Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ERőS PISTA | #Закарпаття
Añadido 26 dic. 2021

ERőS PISTA | #Закарпаття

@erospista
Número de suscriptores: 1 375
Fotos: 753
Videos: 100
Enlaces: 396
Descripción:
Цікаві новини та гарячі інсайди про Закарпаття, i не лем🔥 Є чим поділитися? Пишіть⬇️ [email protected]
Fuente

ERőS PISTA | #Закарпаття | Депутат Закарпатської обласної ради Чаба Пейтер на 6 місяць війни знай...

Logotipo de la comunidad de telegram - ERőS PISTA | #Закарпаття ERőS PISTA | #Закарпаття @erospista
555 Vistas/Alcance 2022-08-03 15:11 Mensaje №956
Депутат Закарпатської обласної ради Чаба Пейтер на 6 місяць війни знайшовся в Угорщині Вчора в угорському Мішкольці відбулась зустріч голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірки з головою Загальних зборів області Боршод-Абауй-Земплен Банне-Гал Богларкою. У складі делегації був також депутат від фракції "КМКС-Партія угорців України" Чаба Пейтер, який хоч і входить до "Демократичної спілки угорців України", але насправді є правою рукою втікача Василя Брензовича.За інформацією джерел @erospista, депутат Чаба Пейтер виїхав з країни ще 22 лютого, за декілька днів до початку повномасштабного вторгнення рашистів, і вирішив не повертатись додому поки все не стабілізується. Чаба Пейтер людина далеко не бідна, а гроші, які відомо, люблять тишу. Щоправда, депутат Пейтер виїхав законно, не використовуючи свій угорський паспорт. Просто тоді ще не існувало обмежень через введення воєнного стану. На яких підставах він, як громадянин України, перебуває в ЄС не 90 днів, а майже 160 - невідомо, хоча не важко здогадатись🇹🇯Виходить так, що пан Пейтер майже 6 місяців не відвідує засідання обласної ради, не працює у постійній комісії з питань бюджету (!), не зутрічається з виборцями. Цікаво, що про це думає голова обласної ради Володимир Чубірко і що на такі випадки каже закон? До речі, десятки видних депутатів "КМКС-Партії угорців України" втекли з країни після 24 лютого, використовучи угорське громадянство. Про багатьох з них ми писали під хештегом #втікачі.