Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Екстрені Южного
Añadido 14 jul. 2024

Екстрені Южного

@extrayuzhny
Número de suscriptores: 7 025
Fotos: 17,800
Videos: 3,630
Enlaces: 3,280
Descripción:
Оперативні новини та екстрені події Південного (Южне), важливі повідомлення та інформація для безпеки мешканців громади.

👥 Número de suscriptores

7 025
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: +69

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 377
Promedio/Día:: 1,540
Promedio/Tiempo:: 1,241
ERR: 19.6%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 12
Promedio semanal: 1.7
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,020 26-04-18 13:32
Продовжуємо знайомити вас з нашими героями і прихильниками. Цього разу — з юристом Південнівського міського осередку ГО «Захист Держави».🇺🇦 Роман Іванів — ветеран російсько-української війни, колишній військовополонений. До початку повномасштабного вторгнення Роман працював у готельно-ресторанному бізнесі та навчався у Львівському державному університеті внутрішніх справ. У 2022 році, будучи студентом 3 курсу, він вирішив добровольцем долучитися до лав Збройних сил України. 🔹️ З січня 2023 року Роман брав участь в обороні неба на Рівненщині. Згодом перевівся до 115-ї окремої механізованої бригади у роту розвідки. У квітні 2024 року під час виконання бойового завдання на Авдіївському напрямку Роман отримав тяжке поранення. Перебуваючи пораненим у повному оточенні протягом 23 днів, він потрапив у полон. 🔸 У перший день полону його доставили до Горлівки, до штабу ФСБ, де він провів чотири дні у підвалі під допитами. Після цього Романа перевезли до Донецького СІЗО. Згодом направили до лікарні. Після місяця лікування він був етапований до колонії суворого режиму №33 у місті Кіровське. Пізніше почалися етапування по Росії. За словами Романа, найважчим місцем перебування стало СІЗО у Чуваській Республіці. 📍 6 травня 2025 року Роман Іванів був звільнений з російського полону.Сьогодні він долучився до команди Південнівського міського осередку ГО «Захист Держави», де допомагає ветеранам, військовим та їхнім родинам у юридичних питаннях. Пишаємось нашими захисниками та дякуємо за службу Україні! 💙🙏Сайт • Фейсбук • Ютуб • Інстаграм
👁 1,780 26-04-16 09:15
Працюю в Одесі. На місці російського удару по житловому будинку голова ДСНС Андрій Даник доповів про хід пошуково-рятувальної операції.Сьогодні в місті день жалоби за жертвами атаки. На зараз тут вже 8 загиблих внаслідок масованого ворожого удару. Мої співчуття усім родинам, які втратили своїх рідних. Найбільше цієї ночі постраждали Київ, Одеса і Дніпро. Загалом внаслідок нічного російського обстрілу загинуло 15 людей. У Києві на зараз 4 загиблих, у Дніпрі - 3. Є інформація про зниклих безвісти, працюємо над їх пошуком. Більше сотні цивільних осіб по країні отримали поранення. Люди продовжують звертатися за медичною допомогою. Ця нічна атака росії вкотре була й по тих, хто рятує. У Києві окупанти завдали повторного удару, коли екстрені служби приїхали на допомогу пораненим. Травми отримали 3 поліцейських та 4 медики. Усі наші служби з перших хвилин працюють на місцях російських ударів: рятувальники, верхолази, слідчі та криміналісти поліції, кінологи, психологи, спеціальні загони, підрозділи забезпечення правопорядку. Сьогодні кожен працівник системи МВС - поруч. Із потерпілими та родинами загиблих. Там, де найважче. Дякую всім, хто, попри небезпеку й цинізм терористів, рятує та підтримує людей. У деяких регіонах триває російська атака. Під час тривоги неодмінно перебувайте в укриттях.
👁 1,330 26-04-15 09:27
Найбільший дипломатичний пріоритет для України зараз – співпраця заради ППО. Ми щодня потребуємо ракет для ППО – щодня росіяни продовжують свої удари по наших містах. Тільки за минулу добу – жорстокі удари по Дніпру, Черкасах, Харкову, Кривому Рогу, Чернігову, Донеччині, Запоріжжю. Тільки у Дніпрі вчора п’ятеро людей були вбиті російським ударом… У Черкасах загинув маленький хлопчик – йому було вісім років… У Запоріжжі від удару по автобусній зупинці теж загинула людина. Мої співчуття рідним та близьким. Росія не змінює тактики комбінованих ударів, і треба бути готовими до збиття всіх типів повітряних цілей. Саме тому програма PURL, яка дозволяє нам отримувати необхідні антибалістичні ракети, повинна працювати й надалі. Цими днями ми забезпечили додаткові внески Німеччини та Норвегії в програму. Також є домовленість із Німеччиною щодо ракет PAC-2 для нашої ППО і додаткових пускових для систем IRIS-Т. Є домовленість і з Норвегією щодо посилення нашої ППО. Готуємо нові домовленості і з іншими нашими партнерами. Кожен такий результат гарантує захист тисяч життів українців. Працюємо і для того, щоб тут, у Європі, ми могли виробляти разом із партнерами всі необхідні системи ППО, ракети до них та кожен із типів дронів, без яких неможлива реальна оборона в сучасній війні. За результатами цього тижня ми забезпечимо Україні можливості додаткового посилення завдяки спільній роботі з європейцями по дронах та по спільному виробництву. На кожен російський удар будуть наші відповіді – наші далекобійні санкції проти агресора, наш внутрішній розвиток системи захисту й наша співпраця з партнерами, які реально цінують життя. Дякую всім, хто допомагає!
👁 1,490 26-04-11 15:06
Великодній обмін: ще 182 українці — вдома! Повернення наших громадян з російського полону на рідну вільну землю, до найближчих і найдорожчих — найбільш довгождана щемлива подія, яку завжди з нетерпінням чекає вся Україна. Як я й казав нещодавно — перед Великоднем за дорученням Президента України команда Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими здійснила запланований черговий обмін, в межах якого звільнено 175 українських Захисників та 7 цивільних громадян. Вітаю кожного! А ще — всіх рідних, хто дочекався найзаповітнішої звістки перед святом: обійняти своїх після нестерпно довгої розлуки. Радію, що серед звільнених вояків — більшість, хто перебував у полоні з 2022 року, зокрема героїчні оборонці Маріуполя. Вдома також — 25 офіцерів, визволити яких було вкрай складним завданням, але вся команда Коордштабу впоралась, вчергове досягла результату. Дякую партнерам зі Сполучених Штатів Америки та Обʼєднаних Арабських Еміратів за сприяння у проведенні Великоднього обміну! Працюємо далі, аби повернути додому всіх наших! Найближчим часом будуть ще добрі новини.Слава Україні!
👁 1,220 26-04-08 14:33
Сьогодні працюю на Донеччині.Представив нових керівників регіональних управлінь Нацполіції та ДСНС.🚓 Поліцію Донеччини очолив Микола Матвієнко. 🆘 Обласне управління ДСНС - Яків Немикін.Обидва багато років служать в Донецькій області та добре знають виклики регіону.Ключові завдання: - безпека людей - швидке реагування на загрози- збереження особового складу- чітка взаємодія з місцевою владою та складовими Сил безпеки й оборониПровів оперативну нараду з командирами бойових підрозділів Національної гвардії, Держприкордонслужби та поліції. Про ситуацію на напрямках доповів командир 1-го корпусу НГУ «Азов» Денис «Редіс» Прокопенко. Обговорили бойову обстановку, забезпечення і потреби підрозділів.Лише за березень підрозділи 1-го корпусу НГУ «Азов» знешкодили понад 2800 окупантів, збили понад 5 тисяч ворожих безпілотників, уразили більше 90 артилерійських систем і понад 400 одиниць техніки противника.Окремо - зустріч із керівництвом області та прифронтових громад. З початку квітня росіяни обстріляли Донеччину більш як 120 разів: 19 людей загинули, ще 47 отримали поранення. Тож головними безпековими викликами залишаються захист цивільних і евакуація з небезпечних районів.Донеччина переживає вкрай складні часи. Ворог щодня б’є по цивільних, руйнує інфраструктуру, намагається зламати життя людей.Але поліцейські, рятувальники, наші сервісні підрозділи - усі залишаються тут. Поруч із людьми. І продовжують працювати. Жоден російський дрон, ракета чи авіабомба не знищать нашу єдність. Вдячний кожному за службу!
👁 1,060 26-04-05 12:51
Сьогодні для українців особливий день. Ми відзначаємо його по-різному — за різними календарями, обрядами, традиціями.Вітаю всіх християн, хто святкує нині Великдень та Вербну неділю! Символізм Воскресіння — шлях через важкі випробування і, зрештою, подолання смерті — ключова історія християнства, яка завжди додавала нам сил на шляху до свободи. Так само і Вербна неділя: коли кажемо “Не я б’ю — верба б’є”, то разом із побажанням здоров’я й миру зчитуємо також додатковий, породжений часом збройної боротьби сенс. Ми б’ємо ворога, щоб у наших оселях були посвячені вербові гілки, крашанки й паски, а головне — дитячий сміх. У ці теплі дні українські родини збираються за столом, це гарна нагода для спільних митей радості, які у час війни набули особливої цінності. Пам’ятаймо — такі моменти можливі лише завдяки Силам безпеки і оборони нашої держави, які в свято і в будень боронять Україну. Вітаю, українці! Хай будуть з нами злагода і воля, згуртованість і стійкість — заради України!Слава Україні!
👁 738 26-04-03 17:11
Російські втрати за цей березень вийшли на рівень, що став найбільшим за час війни: тільки завдяки ударам наших дронів загинули або були важко поранені 33988 російських військових і ще 1363 окупанти були ліквідовані завдяки артилерійським та іншим ударам. Тобто вже більше 35 тисяч російських втрат за місяць, і це чітко підтверджені втрати: у нас в системі є відеофіксація кожного такого ураження. Дякую всім нашим воїнам за влучність. Відзначу особливо воїнів ЦСО «А» Служби безпеки України, «Птахів Мадяра», спецпідрозділ прикордонників «Фенікс», Lazar’s Group і 95-ту окрему десантно-штурмову бригаду: це найбільш результативні підрозділи в застосуванні дронів. Міністр оборони України Михайло Федоров доповів про результати всіх підрозділів на фронті: у нас є чіткі та перевірені звіти по кожному напрямку та по кожній категорії уражень. Ми готові надати відповідні дані нашим партнерам. Фактично Сили оборони та безпеки України позбавили окупанта можливості навʼязувати характер ситуації на фронті. Важливо, що суттєво збільшились результати в знищенні також систем ППО Росії, а саме 274 такі системи уражено тільки за березень. Є відчутні результати і в знищенні російських складів та військової логістики. Міністерство оборони разом зі Збройними Силами представлять суспільству детальний звіт за березень – дані, які можуть бути публічними. Погодили сьогодні з міністром і ряд завдань на найближчі тижні. Зокрема, готуємо рішення для посилення української піхоти, системи контрактів в армії та реагування щодо СЗЧ – заходи повинні бути такими, що реально спрацюють. Готуємо і рішення, щоб масштабувати експортні можливості наших виробників зброї та спільні виробництва з партнерами. Дякую Силам оборони за результати! Слава Україні!
👁 1,130 26-03-27 12:19
СБУ, Нацполіція та ОГП викрили керівництво відомого київського університету на розкраданні державних коштів Служба безпеки, Національна поліція та Офіс Генерального прокурора ліквідували масштабну схему привласнення державних коштів, виділених на фінансування вищої освіти в Україні. За результатами комплексних заходів у Києві викрито посадовців, які розкрадали гроші через махінації зі штатним розписом одного із відомих столичних закладів вищої освіти. За даними слідства, фігуранти подавали до Міносвіти штучно завищену кількість студентів, які мали навчатися в університеті протягом 2022-2024 років.При цьому загалом у ці роки виш отримав від держави понад 760 млн гривень для забезпечення освітнього процесу. Як встановило розслідування, учасники оборудки привласнили частину з одержаної суми. Під час обшуків за місцями роботи і проживання фігурантів виявлено документацію, комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами незаконної діяльності. Наразі у межах кримінального провадження, розпочатого за ч.3 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності. Зловмисникам загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна.
👁 761 26-03-26 13:47
🕯️27 березня Південнівська громада попрощається з Захисником України ПТАШНИКОМ МАКСИМОМ ГЕННАДІЙОВИЧЕМ... 27 березня 2026 року Південнівська міська громада прощається з Захисником України – мешканцем громади, Пташником Максимом Геннадійовичем, трактористом-машиністом екскаватора 1 відділення інженерно-технічного взводу інженерно-саперної роти в/ч А2582, молодшим сержантом, 1992 р.н., який загинув в бою за Україну 16.03.2026 року в районі населеного пункту Новоолександрівка Синельниківського району Дніпропетровської області.Південнівська міська рада висловлює щирі співчуття родині Максима, його рідним, близьким та побратимам. Вічна та світла пам’ять Захиснику України, який віддав своє життя за нашу Батьківщину🇺🇦27 березня в громаді оголошено Днем жалоби. На знак скорботи просимо забезпечити приспущення Державних Прапорів на будинках і спорудах громади. О 10.00 год. вшануймо світлу пам'ять військовослужбовця хвилиною мовчання.Загальноміська церемонія прощання з Героєм відбудеться на площі Перемоги.
👁 831 26-03-25 12:56
Провів закриту зустріч зі штурмовиками та піхотинцями з 13 підрозділів, які щодня тримають фронт й особисто виконують украй складні завдання. Сержанти й солдати працюють на Донецькому, Сумському, Запорізькому, Харківському та Херсонському напрямках. Обговорили реальну ситуацію на фронті та зафіксували проблемні питання: тривалість перебування на позиціях, складність заходів і виходів, ускладнену логістику під постійними атаками дронів, дефіцит людей, якість підготовки військовослужбовців, забезпечення дронами й необхідною технікою, моральний стан та звʼязок на передовій.Разом провели краштест рішень, які готує команда Міноборони для армії. Зокрема, ключові зміни в процесі мобілізації та СЗЧ, а також окремі підходи для штурмовиків і піхотинців — щодо термінів служби та грошового забезпечення. Це буде пакет конкретних проєктів, які мають системно змінити ситуацію. За завданням Президента, спільно з військовими працюємо над тим, щоб масштабувати російські втрати та посилити наші фронтові позиції.