Fuente
Кирило Фесик | Сьогодні ми провели відкриття дитячого садочка №206 — великого та довг...
1 600 Vistas/Alcance
2025-07-03 14:51
Mensaje №3019
Сьогодні ми провели відкриття дитячого садочка №206 — великого та довгоочікуваного проєкту, над яким працювали понад два роки. Ще два роки тому тут стояла покинута, аварійна будівля, в якій жили безхатьки. Сьогодні ж це — сучасний, затишний і безпечний простір для дітей.Дякую всім, хто долучився до реалізації цього важливого проєкту. Зокрема, депутатам Київської міської ради Андрію Вітренку, Володимиру Слончаку, Ганні Свириденко за сприяння у залученні фінансування. На відкритті також був присутній заступник начальника КМВА Тимура Ткаченка — Швець Микола Миколайович, колишній бойовий командир бригади.Під час огляду садочка вже було видно активне життя — триває набір дітей, більше половини груп вже сформовано. Потужність закладу — 138 дітей, усього 8 групових осередків. Місткість укриття — 150 осіб.Заклад повністю відповідає сучасним стандартам та нормативам безбар’єрності. Проведено капітальний ремонт із повною заміною інженерних мереж, утепленням фасаду, облаштуванням безпечного укриття та створенням інклюзивного і доступного простору.Особлива подяка директору закладу Ірині Осипенко — енергійній, амбітній керівниці, яка формує сильну команду та вже активно працює з батьками. Переконаний, що це буде один із найкращих дитячих садків у місті Києві — не лише за рівнем умов, а й за атмосферою.Бажаю щасливого майбутнього всім маленьким оболонцям, їхнім батькам та, звісно, всьому педагогічному колективу. Дякую кожному, хто зробив цей проєкт реальністю.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook