Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Chernomorets Odessa Fan Page
Añadido 06 dic. 2025

Chernomorets Odessa Fan Page

@fcco1936
Número de suscriptores: 1 880
Fotos: 1,410
Videos: 1,010
Enlaces: 3,000
Descripción:
Для связи с нами: [email protected]
Fuente

Chernomorets Odessa Fan Page | Клименко ПЗ - це хтось під дуже великим враженням від Собослаї та Валь...

Logotipo de la comunidad de telegram - Chernomorets Odessa Fan Page Chernomorets Odessa Fan Page @fcco1936
1 710 Vistas/Alcance 2026-02-23 15:04 Mensaje №4492
Клименко ПЗ - це хтось під дуже великим враженням від Собослаї та Вальверде. От тільки нормальні тренери ставлять ЦОП/ЦП на ПЗ тих гравців , хто може виконувати бігову роботу вперед і назад, а Клименко ще по першому заходу був гравцем без швидкості, тим паче як для крайнього захисника.Ну а Курко Єрмаков і Жаржу - це вже косплей на іншого тренера, який тиждень тому 5 від Галатасарая отримав. Якщо в тебе нема захисників, які з м'ячем на ТИ, які можуть розпочинати атаки (а їх нема, таким був тільки Ракіцький в нас) , то навіть не дивують привози. Можно хейтити гравців в захисті за такі привози, але вони об'єктивно краще від того не будуть грати - це суто тренерський прокол давати не виконуючи завдання для гравців.Якщо нічого не зміниться, а глобально нічого не зміниться, будемо пропускати від будь-якої команди, яка спробує нас високо запресингувати. Якщо високого пресингу не буде, тоді будуть шанси на гарний підсумок. Я все ж думаю, що чисто фізичних сил нема у команд першої ліги постійно грати високо, тобто це буде максимум ситуативно, але і це буде проблемою для генія тактик.