Підписав сьогодні новий наш український пакет санкцій, які ми обовʼязково маємо поширити в інших юрисдикціях. Санкції проти окупантів – російських військових, більше сотні їх, – які причетні до ракетних, дронових ударів по нашій країні, по наших людях. Також є пакет проти суден, які використовуються Росією для перевезення вантажів для війни – зброї, боєприпасів, перевезення техніки. Ми готуємо нові наші санкційні рішення – як далекобійні, так і юридичні. І ще одне. Активно ведемо дипломатичну роботу з нашими партнерами у Євросоюзі, щоб наблизити членство України в ЄС. Україна бореться за своє життя, за свою незалежність і за ту Європу, яка найдовше живе в мирі, захищає людей і життя, захищає культуру і саме завдяки такому захисту має справді глобальну роль. Без України не може бути повноцінного європейського проєкту, і присутність України в ЄС також має бути повноцінною – повноправною. Важливо відкрити кластери. Важливо змістовно рухатись у перемовинах. Важливо працювати на 100% заради безпеки, заради наших людей. Дякую всім, хто з нами, хто з Україною! Слава Україні!
Сьогодні була Ставка. Детально з військовими, розвідками, СБУ, МЗС обговорили, що зараз відбувається на напрямку Білорусь – Брянська область. Саме звідти росіяни розглядають сценарії додаткових нападів на Україну – проти північних регіонів, наш Чернігівсько-Київський напрямок. Звісно, вже ми працюємо, щоб наш захист на напрямку посилити. Відповідні доручення є для військового командування, але окремо також ми робимо превентивні кроки як щодо Білорусі, так і щодо визначених частин Росії, звідки є загроза. Я розраховую, що МЗС України буде максимально активним у дипломатичній роботі стосовно Білорусі: треба посилити тиск і посилити координацію з нашими партнерами. Чесно кажучи, набридло вже, що постійно є така загроза для України, що росіяни в якийсь момент можуть втягнути Білорусь у розширення війни. Там повинні розуміти: наслідки для них будуть, і будуть значними. Додаткові завдання щодо цієї загрози є для нашої розвідки – поки непублічні завдання. Окремо щодо російської території: в нас теж є конкретні можливості реагувати на будь-яку загрозу.
Історія про мужність та… каву.Знайомтеся — Карлюка Микола, ветеран АТО та повномасштабної війни з міста Південне, прихильник і друг ГО «Захист Держави». Людина мужності, сили духу й незламної любові до України 🇺🇦Наш Герой проходив службу у складі 43 окремої механізованої бригади з 2016 по 2019 роки, виконував бойові завдання в Луганській та Донецькій областях — зокрема у Волновасі та Великій Новосілці.📍 З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну Микола добровільно повернувся до лав Сил оборони України. Служив у складі 406 окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова, брав безпосередню участь в обороні Миколаєва та звільненні Херсона.Під час виконання бойових завдань по ворожих цілях на аеродромі в Чорнобаївці Микола отримав травму — його паралізувало. Після евакуації до Одеси він проходив тривале лікування та був змушений звільнитися з лав ЗСУ за станом здоров’я.🔸 Поки наш захисник боронив Батьківщину, його родина переїхала з Миколаєва до Південного, де дружина Ольга разом із сином змогли знайти відносний спокій та почати життя заново. За підтримки Миколи родина відкрила кав’ярню, яка згодом перетворилася на цілу мережу закладів. Сьогодні кожен відвідувач може не лише випити кави, а й задонатити на підтримку ЗСУ.Попри пережите, Микола продовжує активно допомагати громаді: бере участь у заходах на підтримку Сил оборони України, військовополонених та безвісти зниклих захисників. Разом із дружиною вони регулярно долучаються до благодійних акцій та ініціатив на підтримку українських військових.Це історія про силу, відданість та справжній приклад незламності українського воїна 🇺🇦Сайт • Фейсбук • Ютуб • Інстаграм
Тільки цими місяцями мінус 10% російської нафтопереробки. Важливо також відзначити, що російські нафтові компанії змушені зупиняти свердловини. Це ще більш суттєво. Природа російського нафтовидобутку така, що їм саме це найбільш неприємно. Звісно, крім втрати грошей. Щоб відновити видобуток на свердловинах, Росії треба зробити значно більше, ніж багатьом іншим нафтовим країнам, які глушать свердловини, реагуючи навіть просто на коливання ринку. Росіяни так не можуть. Їм втрачати видобуток – це справді дуже боляче. І якщо говорити про загальні російські державні доходи, завдяки комплексному нашому тиску – на всіх рівнях – за п’ять місяців року в них уже дефіцит значно більше, ніж вони планували на рік. Путін, звісно, відклав грошей на війну, але точно не стільки, щоб воювати безкінечно. Кожен наш удар у відповідь, кожен наш спільний із партнерами крок тиску – все це штовхає Росію закінчувати свою війну. Зараз у них уже значна кількість регіонів у стані банкрутства, і Путін веде до банкрутства Росію. І різні схеми, які вони придумують, щоб заробити грошей, їм не допоможуть. Ми бачимо ці російські схеми. Ми фіксуємо їх. І будемо ламати їх.
⚡️⚡️Уражено пункти управління та інші об’єкти ворога. Результати ураження Рязанського НПЗВчора та у ніч на 16 травня 2026 року підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об’єктів російських окупантів.⚡️Зокрема уражено пункт управління ворога у районі Покровська Донецької області, а також пункт управління БпЛА противника у Графському на Донеччині.⚡️Також уражено ангар з військовою технікою противника у Селидовому Донецької області.⚡️Крім того, завдано ураження по складу матеріально-технічних засобів противника у Бараниківці Луганської області та ремонтному підрозділу противника у Привіллі на Херсонщині.⚡️Також українські воїни завдали уражень по зосередженнях живої сили окупантів у Шахтарську, Михайлівці, Ялті, Селидовому на Донеччині, у Любимівці Запорізької області і ще у районах низки інших населених пунктів.⚡️Уточнено результати влучань в ніч на 15 травня по інфраструктурі Рязанського НПЗ (Рязанська обл., рф) - пошкоджено установки переробки АВТ-3, АВТ-4, АТ-6 та установку гідроочищення дизельного пального.Рязанський НПЗ є одним із найбільших нафтопереробних підприємств російської федерації та задіяний у забезпеченні пальним російських окупаційних військ.💪Сили оборони України й надалі системно вживатимуть заходів для повного припинення збройної агресії рф проти України.💥 Далі буде!🇺🇦 Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Понад 1500 рятувальників та поліцейських задіяно в ліквідації наслідків російського масованого обстрілу. З них майже 600 залучені до робіт у Києві. Саме столиця цієї ночі зазнала найбільшого удару. У Дарницькому районі триває пошуково-рятувальна операція. На жаль, відомо про трьох загиблих людей, яких рятувальники дістали з-під завалів. Є інформація про більш як 10 зниклих безвісти - шукаємо. До пошуку залучено 6 кінологічних розрахунків. Поранено на цій локації більше 30 осіб. Рятувальникам вдалося врятували 28 людей зі зруйнованого будинку. Працюють психологи ДСНС та поліції, спілкуються з потерпілими та підтримують родичів загиблих і тих, кого ще шукають. Також розгорнуті пункти прийому заяв до поліції - на зараз слідчі зареєстрували понад 100 звернень людей про пошкодження майна. Поруч - мобільні пункти Головного сервісного центру та Міграційної служби. Якщо внаслідок російського удару транспортний засіб знищено чи пошкоджено без можливості ремонту, то він має бути знятий з державного обліку (тобто - підлягає вибракуванню). Для цього, зокрема, й працюють мобільні сервісні центри на місцях ліквідації наслідків удару. Послуга безкоштовна і надається відразу під час звернення.Крім того, у мобільних пунктах ГСЦ та Міграційної служби можна оперативно відновити знищені документи: ID-картку, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Станом на зараз більше 20 людей отримали послуги та консультації з відновлення документів та вибракування транспортних засобів. Також багато поранених внаслідок ранкового удару росії по Харкову - зафіксовано вже 28 потерпілих. Загроза російських ударів може зберігатися, тож слідкуйте за офіційними повідомленнями та перебувайте в укриттях під час повітряної тривоги.
❗️Сьогодні росія підступно атакувала Київ. Внаслідок обстрілу пошкоджені житлові забудови та цивільна інфраструктура у кількох районах міста. У Дарницькому районі є влучання в багатоповерховий житловий будинок, де обвалились конструкції. 10 осіб врятовано, проводиться аварійно-рятувальні роботи для пошуку постраждалих. За іншою адресою зафіксовано падіння уламків на територію АЗС. В Соломʼянському районі сталось загоряння припаркованого автомобіля. В Голосіївському районі міста виявлені уламки на проїжджій частині. В Святошинському районі зафіксовано падіння уламків на відкриту територію. В Оболонському районі зафіксовано падіння уламків на відкритий території та на трьох поверхову будівлю паркінгу та бізнес центру. Також за іншою адресою уламки пошкодили квартиру в житловому будинку на 12 поверсі та влучання в 25 поверхову недобудову, є травмовані. У Дніпровському районі внаслідок атаки сталось загоряння на даху пʼяти поверхового житлового будинку. Виявлено одного потерпілого. За іншою влучання БпЛА в пʼятиповерхівку. Також зафіксовано ураження приватного житлового будинку. За іншою адресою внаслідок атаки сталось загоряння декількох гаражів та припаркованого автомобіля. Інформація щодо потерпілих уточнюється.🆘Сайт • Fb • X • IG • YT • TT
Запрошуємо у клініку «Dr. ROMANOVSKIY- Сучасна педіатрія» у м. Одеса , вул. Академіка Сахарова 3 г ( Кадор 54 Перлина). 👨⚕️ Dr. ROMANOVSKIY - Сучасна педіатрія і НЕ ТІЛЬКИ!✨ Тепер у нас доступні послуги і для дорослих!👶 Послуги для дітей:• Педіатр (0-18 років)• Вакцинація (діти та дорослі)• Консультації з грудного вигодовування• Дитячий невролог• Дитячий гастроентеролог• Дитячий ендокринолог• Дитячий хірург• Дитячий ортопед• Дитячий кардіолог• УЗД на апараті експертного класу CANON• Електрокардіограма• Аналізи (більшість - з пальчика 💙). Забір проводить досвідчена медсестра з 20-річним стажем роботи у реанімації новонароджених.👩🦰👱♂️ Послуги для дорослих:• Ендокринолог• Вакцинація• УЗД на апараті експертного класу CANON• Електрокардіограма• Аналізи💙 Наша місія - надавати професійну, комплексну, доказову та безпечну медичну допомогу дітям і дорослим у комфортних умовах - там, де кожен пацієнт відчуває себе важливим і почутим. 💻 Наш сайт: www.romanovskiy.od.ua📱Адміністратор 0508691777 🏥 Адреса: м.Одеса вул. Академіка Сахарова 3 г ( Кадорр 54 Перлина)https://maps.app.goo.gl/D7SoipgHQSovWtpN6?g_st=com.google.maps.preview.copy
Цими днями було багато звернень та сигналів щодо конфігурації завтрашнього дня в Москві у звʼязку з нашими українськими далекобійними санкціями. Принцип дзеркальності в наших діях добре відомий та був доведений російській стороні. Додатковим аргументом для України у визначенні нашої позиції завжди є вирішення одного з ключових гуманітарних питань цієї війни, а саме – звільнення військовополонених. Красна площа для нас менш важлива, ніж життя українських полонених, яких можна повернути додому. Саме тому сьогодні в рамках перемовного процесу за посередництва американської сторони ми отримали згоду Росії провести обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000. Також має бути встановлений режим тиші 9, 10 та 11 травня. Україна послідовно працює для повернення своїх людей із російського полону. Доручив нашій команді оперативно підготувати все необхідне для обміну.Дякую Президенту Сполучених Штатів та його команді за результативну дипломатичну участь. Розраховуємо, що Сполучені Штати забезпечать виконання домовленостей російською стороною.Слава Україні!
Уральський тил «у режимі літачка»- 1550 км від смуги фронту, налагоджено регулярне птахосполучення. Прям Перм по Фрейду. Вони вважали, що Урал у безпеці, а виявилися просто в черзі. Призвичаюйтеся, хробаки, до нового стандарту тривожності. Тишею слід від нині не насолоджуватися, а холоднопітно прислухатися. Птахи СБС дарують вам нову ФОБІЮ до дзижчання, шелесту та інші дроноподібні акустичні дієти. Тим часом нафто-наливайка Лукойлу у Пермі проінспектована ночі з 6 на 7 травня Волелюбними Українськими Птахами 1 оц СБС на предмет залишків резервуарів, чопиків-краників та інших агрегатів прокачки нафти та її переробки. Осінтери розміщують відоси місцевих пабліків та кажуть, ош смолоскипить, очікуються короткочасні нафтові опади. Чи вимкнули наливайку у цілому,- напишуть згодом хробаки самі. Або джерела проінформують всюдисущий Reuters. Колоди в оці не сховаєш. Далі буде…, бас-гітара. Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦07.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС