Fuente
ERőS PISTA | #Закарпаття | Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно депутатки від...
608 Vistas/Alcance
2023-02-13 16:02
Mensaje №1165
Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно депутатки від "КМКС" Юдіти Петеї. Цікаві деталі. Днями стало відомо, що після звернення до правоохоронців депутатки Верховної Ради України Соломії Бобровської, в Офісі Генерального прокурора було прийнято рішення про відкриття відповідного кримінального провадження, яке доручили розслідувати СБУ. Мова йде про пост Юдіти Петеї у Facebook, де була зображена карта Закарпаття у кольорах угорського стягу. Сама депутатка від КМКС називає це фейком проти себе, оскільки інформація про це з'явилась на лояльному до нардепа Віктора Балоги інформаційному порталі "Мукачево.нет", з яким в останніх різко загострився політичний конфлікт. Однак, за інформацією джерел @erospista, пост таки був, але карта з "угорським Закарпаттям" була оприлюденна не за декілька днів до скандалу у ЗМІ, а майже за рік до цього. Тоді ж, ймовірно, і був зроблений вже відомий на всю країну скріншот. Пізніше авторка видалила пост. Юдіта Петеї - вже третій представник фракції КМКС у Закарпатській обласній раді проти яких ведеться розслідування кримінальних проваджень. Як відомо, від українського правосуддя в Угорщині вже 3 рік поспіль переховується лідер партії Василь Брензович. Паралельно з цим НАБУ оголосило у розшук Чабу Пейтера, який також сидить у Будапешті вже майже рік.Ще одна представниця КМКС і по сумісництву депутатка Європарламенту від "Фідес" Андрея Бочкор, яка у 2019 році допомагала Медведчуку реалізувати "мирний план", так само багато років не відвідує Закарпаття. З такою негативною динамікою, дуже скоро можуть взагалі опустіти ряди фракції КМКС в облраді, особливо зважаючи на відчутну втрати впливу та рейтингу на Закарпатті.