Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Premier UA | АПЛ
Añadido 06 dic. 2025

Premier UA | АПЛ

@eplukraine2025
Número de suscriptores: 930
Fotos: 1,740
Videos: 96
Enlaces: 78
Descripción:
Чисто субʼєктивна думка про АПЛ. Слідкую за АПЛ з 2012 року. Ніякою води (питної також), тільки чесна думка. Мій ютуб канал: https://youtube.com/@premier-ua?si=_UndikQ1a0cA5YKg

👥 Número de suscriptores

930
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -8
Promedio/Mes:: +9

👁️ Vistas promedio por mensaje

418
Promedio/Día:: 391
Promedio/Tiempo:: 423
ERR: 44.95%

📊 Mensajes por Día

6.4
Último día: 9
Promedio semanal: 7.9
Promedio por día: 6.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 386 26-03-01 13:01
Через цей офсайд «Бернлі» не зарахували четвертий гол, який міг стати переможним. І якби матч завершився з рахунком 4:3 на користь «Бернлі», то команда мала б 22 очки, а відставання від 17-го місця становило б 5 очок, що цілком реально відіграти за десять турів.Я особисто вважаю, що систему визначення офсайду вже давно потрібно переглянути, бо це виглядає смішно. Ось правило Венгера: він пропонував, щоб офсайд фіксувався лише тоді, коли майже все тіло гравця знаходиться за останнім захисником, але й це, на мою думку, не ідеальний варіант. Якби офсайд визначали тільки за положенням ніг, тоді, думаю, це було б найкраще рішення. Але коли офсайд фіксують через кілька сантиметрів руки — це вже цирк.Які ваші думки з цього приводу? Тепер я вважаю, що «Бернлі» позбавили реального шансу на порятунок. Якби вони вчора перемогли, то могли б отримати серйозний імпульс після такого камбеку. Тим паче, що в останніх іграх вони грають непогано — «Челсі», «МЮ» та «Ліверпуль» не дадуть збрехати: проти них «Бернлі» жодного разу не програв і мені їх шкода, тепер топлю за них. В них задача простіше чим у «Вулвз», з десяти ігор думаю може вистачити 7 перемог. Будемо в це вірити?
👁 417 26-02-12 15:36
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Бля, ловлю себе на думці, що з «Ноттінгемом» попрощаємось у цьому сезоні.Повний провал бургера, який сидить на керівництві. Просто вдумайтеся: Нуну було звільнено, бо той не знайшов спільної мови. Я ще памʼятаю, як у тому сезоні бургер був розстроєний, що втратили перемогу над «Лестером», тим самим не змогли вийти в ЛЧ. Смішно, бо два роки тому Нуну витягнув «Форест» із повного гівна, а потім ще й вивів в єврокубки.Потім найняли Постекоглу — і вже одразу після трансферного вікна його звільнили за 7–8 ігор чи скільки там, бо той жодного разу не переміг. Ну дай ти більше часу тренеру, бляха.Зараз найняли Дайча. По факту нічого не змінилося, але команда десь могла здобувати результат. Не скажу, що було добре, але думаю, що при Дайчі «лісники» змогли б урятуватися. Вчорашня гра — це просто невезіння, таке могло статися з кожною командою. Але його все одно звільнили.Зараз жоден поважний тренер не піде в це лайно, гравці подавлені, четвертий тренер за сезон — ну бля, я не знаю. Якщо, може, Клопп прийде — тоді врятуються, а так я, чесно, не вірю. Мені дуже шкода: симпатична команда, багато класних гравців, є історія. Але ось що буває, коли власники, які в цьому не розбираються, лізуть у команду.Думаю, «Вест Гем» збережеться — зараз у них хороша форма, а Нуну поверне боржок бургеру.
👁 361 26-02-08 06:20
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Всім добрий ранок. Вчора був менш активний, але сьогодні я знову тут. Давайте пройдемося по вчорашньому дню.Я вже думаю, що офіційно «Астон Вілла» вибуває з гонки за чемпіонство. Зараз їхня головна задача — втриматися в першій п’ятірці або ж кинути всі сили на Лігу Європи.«МЮ» та «Челсі» після звільнення тренерів приємно дивують, продовжують перемагати та тримаються в зоні ЛЧ.«Евертон», як би це дивно не було, знаходиться на восьмому місці й теоретично може поборотися за єврокубки.«Брентфорд» з «Ньюкаслом», як я й думав, зіграли топовий матч, де можна було насолодитися футболом. У «сорок» є проблеми, але шанси на єврокубки ще залишаються, а «шершні» поки що знаходяться саме в цій зоні.«Вест Гем» учора, як на мене, теоретично відправив «Бернлі» до Чемпіоншипу та сам покращив своє становище.А ось «Арсенал» впевнено обіграв «Сандерленд» і ще більше зміцнив свої позиції. Думаю, що вже зараз вони будуть молитися за «Ліверпуль», адже якщо сьогодні «Сіті» не переможе, то, на мою думку, гонка за чемпіонство буде завершена.І з цього приводу буду робити конкурс. Чекаю від вас 25 реакцій під цим постом — і запускаю конкурс на матч «Брайтон» – «Крістал Пелас» 🔥🔥
👁 396 26-01-30 06:31
🇪🇺 Все ж таки англійські команди перемогли сьогодні, і можна підбити підсумки Ліги Європи.🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿«Астон Вілла» набирає 21 очко і посідає друге місце в основному етапі, випереджаючи «Ліон» завдяки різниці м’ячів.🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿«Ноттінгем» посідає тринадцяте місце, і доведеться грати стикові матчі. Команда набрала лише 14 очок — цього було недостатньо, щоб залетіти в топ-8, але все одно шанси зайти далеко, звісно, є.🔥 Сама Ліга Європи була не дуже цікавою за розв’язками, як у ЛЧ, але з цікавого можна відзначити «Мідтьюлланн» на третьому місці — вони набрали аж 19 очок. Для такого клубу це непогане досягнення, вони пройшли майже весь етап упевнено. Лише одна команда з топ-5 ліг не змогла пройти далі — це французька «Ніцца». Ще з тих, хто, як на мене, провалився — це «Феєнорд», який набрав усього 6 очок, а також «Рейнджерс» із 4 очками, хоча в останні роки вони дуже добре виступали саме в Лізі Європи.В цілому добре виступили англійці і тут, і в цілому всі девʼять команд пройшли далі, в наступні раунди.
👁 416 26-01-27 09:45
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Знаєте, шкода мені зараз «Крістал Пелас»…У першу чергу вболівальників, потім тренера, а вже потім гравців.Спочатку керівництво продало лідера Езе й нікого не купило на заміну. Але команда ще певний час добре грала, навіть перебувала в зоні ЛЧ, був симпатичний футбол, який ставив Гласнер. А потім у якийсь момент усе зруйнувалося.Думаю, зіграло роль те, що в клубі всі вже знали, що Гласнер покине команду. Після цього команда не може оговтатися: вилетіли з Кубка Англії, опустилися із зони ЛЧ на 15-те місце, пішов капітан Геї, і вже офіційно Гласнер оголосив, що піде з клубу влітку.А тут ще й керівництво «Пелас», схоже, не хоче намагатися літати високо. Можна було трохи вкластися в команду й зробити сильного середняка, який боровся б за єврокубки, з класним тренером і складом. А зараз бачимо повний розпад команди. Упевнений, влітку підуть Матета та Уортон, ну і, звісно, Гласнер.Я навіть можу уявити, що вони продовжать це жахіття й можуть опинитися в зоні вильоту. Це малоймовірно, але все ж реально — і я цього не виключаю.
👁 407 26-01-20 09:12
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Таблиця після 22-го туру.«Арсенал» знову втратив очки, і знову «Астон Вілла» та «Сіті» не змогли цим скористатися.Битва за четверте місце лише загострюється: з четвертого по одинадцяте місце — різниця всього 5 очок, тож уже в наступних турах будемо бачити часті зміни.«Ліверпуль» грає в четверту нічию поспіль, ускладнює собі завдання й дозволяє конкурентам максимально близько підібратися до себе.Дебют Карріка вийшов на ура: гарна перемога в дербі, ще й над Гвардіолою, та підйом на п’яте місце.«Челсі» нарешті здобув перемогу в рамках АПЛ. Перша гра Росеньйора в лізі — й одразу перемога, хоча й дуже важка.Битва за зону виживання також набирає обертів. «Вест Гем» ще живий: обіграли на виїзді «Тоттенгем», тим самим майже звільнили Томаса Франка, а самі тепер відстають на п’ять очок.Так само й «Бернлі» живий: дві поспіль нічиї з «МЮ» та «Ліверпулем» дають надію, що команда може почати стабільно набирати очки.Навіть «Вулвергемптон» уже не програє чотири матчі поспіль у рамках АПЛ. У 2026 році в нього більше перемог, ніж у «Сіті» та «Ліверпуля» разом узятих 😁
👁 429 26-01-18 09:24
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Знаєте, я подивився хайлайти вчорашнього матчу «Ліверпуля», і це, напевно, була їхня найкраща гра в АПЛ цього сезону. Так, я знаю — це «Бернлі», але на футбол Слота реально важко дивитися в цьому сезоні тому вчорашній матч з збоку гри було приємно дивитися. Вже такі гравці, як Вірц, Керкез і Фрімпонг, стали футболістами, без яких важко уявити цю команду. Видно, що вони вже звикли і адаптувалися, і вчора можна було побачити багато позитивних моментів у грі. Але вдома, проти команди, яка йде на 19-му місці, це неприпустимо: «Бернлі» просто взяв і протягом приблизно 5–7 хвилин пресингував «червоних», і з цього вилилися два моменти, один із яких — гол. Знову питання до Слота.Команда не програє вже дванадцять матчів поспіль, але з них половина — нічиї, і чотири нічиї підряд, де реально можна було брати максимум, окрім матчу з «Арсеналом».Тому зараз тиск на Слота зростає, і я все одно дотримуюся думки, що його не звільнять як мінімум до кінця сезону. Але якщо, наприклад, вони не потраплять у першу вісімку ЛЧ і не виграють 2–3 матчі поспіль в АПЛ, і становище стане критичним, то, думаю, можуть розглянути варіант із новим тренером. Тим більше, що графік у них зараз непростий — там, де потрібно було набирати очки, вони їх не набрали.
👁 459 26-01-15 10:49
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Читав, що Зінченка можуть достроково повернути з оренди до «Арсенала». Ну, зрозуміло, що на нього, скоріш за все, чекатиме інша оренда або навіть продаж, бо він був заграний лише за один клуб.Брали його, по факту, ще при Нуну Ешпіріту. При Постекоглу він стабільно грав до того, як отримав травму. Потім повернувся на останній матч проти «Челсі», де виглядав непогано, і одразу ж вийшов в основі в першій грі Дайча проти «Порту», де теж зіграв добре. А потім знову травма — майже на півтора місяця. І так стабільно він уже не грав.Я скажу, по-перше, що головна причина — це травми, а також щільний графік, де важко набрати оптимальну форму, і, звісно, постійна зміна тренерів. Та й сама трансферна кампанія «Фореста» була не до кінця зрозумілою, бо багатьох гравців, яких купили, саме Дайчеві одразу не дуже й потрібно.Саші, звісно, хочеться побажати обійтися без травм і, найголовніше, знайти клуб, де він буде стабільно грати. Думаю, Італія або Іспанія йому б підійшли — там він міг би регулярно виходити на поле, та й чемпіонати не такі виснажливі. Його прайм в АПЛ 2022/2023 ми не забудемо.
👁 447 26-01-12 12:48
Цікаве порівняння. Спробую пояснити від себе. 1. «Ліверпуль» — 103 очки зі 105 можливих. Це, звісно, дуже потужно: 34 перемоги з 35 ігор. Склад, який зібрав Клопп, де багато гравців не були зірками до свого прайму. Але при всьому цьому команда взяла лише одне чемпіонство, а в одному сезоні не вистачило одного очка, щоб обігнати «Сіті». 2. 4 чемпіонства поспіль від «Сіті». Особисто для мене з цих варіантів це виглядає найпрестижніше. Тут навіть коментувати не треба — це, по факту, вічний рекорд, і я не знаю, хто зможе повторити це в майбутньому. 3. 15 пропущених у одному сезоні. Перший сезон Моурінью в АПЛ — і одразу чемпіонство та такий результат. Прайм Жозе, прайм усього «Челсі». Рекорд так і не був побитий: були команди, які підбиралися близько, але так і не змогли перевершити його. Я вважаю це унікальним досягненням. 4. Непереможні. Ну і, звісно, це також одиничний випадок в АПЛ. За весь цей час найближчим певно був тільки «Ліверпуль» — одна поразка. Але той самий «Ліверпуль» набрав на сім очок більше, ніж непереможний «Арсенал» Венгера. Проте це все одно історична подія: команда залишалася непереможною, і до такого прагнутиме будь-який великий клуб.Але, як на мене, чотири чемпіонства поспіль від «Сіті» — це топ. Бути непереможними — теж дуже круто, але все ж узяти чотири трофеї підряд — це максимальна вершина. Навіть якщо брати, що це епоха шейхів. Цікаво, чому не згадують команду Фергі. «МЮ» при ньому двічі брав по три чемпіонства поспіль, що теж, звісно, божевільне досягнення.Для вас яке найпрестижніше досягнення в АПЛ?
👁 396 26-01-08 10:08
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Дуже хочеться похвалити роботу Кіта Ендрюса у «Брентфорді». Справді, я не очікував такого: ще на початку сезону, коли робив прогноз щодо того, хто вилетить, я казав, що це будуть вони.Трансферна кампанія не була дуже сильною, і від цього я теж відштовхувався. Але команда грає дуже класний футбол: у останніх п’яти матчах вони набрали 13 очок із 15 можливих. Звісно, команда ще може спокійно «поплисти», вигоріти і зайняти десь десяте місце — там відстань невеличка. Але при тому, що дуже багато експертів прогнозували їм виліт, вони показують протилежне. Дуже важко було знайти заміну Томасу Франку, який пішов, але вирішили не шукати нового тренера і ризикнули взяти його помічника без досвіду роботи головним тренером. Вау.Щодо Ярмолюка: я писав, що він буде дуже важливим гравцем команди в цьому сезоні. Він другий гравець у АПЛ за поверненням володіння м’ячем — класна робота. Тьяго, до речі, вчора став першим бразильцем, який забив більше 15 м’ячів за один сезон АПЛ; рекорд раніше належав кращому бразильцю АПЛ, Фірміно (15).Дуже симпатична команда. Чомусь вона мені трохи нагадує «Сток Сіті» часів АПЛ. Подивимося, де вони будуть наприкінці сезону — можливо, і займуть якісь єврокубкові місця. Але точно вже не вилетять.