Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - GLUSAG | Віталій Глущенко
Añadido 14 jul. 2024

GLUSAG | Віталій Глущенко

@glusag
Número de suscriptores: 1 213
Fotos: 2,070
Videos: 181
Enlaces: 823
Descripción:
По приколу вже більш ніж три роки ділюсь тут, що і як роблю в цих ваших інтернетах 👀 Зв‘язок - @viitaaliyy Чат - https://t.me/+UCSD0Mju4exlMmIy
Fuente

GLUSAG | Віталій Глущенко | Не підведи, братіш 👀Трошки хочу нагадати про проект, про який я писав ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Виталий Глущенко | КРИПТОВАЛЮТА GLUSAG | Віталій Глущенко @glusag
915 Vistas/Alcance 2025-03-06 08:47 Mensaje №3576
Не підведи, братіш 👀Трошки хочу нагадати про проект, про який я писав купу разів в цьому каналі, в який сам вкинув величезну купу бабок - Кілоекс. Да, сам в моменті вже зневірився в проекті, тому що вони ну дууууже довго тягнули, типу, я чекав вихід ще в минулому травні-червні, а все дотягнулось аж до 17 березня, але їх теж можна зрозуміти.Якщо ви давно не заходили в кілоекс - то раджу зайти і подивитись, скільки всього вони додали, скільки проект підтримує мереж і тому подібне. Якщо рік назад ви там все що могли зайти і зробити - це потикати обʼєми і внести в розділі "earn" бабки під відсоток, але не розуміючи що і як, то тепер там додали зрозумілу систему і в цілому видно, що проектик не стоїть на місці.Я особисто, як і казав, вкинув просто величезну купу бабок сюди, тому чекаю, що норм похаваєм нарешті, бо перпи останнім часом норм кормлять (повний окуп від хайпера, архам тіпочки норм похавали).З цікавого, як і писав, по-перше, ми проганяли всю ферму в тестнеті монаду через кілоекс, але зараз бачу що доволі незашилена активність - це турік. Хто ще не влітав взагалі - класна можливість підфармити поінтів + потенційно залутати ревардів з туріка. Також бачу там лакі дро, в мене твітер не воркає чомусь, але можете теж спробувати взяти участь.Корочє 17 березня вже обвів в календарик, чекаю тге і сподіваюсь на норм насипку 🙂