозуміти механіку, усвідомити маштаби роботи тощо. Сьогодні одна людинка з моєї тіми тестила і сказала що це пушка. Грубо кажучи Дота, але на мобілці і з механікою п2е.Якщо казати про монетизацію грульки, то тут існує чотири варіанти: геймити, прокачуватись і лутати нагороди з туріків; інвестувати в нфтішку і стейкати її; займатись крафтом і торгівлею; кланові змагання. Типічні дії звичайного геймера, але нга них можна буде заробляти.Я вже писав про це, але для ясності напишу ще раз: спочатку вони запускають дапку-раннер в тг і набирають там мінімум лямчик юзерів, в цій дапці можна буде фармити дропчик для Blades of the Void через Battle Pass, а вже десь в 2025 запускається основна гра, про яку я попередньо й розказував. Отакі діла, думаю з цим постом стало трошки зрозуміліше про те, що з себе пропонує проект і куди буде рухатись. Ми й далі спостерігаєм, буду тримати вас в курсі гайз ⚔️