Fuente
💞Gedonistka by JuliaKonst 💞 | Про хаос.Протягом останніх тижнів я кілька разів почула одну й ту саму...
720 Vistas/Alcance
2025-11-02 07:07
Mensaje №3345
Про хаос.Протягом останніх тижнів я кілька разів почула одну й ту саму фразу, накшталт «блін, вибач, я загубила серед купи непрочитаних чатів твоє повідомлення». Від партнерки по івенту; від знайомої дівчини, до якої я мала заїхати дещо забрати; від іншої дівчини, яку я повідомленням вітала з ДН.Різні історії, різні люди, однакова ситуація))Мені стало цікаво, адже в моєму Всесвіті це неможливо. Я не можу загубити повідомлення в «купі непрочитаних чатів», адже в мене ВСІ чати прочитані 👀Якщо я їх не читаю - нащо вони мені?Якщо я не дистилюю власний простір від непотрібного - хто це зробить за мене?Якщо я не прибираю з життя та інфо простору зайве - як я можу вважати, що в мене порядок в думках?Мій чоловік не може працювати, коли навколо хаос. Непотрібна склянка, скомкана футболка чи завал з книг. Все має бути на своїх місцях навколо - задля того, щоб все було на своїх місцях всередині.Без обсешну, звісно)) Ну але.Мій колишній керівник казав: як на столі - так і в голові. Бардак на столі = відсутність порядку в думках і в роботі. І я погоджуюсь.Мені здається таким важливим дотримуватись базової гігієни свого простору, своїх думок, своїх чатів.Якщо у вас та сама історія з сотнями/тисячами непрочитаних повідомлень - зізнайтеся собі, що ці групи/канали/чати вам просто не потрібні :) І залиште їх. Можливо, саме цей канал - наразі для вас зайвий, який просто створює екстра фоновий шум у вашому і так напруженому житті.Залиште і його - в цьому випадку 🙌Висвободіть місце для потрібного. Наведіть порядок навколо себе, в думках, в телефоні. Поважайте себе та свій простір ♥️