Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - F1UA
Añadido 06 dic. 2025

F1UA

@f1ua_f1
Número de suscriptores: 21 053
Fotos: 2,170
Videos: 441
Enlaces: 1,920
Descripción:
Зробили Формулу 1 в Україні популярною, поки інші ходили під стіл Eat pasta drive fasta У питаннях співпраці писати на [email protected] Підписуйтесь на нашу Монобазу https://base.monobank.ua/9z9WVHjngdU645

👥 Número de suscriptores

21 053
Promedio/Día:: +28
Promedio/Tiempo:: +270
Promedio/Mes:: +1115

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 2
Promedio semanal: 1.1
Promedio por día: 2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 15,300 26-05-15 13:02
Вітаю всіх учасників спільноти 👋 Адміністратор дружньої нам симрейсінг спільноти F1UA League Ігор Волков оголошує збір на потреби його підрозділу.На даний момент відкрито великий збір на потреби роти зв'язку 7-го окремого полку зв'язку. На забезпечення та користування потрібно багато різних "товарних позицій" - від великих до маленьких (та ж банальна "вита пара", оптика та RJ конектори розлітаються тільки так - прямо як гарячі пиріжки). Поспілкувавшись з командиром, було прийнято рішення додати деякі бонуси для тих, хто бере участь у зборі, а саме: Розіграш шевронівПісля закінчення збору (або ж по досягненню певної позначки) ми організуємо розіграш 10 шевронів нашого полку (зображення нижче служить виключно як приклад). Правила прості: 100 грн = 1х Чим більше множник - тим вищий шанс 1 людина - 1 шеврон (тобто якщо в ході розіграшу вам уже випав шеврон - більше виграти ви не зможете)Обов'язково напишіть Ігорю в особисті повідомлення, коли і яку суму ви відправили (щоб ми змогли вести коректну таблицю учасників).Контактні даніTelegram: @hwv322Instagram: volt3ronDiscord: volt3ron Персональна подяка від батальйонуНайактивніші участники, які внесуть найбільший вклад у закриття збору, отримають персональну подяку від батальйону (доставка Новою Поштою, за наш рахунок).🔗 Монобанка:https://send.monobank.ua/jar/7yyMvKu8sHДякуємо вам за підтримку і увагу до збору! Всім тихого дня ❤️
👁 14,700 26-05-13 18:30
Також хочемо порекомендувати всім меломанам стрічку, яку було перекладено та озвучено на замовлення групи "F1UA" під назвою "У пошуках Шугармена"😎Сюжет: Події фільму розгортаються на початку 1970-х років і зосереджуються навколо Сіксто Родріґеса — маловідомого фолк-музиканта з Детройта, чия кар’єра в США завершилася майже одразу після виходу двох схвально прийнятих, але комерційно провальних альбомів. Для американської музичної індустрії він швидко зник, повернувшись до звичайного життя та важкої праці, навіть не підозрюючи, що його пісні отримали друге, неймовірне життя на іншому кінці світу. У Південній Африці Родріґес став культовою постаттю, символом протесту, свободи й надії, чиї композиції надихали цілі покоління та за популярністю були співставні з найгучнішими іменами світової сцени. Водночас навколо його особи там ширилися моторошні чутки про нібито самогубство, які лише підсилювали міф.У 1990-х роках кілька відданих шанувальників вирішують з’ясувати правду й вирушають на пошуки слідів свого героя, не знаючи, до чого їх приведе ця подорож. Їхнє розслідування поступово перетворюється на зворушливу й дивовижну історію відкриттів, де кожен новий факт руйнує усталені легенди й відкриває справжню долю музиканта. Паралельно з цим глядач стає свідком того, як скромний детройтський робітник, який давно змирився з утраченими творчими мріями, несподівано дізнається, що його музика змінила життя мільйонів і що його мистецька спадщина ніколи не зникала.Онлайн: https://cutt.ly/RtVuRwGEПідтримати В одне рило🚀https://send.monobank.ua/jar/8N5Zogfmxi
👁 17,300 26-04-20 18:50
🚨 ТЕРМІНОВІ НОВИНИ: FIA ТРЯСЕ РЕГЛАМЕНТ F1FIA офіційно затвердила зміни в технічному регламенті, які вступають в силу вже з Гран-прі Маямі. Нас чекає новий підхід до енергоменеджменту та безпеки! 🏎💨⚡️ КВАЛІФІКАЦІЯ: БІЛЬШЕ ПОТУЖНОСТІЗниження підзарядки: Максимальний ліміт знижено з 8 МДж до 7 МДж. Це скоротить «суперлімітинг» до 2-4 секунд на коло.Більше пікової потужності: Потужність суперлімітингу зросла з 250 кВт до 350 кВт. Це зменшить час на дозарядку та полегшить роботу пілота з енергією.Гнучкість: Кількість гонок з альтернативними лімітами енергії збільшено з 8 до 12.🏁 ГОНКА: СТАБІЛЬНІСТЬ ТА BOOSTРежим Boost тепер обмежений позначкою +150 кВт.MGU-K: Видаватиме 350 кВт у ключових зонах прискорення, але на решті частин кола потужність обмежать до 250 кВт.🚦 СТАРТ: БЕЗПЕЧНИЙ РОЗГІНАнти-стол: Впроваджується система виявлення «слабкого прискорення». Якщо болід не добирає швидкість після відпускання зчеплення, система автоматично активує MGU-K.«Поворотники» у Формулі-1: Якщо у боліда проблеми на старті, на ньому автоматично почнуть блимати задні та бічні вогні, щоб попередити тих, хто летить ззаду.Скидання лічильників: Енергія тепер обнуляється чітко на початку прогрівального кола.🌧 ДОЩОВІ УМОВИ ТА ВИДИМІСТЬГарячі шини: Температуру термочохлів для проміжної гуми підвищено - зачіп на перших колах буде кращим.Обмеження ERS: В умовах низького зчеплення розгортання енергії буде автоматично обмежено.Світловий сигнал: Задні ліхтарі спростили. Тепер вони даватимуть чіткіші сигнали, щоб пілоти в пелені бризок встигали вчасно зреагувати.🤝 Рішення прийнято ОДНОГОЛОСНО.👍 F1UA | Insta | TikTok
👁 16,900 26-04-15 09:21
Тото Вольфф розповів, як у 2016-му одночасно звільнив обох пілотів своєї команди.У 2016 році Ніко Росберг і Льюїс Хемілтон зіткнулися, а потім зіткнулися знову. Тож я їх звільнив. Я подзвонив своєму генеральному директору Дітеру Цетше і сказав: «Слухай, тобі потрібно дещо підписати». І він передзвонив мені та сказав: «Ти що, робиш обох пілотів зайвими?» А я відповів: «Так, бо інакше вони не зрозуміють, наскільки важливі інтереси бренду і команди — вище за їхні власні».Це було їхнє особисте суперництво, яке взяло гору. Із здорової конкуренції воно переросло в суперництво, а потім — у ворожнечу. І це саме те, чого я не можу допустити в організації. З огляду на ці фактори, ми надіслали їм листа і сказали: «Наразі ви не є частиною команди».У середу ми подзвонили їм і сказали: «Приходьте завтра», і я сказав: «Моя проблема в тому, що я не знаю, чия це була провина». Бо це складна ситуація. Як і все в житті, тут ніколи немає 100% провини. Це може бути 50 на 50. Може бути 51 на 49. Може бути 70 на 30. І я не можу це точно оцінити. Тож я сказав їм, що якщо це повториться знову, один із вас має піти, і я можу помилитися. Я можу звільнити не того. 👍 F1UA | Insta | TikTok
👁 9,180 26-03-26 10:57
Друже! Приходь дивитись Формулу 1 в колі справжніх фанатів, атмосфері драйву та вигравай подарунки!🏎️🔥Ми розігруємо колекційні фігурки Funko Pop у тематиці Формула 1 — і саме ти можеш стати її власником 🎁Період акції: з 29.03 по 23.08Як взяти участь:• зроби замовлення від 800 грн на одного гостя (можна додавати страви на виніс)• отримай чек, напиши на ньому свій номер телефону та кинь у скриньку • кожен чек = 1 шанс на виграш• частіше приходь до нас дивитись Гран Прі, збирай більше чеків — збільшуй шанси на виграш До участі допускаються чеки від 800 грн отримані у дні перегонів Ф1. Кількість чеків від одного гостя — необмежена.23.08 серед усіх зібраних чеків ми проведемо фінальний розіграш, і переможці отримають тематичну фігурку улюбленого гонщика 🏆Приходь на кожне гран-прі, насолоджуйся гонками, їж, пий та збирай чеки — нехай удача буде на твоїй стороні 😉📲 Бронюй на сайті або за номером 050 232 11 17 Ⓜ️ Лівобережна 😉 📍 м. Київ, вул. Раїси Окіпної, 4🍀 Твій справжній ірландський паб-пивоварня To Dublin
👁 9,870 26-03-02 14:58
🚨 Aston Martin планує зійти з гонки в Австралії через кілька кіл після старту.Команда Aston Martin та її новий партнер Honda опинилися в серйозній кризі перед Гран-прі Австралії 2026 року через великі проблеми з новою силовою установкою. Це стало наслідком слабкої надійності та великої кількості відмов під час передсезонних тестів у Бахрейні, зокрема й через сильні вібрації, які пошкоджують батарею та не дозволяють нормально завершувати заїзди та тестові програми.Через це Aston Martin розглядав можливість пропустити гонку в Мельбурні, але вирішив все ж стартувати. Однак план полягає в тому, щоб проїхати мінімально необхідну дистанцію, виконати вимогу правила 107% та відступити після кількох кіл, не намагаючись пробитись через усю дистанцію гонки, бо мотор може зламатися. Компанія створила кризовий штаб для вирішення проблем, а персонал команди технічного директора Едріана Ньюї тісно співпрацює з японськими інженерами в Sakura, але часу до старту сезону обмаль. Також були направлені фахівці, щоб допомогти вирішити питання надійності двигуна, але серйозних гарантій щодо результату поки немає.👍 F1UA | Insta | TikTok
👁 12,800 26-02-14 17:16
Іноді, щоб зрозуміти, що тобі потрібно, треба зрозуміти, що тобі не потрібно Ще навіть тести не завершились, а кількість критики нового регламенту не просто неймовірна, а якась аномальна. Та і справа навіть не в кількості. Завжди є ті, хто критикують і ті, хто хвалить. Так от, зараз не хвалить ніхто. Я не чув жодного захоплення новим регламентом. Звичайно, ті, кому вдалось побудувати відносно надійну і відносно швидку техніку, не критикують, бо для них це шанс на титул, але і захоплення теж не чутно. Навіть нібито чітерський двигун Мерседес якось відійшов на другий план. Пілоти по черзі роздають інтерв’ю, де кажуть, що це не перегони, якщо ви скидаєте газ там, де цього не маєте робити, щоб економити батарею. У мене до FIA одне питання: ви хотіли менеджмент ресурсу на дистанцію? Так у вас є WEC, є Дакар. Дайте пілотам Ф1 ганятися. Ганятися на найвищій швидкості, відчувати себе на вершині харчового ланцюга, де ти приборкуєш 1000 кінських сил і тобі складно впоратись з болідом в повороті, але тобі вдається, бо ти один з кращих гонщиків світу.Ті, на кому зараз тримається спадщина Ф1, ті, кого прийнято називати GOAT, Макс, Льюіс та Фернандо, в один голос кричать про те, що це жах, а не машини. Вибачте мене, але геній аеродинаміки, який завжди знаходить цікаві рішення з болідом, будує машину, яка на 4 секунди відстає від лідерів. Звичайно, можна сказати «не подобається — йди вирощувати моркву», але ви ж найпопулярніший спорт у світі, треба якось думати, як не просрати всі полімери. Навіть Андреа Стелла, керівник МакЛарену, у яких справи наче доволі непогано, відкрито говорить про те, що є серйозні побоювання стосовно безпеки, бо при піднятій нозі з акселератору, болід сповільнюється занадто агресивно. FIA не подумали над тим, щоб може протестувати цей регламент в інших або в окремих серіях. FIA всі кнопки натисли неправильно. Виколупали всі родзинки з булки і кинули нам. Їжте. Я щиро сподіваюсь на те, що командам вдасться донести до федерації ці думки і Формула 1 доволі оперативно зможе придумати щось, про що ми так давно мріяли і пілоти перестануть бути операторами техніки, а нарешті знову стануть кращими гонщиками на планеті.🏆F1UA | Insta | TikTok