Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Данило Гетманцев
Añadido 14 jul. 2024

Данило Гетманцев

@getmantsevdanil
Número de suscriptores: 186 347
Fotos: 3,320
Videos: 743
Enlaces: 2,029
Descripción:
Народний депутат🇺🇦 Голова фінансового комітету ВРУ. Секретар Національної ради з відновлення України від наслідків війни. Електронна пошта: [email protected] Чат: https://t.me/Getmantsev_Chat Контакти: https://linktr.ee/danylo_getmantsev

👥 Número de suscriptores

186 347
Promedio/Día:: +16096
Promedio/Tiempo:: +29726
Promedio/Mes:: +45734

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 256
Promedio/Día:: 4,540
Promedio/Tiempo:: 3,704
ERR: 3.89%

📊 Mensajes por Día

6
Último día: 7
Promedio semanal: 5.7
Promedio por día: 6

Historial de cambios de estado

Oficialmente confirmado 2025-08-29
Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 111,000 26-03-27 15:09
Міша Федоров, дивись. Ну, в чому-чому, а в піарі ти ж начебто маєш розбиратися. Це ж, так би мовити, твій sine qua non.Але коли ти, намагаючись захиститися від моїх цілком справедливих і фахових зауважень, залучаєш медійний непотріб на кшталт недомобілізованого Пєтрова - тут виникають питання. До речі, Міша, а чому цей VIP-ухилянт досі ховається від виконання конституційного обов'язку? Ти його у спадок від попередників отримав чи це якась особлива форма "цифрового бронювання"?Коли ти дістаєш із старого довоєнного смітника персонажів на кшталт Кухаря, ти ж не спростовуєш мої тези. Навпаки - ти їх блискуче підтверджуєш. Ex contrariо, так би мовити.Знаєш, не хочеться вірити, що ти, Міша, як розумний піарник, вдаєшся до такого тупого і кустарного чорного піару рівня Льовочкін-2012. Мені здавалося, що фахівцю твого рівня має бути очевидно: коли замість аргументів по суті виходять маріонетки сумнівної якості - це не контрнаступ, це капітуляція здорового глузду.Давай все ж таки повернемося в площину дискусії про цифри та державні інтереси, а не про зацвілі темники.
👁 4,260 26-03-26 07:24
Погоджуюсь з колегою Бужанським, що старт кандидата у президенти Михайла Федорова виглядає передчасним. Водночас не можу погодитись з Бужанським, і навпаки – погоджуюсь з Железняком, що шанси у Міші на виборах все ж є, попри провалену дебусифікацію, еАкциз та масштабні корупційні схеми в ігорці.Річ у тім, що мій друг Міша досяг набагато більшого, ніж якісь там реформи – він зрозумів життя.Нещодавно я давав інтервʼю одному поважному виданню і серед прихованих джерел надходжень до державного бюджету не зміг оминути відверту і жорстку характеристику злочинного угруповання, що створив Міша Федоров в Плейсіті та Мінцифри в частині ігорки.І знаєте що… редактор після вичитки попросив це питання прибрати. Виявляється, у Міші на всіх великих ресурсах, в тому числі й телеграм-каналах-мільйонниках, стоїть послуга «захисту», коли ЗМІ відмовляється ставити по діячу негатив, навіть коли він на 100% правда.Міша зрозумів досить просту річ. В епоху постправди неважливо, хто ти є, чим ти займаєшся і як насправді йде бусифікація. Важливо, що про твою яскраву презентацію скажуть ломи та напишуть, або ні ЗМІ. Отже, Міша зрозумів життя. І важко навіть уявити, наскільки це життя в реальності «захисту» недешеве задоволення в масштабах всієї країни. Але погодьтеся, пост президента того вартує.⁩
👁 3,280 26-03-24 10:01
Постановою Уряду №107 від 28.01.2026 було запроваджено важливу і, без перебільшення, життєво необхідну програму – безкоштовне забезпечення портативними зарядними станціями сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю підгрупи А.Прийом заяв триватиме до 1 квітня 2026 року. Допомогу може отримати дитина до 18 років з інвалідністю підгрупи А, яка перебуває на території України. Якщо в сім’ї кілька таких дітей – допомогу надають кожній окремо.Заяви подаються через територіальні відділення ПФУ. Закупівлю здійснює АТ «Фонд декарбонізації України», а доставка передбачена через АТ «Укрпошта». На 2026 рік передбачено 10 тисяч таких станцій. Але давайте чесно: цього критично мало.❗️За даними Єдиної інформаційної системи соціальної сфери, потреба перевищує 25 тисяч дітей. Лише за перший тиждень було подано понад 7 тисяч заявок. Далі статистика зникла з публічного доступу. Але очевидно – попит величезний, і він не зменшується. І замість швидкої та справедливої допомоги ми отримуємо хаос.Є підстави говорити про серйозні збої або навіть можливі зловживання:🔹люди масово повідомляють, що зарядні станції «не доходять» до отримувачів;🔹зафіксовані випадки, коли контактні номери одержувачів змінюються, і посилки повертаються як «не отримані»;🔹сам Фонд вже визнав «технічний збій» і обіцяє повторну відправку.🔸Абсурдні ситуації: одній дитині можуть надіслати дві станції, тоді як інші отримують відмову через «відсутність фінансування»; надлишки тижнями лежать на складах, замість того щоб оперативно передаватися тим, хто цього потребує.🔸Кричуща нерівність: аналіз показує, що значна частина станцій надходить у громади західної та центральної України. Натомість прифронтові території, де перебої з електроенергією є щоденною реальністю, залишаються без належного забезпечення.І ще одне важливе питання: коли дитині з інвалідністю підгрупи А виповнюється 18 років – її потреба в автономному живленні нікуди не зникає. Чому програма цього не враховує?Звертаюся до Уряду та всіх міністерств, координаторів проекту:🔹 взяти ситуацію під особистий контроль;🔹 провести аудит реалізації програми;🔹 проаналізувати реальну забезпеченість по регіонах, особливо у прифронтових громадах;🔹 сприяти усуненню технічних збоїв та виключити можливості для маніпуляцій;🔹розглянути можливість розширення програми за віком та обсягами фінансування. Гарна ініціатива не має перетворюватися на черговий приклад неефективності. Бо мова йде не про статистику. Мова йде про дітей, для яких наявність електроенергії – це питання безпеки, здоров’я і життя.
👁 3,820 26-03-22 17:33
Друзі, коротко про головне за цей тиждень:🔹 Про зустріч з представниками Світового банку: виконання зобов’язань за програмами міжнародної підтримки та подальші кроки.🔹 Щодо підняття цін різними мережами АЗС у перші ж дні після подій на Близькому Сході – отримав відповідь від АМКУ.🔹 Відзвітував про черговий перерахунок суми підвищення депутатських виплат на армію.🔹 Отримав відповідь від Мінсоцполітики на моє депутатське звернення щодо системних відмов у призначенні компенсації за догляд через вимогу подавати висновок виключно за новою формою №080-4/о: повторно проходити процедури чи отримувати нові висновки лише через зміну форми не потрібно.🔹 Продовжуємо роботу з відбілення ринку одягу та взуття. "Територія мінімальних цін" визнала помилки у своїй попередній моделі роботи та офіційно повідомила про перехід на загальну систему оподаткування.🔹 Після мого звернення щодо недоліків програми страхування воєнних ризиків, Кабінет Міністрів повідомив про її розширення.🔹 Взяв участь у форумі «Митна платформа 2026: Інститути АЕО та NCTS як інструменти євроінтеграції». Серед ключових тем – стан впровадження та розвитку інституту АЕО в Україні, практика застосування NCTS бізнесом, подальша гармонізація митного законодавства України з законодавством ЄС.🔹 З бізнес-омбудсменом України Анкою Фельдгузен обговорили питання ключових ризиків фінансової стабільності та факторів, що стримують розвиток білого бізнесу у країні.🔹 Також цього тижня мав честь бути включеним до Наглядової ради Уманського національного університету.🔹 І за традицією – подякував платникам податків за доброчесність та принципову позицію. Цього тижня у галузях: проводового електрозв’язку, виробництва морозива, легкої промисловості.Працюємо далі🇺🇦
👁 3,970 26-03-20 14:08
Зустрівся з бізнес-омбудсменом України - Анкою Фельдгузен, щоб обговорити поточний стан та основні виклики для вітчизняного бізнес-середовища.Під час розмови порушили питання ключових ризиків фінансової стабільності, а також факторів, що стримують розвиток білого бізнесу в країні. Домовились сконцентруватися разом на захисті прав тих, хто чесно сплачує податки.У цьому контексті відзначили проблему системних дисбалансів у роботі контролюючих і правоохоронних органів, яка проявляється у вигляді тиску на білий бізнес і призводить до виникнення несправедливих умов ведення підприємницької діяльності.Окрім цього, приділили увагу проблемі недобросовісної конкуренції через використання тіньових схем. Наголосили на важливості захисту та підтримки відповідального бізнесу як однієї з основних передумов економічної стійкості та розвитку держави.У підсумку домовилися про подальшу взаємодію та створення спільних ініціатив, спрямованих на детінізацію економіки, а також забезпечення рівних правил гри на ринку.
👁 3,630 26-03-19 08:05
Мав нагоду особисто подякувати керівництву ПРАТ «Львівський холодокомбінат» за одну з лідерських позицій серед найкращих платників, що доброчесно виконують свій податковий обов’язок.Підприємство є одним із провідних виробників морозива в Україні, що активно розвиває харчову галузь та представляє українську продукцію на міжнародних ринках. Зокрема, продукція активно експортується до США та країн Латинської Америки. Наразі компанія забезпечує роботою близько 1200 працівників та активно підтримує Збройні Сили України, демонструючи приклад соціально відповідального бізнесу.Разом з цим, під час зустрічі керівництво порушило питання поточних викликів, з якими стикається галузь, вказавши на системну потребу у скороченні строків валютних розрахунків. На немотивовано жорстку валютну політику Нацбанку скаржаться всі експортери. Переконаний, що саме через діалог із такими відповідальними платниками податків Нацбанк має вийти зі створеного ним для себе кокону власної бездоганності та величі. Економіці воюючої країни достатньо обʼєктивних перешкод для того, аби створювати додатково штучні.
👁 3,490 26-03-16 16:01
В жовтні минулого року я звернувся до правоохоронних, митних та податкових органів щодо нелегального імпорту товарів через так звані карго-компанії.Йдеться про структури, які за невелику плату за кг продукції ввезуть поза митним контролем все, що рухається та стоїть. Особливість цього різновиду контрабандистів полягає у відкритості їх злочину. Вони постійно рекламують свої послуги.Схема належить до системних та обʼєднує всі «поважних» чиновників та правоохоронців відповідного регіону. В нашому випадку передусім одеського.Зайшов в Гугл, загуглив - все на місці, «бізнес» процвітає - результатів роботи відповідних органів нема.Натомість є інформація від БЕБ щодо «відпрацювання». Власне, а якою ще може бути інформація від одеського Мунтяна, «заслуги» якого новий чесний керівник БЕБ відмітив нещодавно черговим званням?Ще більш показова ситуація з митницею. Вона досі не може ідентифікувати всіх перевізників, хоча на кожному товарі наклеюється маркування конкретної карго-компанії.Це і є реальна картина ефективності роботи органів: на презентаціях і слайдах демонструється «бурхлива діяльність», але на практиці це все більше виглядає як імітація роботи, а не системні та конкретні заходи.Система працює, мунтяни отримують прибуток, контрабандисти - товар без податків.
👁 3,480 26-03-10 13:30
⁨Індекс очікувань ділової активності виріс до 45,9 п. у лютому 2026 року (+4,6 п.) у порівнянні з січнем – 41,3 п. – дані НБУ. Водночас у річному вимірі індекс все ще у негативному тренді: у лютому 2026 року показник склав 45,9 п. проти 46,9 у лютому 2025 року.❗️Нагадаю: якщо індекс вище 50 – це демонструє діловий оптимізм респондентів; на рівні 50 – нейтральні настрої; менше 50 – негативні очікування. Поступове відновлення ІОДА вказує на те, що український бізнес готовий відновлювати ділову активність, однак все ще обережно оцінює свої можливості. Цьому сприяють продовження війни, дефіцит кадрів, руйнування інфраструктури та додаткові витрати, зокрема на відновлення, закупку джерел живлення тощо. ❗️Водночас підприємці вважають, що позитивно на бізнес-діяльність впливатимуть стабільний попит з боку клієнтів, міжнародна фінансова допомога та уповільнення інфляції. 🔹Промисловість: за місяць ІОДА виріс з 41,7 до 46,9 пунктів. У компаніях очікують на збільшення нових замовлень, зокрема, й на експорт. Але не виключають, що сировина буде зростати в ціні, а далі – й ціна на готову продукцію.🔹Будівництво: у лютому індекс досягнув 46,6 пункти проти 37,9 у січні. Економічна активність цієї галузі має пожвавилися, однак серед проблемних питань, що залишаються невирішеними і впливають на неї – доступність підрядників. Підприємці готові до закупок більших обʼємів сировини та очікують на збільшення кількості замовлень, проте не виключають, що готова продукція може подорожчати через можливе зростання цін на матеріали.🔹Торгівля: ІОДА вийшов на рівень 45 пунктів (був 40). Підприємства теж очікують на активізацію поточної діяльності, зростання товарообороту та закупівлі товару для продажу, але настрої залишаються стриманими через високі витрати на джерела живлення. Також підприємці вважають, що закупівельні ціни будуть зростати, тож подорожчають й товари для продажу.🔹Послуги: індекс знаходиться на відмітці в 45,4 пункти (у січні – 42,1). В секторі теж планують пожвавити ділову активність та очікують на нові замовлення, але також не виключають на подальше зростання закупівельних цін та здорожчання товарів та послуг.Попри складну зиму, український бізнес налаштований нарощувати активність та розширювати експортні амбіції. І зараз критично важливою є підтримка українських компаній, а особливо – у прифронтових регіонах. Зокрема важливо масштабувати програми доступного кредитування в межах “5-7-9”, оскільки ці гроші підприємці використовують для реалізації щоденних задач, ремонту обладнання, створення нової продукції. А це – збережені робочі місця, податки та стійкість економіки, що необхідна як під час війни, так і для майбутньої відбудови.⁩
👁 3,130 26-03-09 17:40
Минулого тижня на засіданні ТСК я звертав увагу на те, що ринок вживаних автомобілів в Україні вже давно використовується як один із інструментів легалізації доходів та маніпуляцій із вартістю майна, у тому числі й державними службовцями.Схема доволі проста: автомобіль купується за однією ціною, а через короткий час продається у 2–3 рази дорожче. На папері з’являється «прибуток» від продажу майна, який формально виглядає як законне джерело доходу.І ось сьогодні натрапив на публікацію про операції з купівлі та продажу автомобілів одним із директорів департаментів ДПС - Самсоненко Євгенією.По-перше, доволі непоганий «інвестиційний» результат: автомобіль Mazda через два роки приніс «дохід» утричі більший за ціну придбання.По-друге, за ці кошти (адже власних заощаджень не вистачає) вже купується автомобіль BMW X3 M50 приблизно за 1,9 млн грн. І ця вартість також викликає питання, адже ринкова ціна такого авто значно вища.Як усе було насправді — мають встановити компетентні органи.Але сам факт появи подібних кейсів добре демонструє, наскільки «прозорим» залишається ринок автомобілів в Україні. Особливо коли йдеться про людей, які самі відповідають за реалізацію державної податкової політики.Звернувся до НАЗК та Держфінмону.
👁 3,050 26-03-07 17:02
Уряд повідомляє: з 1 березня 2026 року пенсії зростуть на 12,1%, що на 4% вище рівня інфляції. Новина звучить оптимістично. Але чи справді це підвищення покриває реальне зростання цін – особливо для людей поважного віку?Найбільша стаття витрат пенсіонерів – це ліки. За три роки війни ціни в аптеках зросли на 79%. Не відстають і продукти першої необхідності: у 2025 році м’ясо подорожчало на 21%, яйця – на 18,1%, овочі – на 18,2%. Зростають і комунальні послуги. Лише за 2025 рік послуги з управління багатоквартирними будинками подорожчали на 10,9%–12,5%.Заявлено, що індексація торкнеться всіх пенсіонерів, які отримують виплати через Пенсійний фонд України. Проте на практиці ті, хто отримує найнижчі пенсії, зокрема на рівні прожиткового мінімуму, фактично не відчують повноцінної індексації. Для тих, хто вийшов на пенсію нещодавно, підвищення становитиме лише 2–6%.Продовжується і запроваджена ще у 2019 році практика встановлення «мінімуму індексації» на рівні 100 грн. Очевидно, що купівельна спроможність 100 грн у 2019 році й сьогодні відрізняється у десятки разів. Натомість максимальний розмір індексації зріс із 1500 грн до 2595 грн. У результаті –найбільші пенсії отримують максимальний бонус, тоді як найменші залишаються на межі виживання.Нещодавно міністр соціальної політики Денис Улютін представив нове бачення пенсійної реформи, зокрема підвищення мінімальної пенсії до 6000 грн (з нинішніх 2595 грн). Водночас фактичні мінімальні виплати з березня 2026 року становитимуть: 🔹для осіб 80+ - 4 213 грн;🔹для осіб 70+ - 4 050 грн;🔹для осіб до 70 років із повним стажем - 3 725 грн;🔹для інших - 3 406 грн. Усі ці суми залишаються нижчими за фактичний прожитковий мінімум для непрацездатних осіб – 6874 грн.Низький рівень пенсій криється у самому механізмі індексації: він передбачає використання заниженого показника середньої заробітної плати. Пенсії, призначені до 2017 року, розраховувалися із середньої зарплати 3764,40 грн (так званий базовий показник). Натомість нові пенсії цього року обчислюються з 17482 грн. Після індексації з 1 березня 2026 року «старі» пенсії розраховуватимуться із 9992 грн, тоді як нові - із 17482 грн. ❗️Тобто, за однакового стажу та заробітку різниця становить майже удвічі.Та проблема не тільки у відсотках підвищення. Проблема – у формулі, яка фактично закладає знецінення «заробленої» пенсії з кожним роком перебування на пенсії. Наведення ладу з індексацією дозволить відновити страховий принцип нарахування та автоматично підвищити мінімальні пенсії. Всі пенсіонери заслуговують на гідні виплати. І вони абсолютно точно не мають обирати між ліками, продуктами чи комунальними послугами.