Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик
Añadido 14 jul. 2024

Кирило Фесик

@fesykkyrylo
Número de suscriptores: 6 205
Fotos: 4,870
Videos: 169
Enlaces: 709
Descripción:
Офіційний канал голови Оболонської РДА Для оперативного зв’язку зі мною: https://t.me/fesykchat [email protected] +380502680324
Fuente

Кирило Фесик | Сьогодні Оболонь прощалася з Героєм. І в незалежності від того, яка бу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Кирило Фесик Кирило Фесик @fesykkyrylo
16 900 Vistas/Alcance 2025-06-10 16:51 Mensaje №2875
Сьогодні Оболонь прощалася з Героєм. І в незалежності від того, яка була ніч або день, я намагаюсь ніколи не пропускати заходи повʼязані з вшануванням наших Героїв!І кожен, хто стояв поруч під час церемонії прощання, на мить забув про важку ніч та про втому. Бо коли бачиш рідних, побратимів, дітей, які втратили найдорожчу людину — розумієш: усе пошкоджене можна відновити, але втрачене життя — вже ніколи.Ми проводжали в останню путьстаршого лейтенанта морської піхоти Бабака Максима Геннадійовича,позивний «Марс» — заступника командира 2 роти 2 батальйону 35-ї окремої бригади морської піхоти.Максим народився 13 лютого 1991 року в Донецьку. З 2015 року служив у Патрульній поліції, з 2020 — командував ротою Бориспільського батальйону. У 2021 році отримав звання капітана.У жовтні 2022 року добровільно мобілізувався до лав ЗСУ. Після навчання в Одеській військовій академії став командиром взводу морської піхоти.У 2023 році, під Марʼїнкою, отримав важке поранення — вибухова травма руки. Попри численні операції, повернувся на фронт.Разом з побратимами утримував лівий берег Дніпра в районі села Кринки на Херсонщині.За бойові заслуги нагороджений Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.У січні 2024 року — підвищений до звання старшого лейтенанта, в серпні став заступником командира роти.Загинув 10 листопада 2024 року під час бойового завдання біля села Іллінка, що на Донеччині.Коли почався артобстріл, наказав побратимам ховатись у БМП, а сам завершив мінування дороги. Вибух застав його в момент посадки до машини. Максим отримав смертельні поранення. Всі інші вижили.Тривалий час вважався зниклим безвісти. Лише 28 березня 2025 року, під час обміну тіл загиблих, його тіло повернули додому.Сьогодні під час прощання Оболонь завмерла та віддала честь Герою! На прощанні було дуже багато людей, а саме друзів, рідних, побратимів, знайомих із різних сфер життя Героя!Ми будемо пам’ятати та зберігати пам’ять кожного хто став на захист нашої Батьківщини та не дамо жодного шансу ворогу стерти нашу справжню історію вільної та Незалежної України !Світла пам’ять кожному хто подарував нам цей світлий день та чисте небо, ціною свого життя!Соцмережі 👉 Telegram | Instagram | Facebook