Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Вчора відвідав Регіональну презентацію реформи управління публічними і...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
1 400 Vistas/Alcance 2025-07-01 05:30 Mensaje №3005
Вчора відвідав Регіональну презентацію реформи управління публічними інвестиціями.Я рідко пишу про відвідані заходи, але ця подія справді заслуговує на окрему увагу. Як людина, яка вірить у стратегічне та технократичне управління державою і громадами, був щиро вражений як темою, так і глибиною змісту форуму.Разом із другом та колегою з Дарницької РДА Олександром Ковтуновим мали змогу не лише послухати виступи, але й обговорити з фахівцями реальні механізми, як зробити державні інвестиції та кошти донорів ефективними.Особливо приємно було побачити нашого старого друга — Миколу Калашника, який нині очолює Київську обласну військову адміністрацію. Його виступ був дуже влучним — практичним, чесним і орієнтованим на реальні зміни.Форум ініційовано Міністерством розвитку громад та територій України.Суть форуму — про те, що кожна копійка державного бюджету має вкладатися з чітким розумінням: навіщо, для кого, і як це змінить громаду. Державні кошти — це не просто будівництво садочків, доріг чи сховищ, це частина стратегії розвитку. Має бути планування: середньострокове, довгострокове, з урахуванням реального впливу на життя людей.На жаль, у Києві цей підхід поки що суттєво поступається загальнодержавному. Бюджетний процес часто надмірно політизований, а стратегії — лише на папері.Якби ми мали дієвий механізм зворотного зв’язку з мешканцями та системного планування, столиця могла б виглядати зовсім інакше.Форум дав багато практичних ідей. Записав для себе теми, які точно варто вивчити глибше.Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook