Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Chernomorets Odessa Fan Page
Añadido 06 dic. 2025

Chernomorets Odessa Fan Page

@fcco1936
Número de suscriptores: 1 880
Fotos: 1,410
Videos: 1,010
Enlaces: 3,000
Descripción:
Для связи с нами: [email protected]

👥 Número de suscriptores

1 880
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: +53

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 1
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,130 26-03-19 09:03
Фанатському руху Одеси — 38 років«19 березня 1988 року. Динамо Київ — Чорноморець.Першим виїздом одеських фанатів доля обрала поїздку до Києва.Саме з виїзду до Києва, на матч із Динамо, розпочалася історія одеського фанатського руху.»За 38 років існування нашого руху на нашу долю випало чимало яскравих моментів, але не обійшлося і без переломних. Ми завжди поруч із клубом, незважаючи на всі епізоди історії: від Першої ліги до єврокубків, від єврокубків — до питання самого існування клубу, і знову до підйому. Чорно-синя спільнота завжди була і буде для багатьох не просто 90 хвилинами життя у вихідні дні, а справжньою родиною.Окрім футбольної сцени, на долю нашого руху випало чимало подій, які колись будуть описані у підручниках історії. Представники нашого руху завжди були серед тих, хто відстоював цілісність України під час подій на Майдані та 2 травня і нині продовжують боронити її зі зброєю в руках на різних ділянках фронту. 🇺🇦Ми завжди будемо пам’ятати імена тих, хто віддав своє життя за незалежність нашої держави, і передавати історію про них майбутнім поколінням.Вітаємо всіх, хто був і залишається частиною цієї історії: тих, хто стояв на секторах у різні роки, їздив на виїзди, підтримував команду у найважчі часи та творив історію одеського фанатського руху. Попереду ще багато сторінок цієї історії — і ми напишемо їх разом.З річницею, чорно-синя родино! Разом — назавжди. 🔵
👁 1,710 26-02-23 15:04
Клименко ПЗ - це хтось під дуже великим враженням від Собослаї та Вальверде. От тільки нормальні тренери ставлять ЦОП/ЦП на ПЗ тих гравців , хто може виконувати бігову роботу вперед і назад, а Клименко ще по першому заходу був гравцем без швидкості, тим паче як для крайнього захисника.Ну а Курко Єрмаков і Жаржу - це вже косплей на іншого тренера, який тиждень тому 5 від Галатасарая отримав. Якщо в тебе нема захисників, які з м'ячем на ТИ, які можуть розпочинати атаки (а їх нема, таким був тільки Ракіцький в нас) , то навіть не дивують привози. Можно хейтити гравців в захисті за такі привози, але вони об'єктивно краще від того не будуть грати - це суто тренерський прокол давати не виконуючи завдання для гравців.Якщо нічого не зміниться, а глобально нічого не зміниться, будемо пропускати від будь-якої команди, яка спробує нас високо запресингувати. Якщо високого пресингу не буде, тоді будуть шанси на гарний підсумок. Я все ж думаю, що чисто фізичних сил нема у команд першої ліги постійно грати високо, тобто це буде максимум ситуативно, але і це буде проблемою для генія тактик.