Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ERőS PISTA | #Закарпаття
Añadido 26 dic. 2021

ERőS PISTA | #Закарпаття

@erospista
Número de suscriptores: 1 375
Fotos: 753
Videos: 100
Enlaces: 396
Descripción:
Цікаві новини та гарячі інсайди про Закарпаття, i не лем🔥 Є чим поділитися? Пишіть⬇️ [email protected]

👥 Número de suscriptores

1 375
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -5

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,050 23-03-28 10:38
🤬 Вічний Шуфрич: чому депутат досі з мандатом і куди діваються його мільйонні статки?Депутат від колишньої ОПЗЖ Нестор Шуфрич досі відвідує парламент і вирішує важливі для країни питання. Попри відверто проросійські погляди, інцидент із фотографуванням блокпосту, невизнання росії агресором та інші речі, що мали б насторожувати, але чомусь ніяк не впливають нього. Так Шуфрич і залишається в політиці вже чверть століття – “попри все”. І наживає собі нереальні як на звичайного депутата, статки.💰Маєтки у Козині, квартири у Києві, “Річпорт”, тисячі квадратних метрів по всій країні. Все це добро записане на самого Шуфрича, його батька, сина, дружину, працівників, а дещо… Дещо, пов’язане з бізнесом депутата, належить навіть угорському акціонеру та слугує такою собі “євросоюзною ширмою” Шуфрича.👉🏻 Про персональні та корпоративні активи депутата Шуфрича, підставних осіб і зв’язки з росією – у новому випуску Максима Опанасенка.Як думаєте, коли вже ці активи на сотні мільйонів перейдуть на користь держави?Підписуйтеся на Bihus.Info
👊У Туреччині гравці ФК "Минай" побились з футболістами російської командиМинайці знаходяться в одному готелі з російським Шинником. Хоча українці просили адміністрацію готелю не підселяти них до росіян. Зі свого боку адміністрація пообіцяла переселити спортсменів країни агресора на наступний день. І звісно ж росіяни вирішили відзначити своє підселення..Як мені повідомили, все почалося з того що один з гравців російської команди обригав туалет. Після ж, туди зайшла прибиральниця, якій на запитання "що тут сталося?", росіянин, зухвало наказав прибрати приміщення.Далі, один з гравців Минаю став на бік працівниці готелю, врешті, слово за слово. Однак, словами вирішити непорозуміння у футболістів не вийшло.Бійка тривала близько 15-20 хвилин. На цю мить відомо, що персонал та майно готелю не постраждали. Поліцію викликали працівники готелю. Згідно з відомостями джерела з «Шинника» у нападника команди Іллі Грузнова підозри на перелом ребер. Крім того, у півзахисника Дмитра Самойлова підозри на перелом пальця. Сьогодні гравці пройдуть медобстеження. Згодом, як всі розійшлися по номерах п'яні росіяни побилися вже між собою. Працівники готелю викликали поліцію. Трьох росіян закували в кайданки🔗У підсумку росіян виселили з готелю раніше обіцяного часу.Це спорт, в спорті завжди були бійки. Тим більше, коли вони проходять на нейтральній території, але за гідність своєї держави.P.S. На фото російська команда. Якщо придивитись - в одного є пов‘язка на око.
Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно депутатки від "КМКС" Юдіти Петеї. Цікаві деталі. Днями стало відомо, що після звернення до правоохоронців депутатки Верховної Ради України Соломії Бобровської, в Офісі Генерального прокурора було прийнято рішення про відкриття відповідного кримінального провадження, яке доручили розслідувати СБУ. Мова йде про пост Юдіти Петеї у Facebook, де була зображена карта Закарпаття у кольорах угорського стягу. Сама депутатка від КМКС називає це фейком проти себе, оскільки інформація про це з'явилась на лояльному до нардепа Віктора Балоги інформаційному порталі "Мукачево.нет", з яким в останніх різко загострився політичний конфлікт. Однак, за інформацією джерел @erospista, пост таки був, але карта з "угорським Закарпаттям" була оприлюденна не за декілька днів до скандалу у ЗМІ, а майже за рік до цього. Тоді ж, ймовірно, і був зроблений вже відомий на всю країну скріншот. Пізніше авторка видалила пост. Юдіта Петеї - вже третій представник фракції КМКС у Закарпатській обласній раді проти яких ведеться розслідування кримінальних проваджень. Як відомо, від українського правосуддя в Угорщині вже 3 рік поспіль переховується лідер партії Василь Брензович. Паралельно з цим НАБУ оголосило у розшук Чабу Пейтера, який також сидить у Будапешті вже майже рік.Ще одна представниця КМКС і по сумісництву депутатка Європарламенту від "Фідес" Андрея Бочкор, яка у 2019 році допомагала Медведчуку реалізувати "мирний план", так само багато років не відвідує Закарпаття. З такою негативною динамікою, дуже скоро можуть взагалі опустіти ряди фракції КМКС в облраді, особливо зважаючи на відчутну втрати впливу та рейтингу на Закарпатті.
​​Колектив МВС висловлює співчуття рідним та близьким загиблих18 січня під час виконання службових обов’язків загинулиміністр внутрішніх справ УкраїниДенис Монастирськиййого перший заступник Євгеній Єніндержавний секретар МВС Юрій Лубковичзаступник керівника Патронатної служби МВС Тетяна Шутякначальник управління забезпечення захисту Департаменту внутрішньої безпеки НПУ підполковник поліціїМихайло Павлушкопровідний інспектор Департаменту комунікації МВСМикола Анацькийкомандир повітряного судна - інструктор авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Олександр Василенкопілот авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах Костянтин Коваленкобортовий механік авіаційної ескадрильї спеціального призначення на вертольотах прапорщик служби цивільного захисту Іван Касьянов.Також унаслідок цієї жахливої трагедії загинули і зазнали травм цивільні громадяни, серед яких є діти.Колектив Міністерства внутрішніх справ України відчуває невимовний біль від втрати людей, справжніх лідерів, які щоденно і цілодобово працювали на безпеку кожного українського громадянина.Висловлюємо співчуття всім рідним і близьким загиблих.
Депутат Закарпатської обласної ради Чаба Пейтер на 6 місяць війни знайшовся в Угорщині Вчора в угорському Мішкольці відбулась зустріч голови Закарпатської обласної ради Володимира Чубірки з головою Загальних зборів області Боршод-Абауй-Земплен Банне-Гал Богларкою. У складі делегації був також депутат від фракції "КМКС-Партія угорців України" Чаба Пейтер, який хоч і входить до "Демократичної спілки угорців України", але насправді є правою рукою втікача Василя Брензовича.За інформацією джерел @erospista, депутат Чаба Пейтер виїхав з країни ще 22 лютого, за декілька днів до початку повномасштабного вторгнення рашистів, і вирішив не повертатись додому поки все не стабілізується. Чаба Пейтер людина далеко не бідна, а гроші, які відомо, люблять тишу. Щоправда, депутат Пейтер виїхав законно, не використовуючи свій угорський паспорт. Просто тоді ще не існувало обмежень через введення воєнного стану. На яких підставах він, як громадянин України, перебуває в ЄС не 90 днів, а майже 160 - невідомо, хоча не важко здогадатись🇹🇯Виходить так, що пан Пейтер майже 6 місяців не відвідує засідання обласної ради, не працює у постійній комісії з питань бюджету (!), не зутрічається з виборцями. Цікаво, що про це думає голова обласної ради Володимир Чубірко і що на такі випадки каже закон? До речі, десятки видних депутатів "КМКС-Партії угорців України" втекли з країни після 24 лютого, використовучи угорське громадянство. Про багатьох з них ми писали під хештегом #втікачі.