Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Данило Гетманцев
Añadido 14 jul. 2024

Данило Гетманцев

@getmantsevdanil
Número de suscriptores: 186 347
Fotos: 3,320
Videos: 743
Enlaces: 2,029
Descripción:
Народний депутат🇺🇦 Голова фінансового комітету ВРУ. Секретар Національної ради з відновлення України від наслідків війни. Електронна пошта: [email protected] Чат: https://t.me/Getmantsev_Chat Контакти: https://linktr.ee/danylo_getmantsev
Fuente

Данило Гетманцев | Я відверто не розумію, як на 4 році війни окремим «бізнесменам» не сор...

Logotipo de la comunidad de telegram - Данило Гетманцев Данило Гетманцев @getmantsevdanil
3 860 Vistas/Alcance 2025-09-22 16:00 Mensaje №10115
Я відверто не розумію, як на 4 році війни окремим «бізнесменам» не соромно писати «Вірю в ЗСУ!» на рахунках або підробних чеках, завдяки яким вони намагаються ухилитися від податків на фінансування тих самих Збройних Сил України, в які вони начебто вірять.Черговий приклад, який мені надіслали. Ресторан «Рибачок» в Одесі. Під час розрахунку люди почали наполегливо просити, щоб їм дали саме фіскальний чек. І тут замість одного рахунку, який принесли раніше, їм дали вже два – на алкоголь та їжу. Врешті, після наполегливих прохань фіскальні чеки (аж два!) люди отримали від двох ФОП. Один, правда, від ФОПа в ресторані «Рибачок», а інший – від ФОПа в ресторані «Рибачек». Отак за один раз люди посиділи за одним столиком, але в двох різних ресторанах.Очевидно, що фіскальний чек отримали лише тому, що знали свої права та вирішили їх відстояти. На використання різних ФОПів на кухню та алкоголь, небажання видавати клієнтам фіскальні чеки та інші сірі схеми в ресторанному бізнесі уже звертав увагу ДПС. Бачу ваші коментарі про різні мережі, де теж не дотримуються норм законодавства, не видають чеки тощо. Якщо ваші права порушують – нагадую про чатбот https://t.me/StopOverpriceBot, або ж пишіть детальну інформацію мені на пошту [email protected].По цьому випадку наполегливо рекомендую ГУ ДПС в Одеській області звернути увагу та перевірити дотримання законодавства у діяльності згаданого закладу.Проте розумію, що проблема глибша. Поки за кількістю звернень від підписників про порушення в ресторанах – саме Одеські заклади серед тих, які згадуються дуже часто. Ми всі Віримо в ЗСУ. Але ця віра має підкріплюватися реальними діями. Спекулювати ж на підтримці армії, водночас лівою рукою намагаючись «зекономити» на податках для забезпечення потреб оборони України – це сором.