Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - GLUSAG | Віталій Глущенко
Añadido 14 jul. 2024

GLUSAG | Віталій Глущенко

@glusag
Número de suscriptores: 1 213
Fotos: 2,070
Videos: 181
Enlaces: 823
Descripción:
По приколу вже більш ніж три роки ділюсь тут, що і як роблю в цих ваших інтернетах 👀 Зв‘язок - @viitaaliyy Чат - https://t.me/+UCSD0Mju4exlMmIy
Fuente

GLUSAG | Віталій Глущенко | Terminal Station - влітайте, поки проект кормить 🔥ТІЛЬКИ НЕ ВІДПИСУЙТЕ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Виталий Глущенко | КРИПТОВАЛЮТА GLUSAG | Віталій Глущенко @glusag
904 Vistas/Alcance 2025-01-21 14:12 Mensaje №3543
Terminal Station - влітайте, поки проект кормить 🔥ТІЛЬКИ НЕ ВІДПИСУЙТЕСЬ - ЦЕ БАЙТ! Насправді, міг би з цього каналу дуже сильно прикурити, якби публікував інфу про термінал. Чому, запитаєте ви? Зараз розкажу...В двох словах - термінал це така своєрідна пірамідка, де ти вносиш тон, тобі капає відсоток протягом 21 днів і збирається аж +20%. Тобто рахуйте +1% в день. Ну красота, але де брати ті гроші? В цілому, вони дали відповідь на це питання: реклама і трафік. Дійсно, в них дуже багато реклами і доволі багато органіки, з якої вони мають нормальні гроші. На цій почві ми почали постити амбу про термінал на деяких каналах, бо аргумент нормальний, але до тих пір, поки кількість аудиторії не 10М MAU.З часом Термінал розуміли, що кількість стейкерів росте і на одній рекламі сильно не вивезеш і вони дають гемблу: орел і решка, а з часом ще й покер. Тоді думав, що ну окей, в цілому можна вивезти і йшов вже, до речі, другий місяць амби і все класно виплачували, тому ми продовжували публікувати інфу і все таке.Скоро в Термінала лістинг їх токена, MAU вже 10М юзерів (дуже багато для подібного проекту) і звідки брати вже гроші на нові виплати стейкерам - я уявити не можу, не знаю планів разарабів, але будь-яка піраміда рано чи пізно впаде і виглядає так, що цей момент вже не за горами.Я вдячний Терміналу, бо вони дали нам заробити в районі 6000$, це смачно, поїли і воркери, які на відсотку, ну і мені досталось. Сьогодні сказав, що публікації по Терміналу ми закінчуєм. Дякую проекту і організаторам за такий корм, в цілому не очікував, що так надовго зможуть розкрутити цю історію, але круто вийшло - респект. Ну і якою класною пірамідою піраміда б не була - тут ви такого не побачите ніколи, хоча фактично, по моїм оцінкам, я би з вас міг заробити в цьому каналі 2000-4000$. Думайте...