Fuente
Данило Гетманцев | Мінцифри разом із сумнозвісним ПлейСіті раптово вирішили провести бриф...
3 920 Vistas/Alcance
2026-01-14 06:08
Mensaje №11016
Мінцифри разом із сумнозвісним ПлейСіті раптово вирішили провести брифінг «щодо запуску системи онлайн-моніторингу» в ігорці.Не зовсім розумію, навіщо брифінг щодо запуску. Система або є і працює, як мала б працювати за законом вже три роки, або її нема. Все інше, на кшталт «запуск», «тестування першої черги», «підготовка до релізу підготовки…» - від лукавого.Але поважаючи роботу журналістів, допоможу їм із питаннями:1. Скільки грошей втрачає держава за кожен день протермінування введення в експлуатацію ДСОМ?2. Коли буде прийнято рішення ПлейСіті про введення в експлуатацію ДСОМ? 3. Чи затверджено технічний регламент для завантаження до ДСОМ організаторами азартних ігор даних попередніх років? 4. Які саме "виграші" організатори азартних ігор будуть показувати у ДСОМ? Повну суму, отриману гравцем, чи різницю між сумою виплати та поповненням ігрового рахунку, в "кращих" традиціях ФавБет?5. Що зроблено для боротьби з лудоманією протягом 2025 року? Яким чином ДСОМ сприятиме захисту прав гравців і запобіганню поширення лудоманії?А також бонусні питання не про ДСОМ, але раджу журналістам не упустити можливість отримати на них відповіді, їх нема в Інстаграм міністерства:6. Чому Мінцифри не виконує свою фунцію щодо встановлення лімітів витрат гравця на азартну гру та часу участі гравця в азартній грі?7. Чому ПлейСіті закриває очі на те, що ліцензовані організатори азартних ігор порушують вимоги законодавства про рекламу азартних ігор, не реагуючи на повідомлення правоохоронців?8. Чому "перезапуск" лотерейного ринку перетворився на перевидачу ліцензій діючим монополістам?9. Чому за перші пів року діяльності ПлейСіті не було проведено жодної перевірки організаторів азартних ігор?10. Чи проведено хоча б одну контрольовану гру для перевірки дотримання організаторами азартних ігор вимог законодавства?Ну і ключове питання - де Олександр Борняков, автор і натхненник всього цього ігорного трешу в Мінцифри: чому він досі заступник міністра, чому він досі неформально очолює напрям і веде перемовини з ринком, чому не ділиться «здобутками» на прес-конференції?