Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 💞Gedonistka by JuliaKonst 💞
Añadido 14 jul. 2024

💞Gedonistka by JuliaKonst 💞

@gedonistka_by_juliakonst
Número de suscriptores: 1 237
Fotos: 2,890
Videos: 55
Enlaces: 804
Descripción:
Про Гедонізм як образ життя, баланс здоровʼя, спорту, харчування та піклування про себе 🩷 instagram: juliakonst сайт: https://juliakonst.com/ua

👥 Número de suscriptores

1 237
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +7
Promedio/Mes:: -10

👁️ Vistas promedio por mensaje

524
Promedio/Día:: 627
Promedio/Tiempo:: 514
ERR: 42.36%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 2
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 556 25-11-12 08:53
Щиро - що вдалося і що не вдалося щодо підтримання форми як стилю життя в моїй подорожі до Бельгії 🙂 тренування - щоденно, окрім 2 днів, коли я випадково травмувалася. кроки - мінімум 16 000 кроків щодня (окрім одного - дня після травми). якщо прийом їжі в Мішлені (багато, сет) - то це єдиний прийом їжі за день. я одразу вирішила, що саме хочу спробувати з місцевої кухні, і домовилася з собою, що це буде по одному разу) Не щоденно. А саме спробувати, і саме в найкращих точках! Вафлі та картопля фрі. дворазове харчування як завжди, пізній сніданок + рання вечеря. вдалося записатися до Мішлена саме на обід, а не на вечерю, чому я дуже раділа))) норма води. точно недостатньо, я прям відчувала це. перекуси - бо я можу багато від чого втриматися, але не від шоколадуууууу, який тут буквально нападає на мене з усіх боків! 😫 був і хліб (один раз - в тому ж Мішлені), і солодощі (трошки, але було під час сніданко-обідів). Не все гладко, але … як всі ми, з понеділка повертаюся в повноцінний режим 😁
👁 708 25-11-06 11:05
Вчора завершився 12й, останній гедоністичний детокс ❣️Коли у 2021 році я створювала бренд Gedonistka - він був про мене і для мене. Світлий, щирий, сповнений натхнення, любові, ідей… Спочатку це була гранола. Потім - цей канал і чат до нього, далі - наші з вами, дівчата, гастрономічні подорожі, які були смачні, різноманітні, але в той же час направлені на здорове зниження ваги до бажаної 🩷 Потім була кулінарна книга. А потім - детокс-програми, на які я не брала більше 30 людей в групу, адже мені було надважливо приділити увагу кожній з вас, побачити та прокоментувати кожну тарілочку, відповісти на кожнісіньке запитання, поділитися всіма тими знаннями і досвідом, що я отримувала і на навчаннях, і під час проходження розвантажувальних програм в клініках України та Європи.Сподіваюсь, мені вдалося головне - показати шлях. Познайомити вас з класними та дуже не складними у виконанні звичками, які покращують самопочуття та стан завжди - не тільки протягом 5 днів наших детоксів ☺️ Надати інструменти, які залишаються з вами на все життя. Я від всього серця дякую кожній, хто був зі мною бодай на одному з наших гедоністичних польотів! Ваша довіра - безцінна 🙏 Саме тому я не можу зупинитися, і створюю щось знов і знов! З любовʼю, ваша Gedonistka 🩷To be continued…)
👁 720 25-11-02 07:07
Про хаос.Протягом останніх тижнів я кілька разів почула одну й ту саму фразу, накшталт «блін, вибач, я загубила серед купи непрочитаних чатів твоє повідомлення». Від партнерки по івенту; від знайомої дівчини, до якої я мала заїхати дещо забрати; від іншої дівчини, яку я повідомленням вітала з ДН.Різні історії, різні люди, однакова ситуація))Мені стало цікаво, адже в моєму Всесвіті це неможливо. Я не можу загубити повідомлення в «купі непрочитаних чатів», адже в мене ВСІ чати прочитані 👀Якщо я їх не читаю - нащо вони мені?Якщо я не дистилюю власний простір від непотрібного - хто це зробить за мене?Якщо я не прибираю з життя та інфо простору зайве - як я можу вважати, що в мене порядок в думках?Мій чоловік не може працювати, коли навколо хаос. Непотрібна склянка, скомкана футболка чи завал з книг. Все має бути на своїх місцях навколо - задля того, щоб все було на своїх місцях всередині.Без обсешну, звісно)) Ну але.Мій колишній керівник казав: як на столі - так і в голові. Бардак на столі = відсутність порядку в думках і в роботі. І я погоджуюсь.Мені здається таким важливим дотримуватись базової гігієни свого простору, своїх думок, своїх чатів.Якщо у вас та сама історія з сотнями/тисячами непрочитаних повідомлень - зізнайтеся собі, що ці групи/канали/чати вам просто не потрібні :) І залиште їх. Можливо, саме цей канал - наразі для вас зайвий, який просто створює екстра фоновий шум у вашому і так напруженому житті.Залиште і його - в цьому випадку 🙌Висвободіть місце для потрібного. Наведіть порядок навколо себе, в думках, в телефоні. Поважайте себе та свій простір ♥️
👁 548 25-10-27 06:28
Любі дівчата, жінки, фрау! 🧚🏻‍♀️ Ми з Оленою Шоптенко щасливі запросити вас прийняти участь в унікальній події: Різдвяному Маскараді в стилі Dancepy!🤩РОЗІГРАШ ПОЇЗДКИ В Нормандію від ексклюзивного партнера події - туристичної компанії Yana Luxury Travel!!!❣️7 грудня, 16-21:00, Відень, готель Almanac Palace! 🏰 🎭Ким ти хочеш бути в цей вечір або… взагалі - завжди?!Благословенною Королевою? Палкою Коханкою? Дивовижною Чарівницею? Рішучою Амазонкою? Кожна зможе обрати для себе образ одного зі всесвітньо відомих архетипів за Карлом Юнгом!Ми хочемо зробити справжнє фантастичне СВЯТО для Тебе! 🤩🥳Що буде:🎊карнавал, фейерверк емоцій, жива музика, ритм, ігристе рікою, смачнющі закуски, професійні декорації та атмосфера Різдва🎊розкішні зали готелю Almanac🎊квест для дорослих дівчат із класними, веселими, цікавими завданнями 🎊подарунки від 10 партнерів, про які годі і мріяти! Головний приз - сертифікат на ПОДОРОЖ до Франції від Yana Luxury Travel, до Hotel Barrière Le Normandy Deauville 🎉🎊Макіяжні акценти від The XX , поради та аксесуари до образів від стилістки Тетяни Ромашко та цілої компанії українських брендів 🎊Квітковий та ароматичний майстер-класи від Каріни Хаджиматової та Body Concept - кожна збере власний букет та аромат!🎊КУЛЬМІНАЦІЯ вечора: унікальна dancepy-практика пробудження древніх архетипів від Олени Шоптенко - хореографині-постановниці #1 в Україні🎊ще дуже, дуже багато сюрпризів!!!🦩Early Bird лише 5 днів (до 31.10) - €190Повна вартість - €240❣️Поспішай! Всього 30 місць, на момент публікації цього допису залишилось 17 😱 Карнавал! 🎡 Маскарад! Магія! Танці! Свято! Чекаємо на зустріч! ♥️
👁 604 25-10-24 05:25
Відкриваю очі - а в цей саме час дві дівчини вирішили реєструватися на останній детокс!)))Доєднуйтесь, дівчата, я вчора отримала презентацію, і це просто скарб! 💎 По планах на день:🖇️побігти в спортзал🖇️схопити Фаняшку, та разом дістатися зустрічі з декоратором в нарозкішнішій локації Відня, де 7.12 відбуватиметься шалене карнавальне свято від нас з О. Шоптенко (бронюйте цю дату в календарях - буде всього лише 30 місць!)🖇️швиденько переїхати на обід з гостями міста та Машкою)🖇️повернути Фаняшку додому, прийняти важливу посилку 🖇️вибігти на фарбування волосся (нарешті!!!)🖇️примчали з салона на вечерю в заклад, про який я давно мріяла, а тут його хоба, і внесли в гід Мішлен, і мене туди в той же день запросили! кайф! 😁🖇️отримати доставку квітів, та з ними забігти привітати чудову пару з відкриттям першого елітного спортивного бару у Відні!! 🖇️паралельно - онлайн з дизайнеркою цілком переробити сайт під івент та вирішити ще 7 пунктів задач на сьогодні за цією темою 😅🤪На фото: я шукаю час 🤣🤣🤣
👁 411 25-10-17 08:05
Друзья, в диалоге родилось некое комбо для всех любителей искусства, эстетики, литературы, Вены, кофе ♥️Почитайте - возможно, вы захотите стать частью этой новой истории?В книге Флориана Иллиеса «1913. Лето целого века» Вена становится сердцем бурлящего мира, где пересекаются пути Фрейда, Климта, Троцкого и Шёнберга. Город живёт на пороге катастрофы, ещё не зная, что безмятежное лето станет последним.Книга - абсолютный бестселлер. Автор за последние годы стал настоящей звездой. 7 ноября в 14:00 пойдем гулять по 1 району Вены: цитаты из книги, имена и судьбы, дома, места встреч местных знаменитостей … После 2х часов нахаживания шагов по нашему прекрасному городу, направляемся в одиозное Café Central, и в культовом венском кафе обсудим за чашкой кофе всё увиденное. Нас уже ждет столик! 🎁☕️ Кофе/чай/бокал игристого включены в стоимость нашей встречи (которую и просто экскурсией-то не назовешь! Заседание клуба новой венской интеллигенции - не меньше!).🎁📚 Каждому участнику в подарок - книга, которая и навеяла такую уникальную встречу. 📍 Место встречи - Beethovenplatz в 1 районе Длительность - 3-3.5 часа💰 Стоимость участия - 75€❗️Условия участия - полная предоплата на счет Беллы через apple pay или любой картой + cкриншот об оплате (пожалуйста, направляйте Юлии в телеграм @juliakonst)‼️Ограничение по количеству участников - 9 человек
👁 521 25-10-16 15:05
ОСТАННІЙ ГЕДОНІСТИЧНИЙ DETOX ❗️У кожного проєкта є початок та кінець 💚Під брендом Gedonistka спочатку я створила найкращу гранолу, потім провела програми зі смачного та корисного повернення до комфортної форми - для більш ніж 1200 дівчат.Цей проєкт завершився написанням книги зі 100+ рецептами, яка отримала солд-аут за кілька тижнів ❣️(але все ще доступна до замовлення в електронному форматі).Слідом я стала проводити онлайн-детокси - мʼякі, ніжні, гедоністичні, але при цьому на 100% дієві! Відгуки в каруселі кажуть самі за себе, чи не так? 🙏Я провела 11 таких програм для ≈400 дівчат. Зібрала най-найкращі практики з усього світу та всіх своїх навчань і особистих досвідів детоксів в клініках Європи та України. Наразі я створюю три абсолютно нових, різних проєкти, і просто не маю можливості повторювати детокси щомісячно, як ми звикли. Я маю вивільнити цю енергію для нових проєктів 🙏Отже, настав час проведення останнього, дванадцятого детоксу, любі 😌❗️Я зробила його ідеальним, актуальним, додала ДЕСЯТЬ нових рецептів. Ви 100% зможете потім повторювати цю програму настільки часто, наскільки у вас виникатиме бажання. Матеріал прописаний від А до Я 💯 Все решта - як завжди:🍏1-5.11 (пʼять днів)🍏€25 (5€ на день - чашка кави, власне)🍏чат в телеграмі, я на звʼязку майже 24/7Полетіли разом в останнє? ✈️ Посилання - ось тут. Чекаю. Люблю.
👁 556 25-10-07 20:32
Я вас дуже прошу не витрачати час на перегляд інтерв’ю самі знаєте кого з самі знаєте ким 😁🙏Суто через це - аж занадто зарано даю альтернативи, кого послухати:🎤 Анна та Стас Завертайло - Федоріву. Клас! Мені дуже подобається живість та щира цікавість, з якими Андрій спілкується з гостями своіх подкастів. Ну і, безумовно, Honey - це кондитерська #1 в Україні. Без сумніву! 🎤 Анатолій Рогальський - Остапчуку. Толіка знаю особисто, він - ех-СМО Монобанку, дуже цікава людина та Маркетолог з такої прям великої літери. Його завжди цікаво слухати. Єдине що - звук на відео дуже неякісний, це через умови зйомок: я так розумію, знімали зустріч підприємців YBC, куди Рогальського запросили в якості спікера. Про маркетинг інхаус та аутсорс, про Моно, про кейс з тіктоком - все дуже найс)🎤 Ярослава Гресь - каналу Пряма Червона. Я люблю слухати Ярославу, бо вона для мене уособлює кмітливість, силу, жіночність та безкомпромісність в якості. Потужна жінка. Якщо ви дасте мені знати, що вам реально цікаві мої підбірки подкастів, - я зберу свої улюблені з Apple Podcasts. Там штук 15 вартих уваги випусків точно назбирається))
👁 627 25-10-04 16:31
Отже, фух, нарешті! Підбірка останніх ютубчиків, що слухала під час тренувань.Памʼятайте, що мені надважлива ваша реакція. Кожен коментар. Бо тільки так я дізнаюсь, шо вам це взагалі цікаво… 🎤Київстонер - Дудю. Цікавий факт: я гадки не мала, хто це, ніколи в житті не чула його імені, не знаю, що то за група така, частиною якої він був, і завдяки якій прославився 😆🙈 Але мені порадили друзі послухати, типу щоб бути в контексті. Скажу так: я вражена словниковим запасом цієї людини, це реально шок-контент 🤣 А взагалі… Слухала частинами, десь протягом 2 тижнів. Ну таке. Можна було не слухати, проте тепер я «в контексті», і шо? 😁🤷‍♀️Хіба що рада була почути інтервʼю від Юри, вважаю його просто топ журналістом. А останні роки не дивилася від нього нічого, бо гості особисто мені були ну геть не цікаві. Тут, наче, та сама історія, але таки послухала)🎤Тігіпко - Форбсу. Сергій мені, безумовно, цікавий. І як бізнесмен, і як особистість. І як людина, яка, схоже, планує балотуватися)) На жаль, інтервʼю дуже квьоле, не цікаве, назва «Першиц мільйон» викликає лише посмішку, бо про нього ніхто не питає. Ну і інтерв’юєри оба - слабкі, на мою думку. 🎤Ігор Фостенко - Черняку. Інтервʼю дуже старе, але мені порадила подруга, яка як раз прямувала на День Народження Ігоря, і розповіла мені його історію, яка дійсно схожа на щось нереальне, або на сценарій для Нетфлікса. Оце було супер цікаво подивитись! 🎤Пугачова - Гордєєвій. Ну вона таки Примадонна. Мені дуже сподобалось. Жінка-легенда. Крізь покоління. 🎤Волошин - Василю Тимошенко. Ох і триндець))))) Не питайте, навіщо я слухала, відповіді немає 😁 Ну хіба що - мені правда подобається, як Вася веде діалоги зі своїми гостями. 🎤Питання-відповідь Завертайло - Федоріву. Це буквально хвилин 10, розігрів перед основним випуском, що вчора тільки-но був опублікований, я не встигла послухати. Але і ці хвилини були кайф! 🎤Джей Шетті - Еммі Грід. Обожнюю цих двох, готова слухати вічно!
👁 500 25-09-05 20:55
А ось і підбірка ютуб-подкастів, що встигла послухати цього тижня:🎤моя улюблена Мел Робінс запросила Емму Грід - мультмільйонерку, спізасновницю брендів Skims та Good American, членкиню Obama Foundation… довго можна перераховувати її регалії. Скажу так: це один з найпотужніших подкастів, що я коли-небудь слухала. Інсайт за інсайтом. Шалена енергія. І головна думка для мене: the way you do anything - you do everything. Просто кожного дня повертаю себе до цієї фрази. Слухайте в оригіналі, якщо маєте змогу, - це неповторно!!!🎤 Вася Тимошенко 3 години спілкувався з дівчатами-засновницями Sisters Aroma. Мені було цікаво, це дійсно яскрава історія зміни життя в 30+, без звʼязків, грошей, досвіду - тільки з вірою в себе та впертістю. Деякі речі здалися мені не надто щирими, але зрештою і я їх не знаю, і вони не на сповіді)) Тож, не можу судити. 🎤інтервʼю Даші Кацуріної у дівчинки (Наті Гресько), яку я не знаю, бачила вперше. Ну таке) Не глибоко, швидко, по верхах. Може, у Наті такий формат, я не в курсі 🤷‍♀️🎤Коля Серьга у Андрія Федоріва. Гуд! Емоційно. Цікаво.