🏆 Огляд дня ЧС 2026Група G Бельгія 🇧🇪0️⃣🏆0️⃣🇮🇷 Іран По факту гра була в одні ворота, до червоної картки. Бельгійці самі винні, що не забили купу моментів, і навіть мали нагоди коли були в меншості. Ну в їхньому випадку їм пощастило, що в них найлегша група, треба просто обіграти для вихіду Нову Зеландію. Про перше місце вже мова навіть не йде. Нова Зеландія 🇳🇿1️⃣🏆3️⃣🇪🇬 Єгипет Очікувана перемога фараонів. В першому таймі пустили, але вже в другому виправились, Салах ще показує рівень, 1+1 в цьому матчі для нього. У Єгипта дуже хороші шанси вийти з групи з першого місця, а там може 1/8?Група Н Іспанія 🇪🇸4️⃣🏆0️⃣🇸🇦 Саудівська Аравія Тут без жодних шансів, в другому таймі іспанці просто догравали матч, і економили сили, що правильно. Рахунок міг бути більший, але підводила реалізація. Араби дуже слабко себе проявили, весь фарт прийшовся на Уругвай. Уругвай 🇺🇾2️⃣🏆2️⃣🇨🇻 Кабо-Верде Знову вони дивують, і що саме цікаве, в них є реальні шанси вийти з групи. В цьому матчі, я б не сказав що був відскок. Уругвайці самі собі привезли другий гол, а перший просто бездарно розташували стінку перед штрафним ударом, за що і пропустили а самі тільки два рази пробили у ствір воріт. А Кабо-Верде в другому таймі виглядав навіть гостріше в деяких моментах.
Група G🇪🇬 Єгипет 4 очка 🇮🇷 Іран 2 очка 🇧🇪 Бельгія 2 очка 🇳🇿 Нова Зеландія 1 очко Група H🇪🇸 Іспанія 4 очка 🇺🇾 Уругвай 2 очка 🇨🇻 Кабо-Верде 2 очка 🇸🇦 Саудівська Аравія 1 очко.
🏆Огляд дня ЧС 2026.Група Е Німеччина 🇩🇪2️⃣🏆1️⃣🇨🇮 Кот-дʼІвуар Африканці порадували, сильна гра від них, і могли навіть забирати перемогу, але втратили шанс, щоб забити, і німці покарали за це. Ну але дві команди собі точно гарантували вихід, Німці йдуть з першого, Африканці якщо зможуть просто не програти Кюрасао то з другого. Еквадор 🇬🇶0️⃣🏆0️⃣🇨🇼 Кюрасао Ще одна сенсація турніру! Кюрасао вистояв, і в нас знову багаторічний герой на воротах який зробив аж цілих 15 сейвів. Елой Ром - імʼя цього героя. У Кюрасао навіть є мізерний шанс, щоб вийти з групи, треба просто перемогти в наступній грі😁Група F Нідерланди 🇳🇱5️⃣🏆1️⃣🇸🇪 Швеція Ну рахунок точно не такий який міг бути, але ми всі побачили справжні проблеми шведів, в деяких випадках були забиті дуже легкі гол . Голландці майже гарантують собі перше місце, залишилось розібратися з Тунісом який є просто солодкою булочкою в цій групі. Туніс 🇹🇳0️⃣🏆4️⃣🇯🇵 Японія Зміна тренера ніяк не допомогла, взагалі без шансів. Тут і немає про що говорити. Очікую, що Японці ще хлопнуть шведів.
Група Е🇩🇪Німеччина 6 очок 🇨🇮Кот-дʼІвуар 3 очка 🇬🇶Еквадор 1 очко 🇨🇼Кюрасао 1 очок Група F 🇳🇱Нідерланди 4 очка 🇯🇵Японія 4 очка 🇸🇪Швеція 3 очка 🇹🇳Туніс 0 очок
🏆Огляд дня ЧС-2026.Група АЧехія 🇨🇿1️⃣🏆1️⃣🇿🇦 ПАРПросто жахлива гра чехів, після першого голу перестали грати , а перший гол був на шостій хвилині. Чехам треба перемагати Мексику. Шанси можливо є, бо мексиканці гарантували собі перше місце, і будуть напевно ротувати склад. Мексика 🇲🇽1️⃣🏆0️⃣🇰🇷 Південна Корея Дуже скучний матч, а єдиний гол вирішила груба помилка воротаря. Мексиканці гарантували собі перше місце, можна вже думати за Плей-офф, а Кореї вистачить і нічиєї з ПАР, щоб гарантувати собі друге місце. Група ВШвейцарія 🇨🇭4️⃣🏆1️⃣🇧🇦 Боснія та Герцеговина Матч який можна почати дивитися з 74 хвилин, а далі було шоу, червона картка і далі просто вже попливли боснійці але шанси вони зберігають на вихід, треба перемагати мертвий Катар. А Швейцарії треба обігрувати Канаду, щоб вийти з першого місця. Канада 🇨🇦6️⃣🏆0️⃣🇶🇦 КатарНапевно один із гірших командних виступів на всіх Мундіалях. Катар отримав дві червоних, курйозний автогол, і просто жахлива гра в обороні, і тим паче ще їхній гравець зламав ногу гравцю Канади. Джонатан Девід оформив другий хет-рик на цьому ЧС. А гра Канадців і без червоних суперника була класна.
Групи після двох турів.Група АМексика 6 очокКорея 3 очкаЧехія 1 очкоПАР 1 очко Група ВКанада 4 очка Швейцарія 4 очкаБоснія 1 очкоКатар 1 очко
🏆Огляд дня ЧС-2026.Вчора і сьогодні був день сенсації. Жоден фаворит в своїх матчах не зміг перемогти. Група GБельгія 🇧🇪1️⃣🏆1️⃣🇪🇬 ЄгипетБельгія втратила в легкій групі очки вже в першому матчі. Єгипет виглядав не погано, і в кінці десь сам міг витягнути перемогу, Бельгія також свої моменти не реалізовувала. Маємо закономірний результат. Іран 🇮🇷2️⃣🏆2️⃣🇳🇿 Нова Зеландія Я думаю мало хто тут очікував побачити 4 голи у матчі. Але команди показали шоу, та і по хайлайтам матч веселий був. Нова Зеландія не виявились хлопчиками для побиття і показали класну гру. Група Н Іспанія 🇪🇸0️⃣🏆0️⃣🇨🇻 Кабо-ВердеГоловна сенсація турніру. Іспанії не вистачило 27 ударів по воротам і створених 2.10xG щоб забити хочаб гол. Возінья справжній герой матчу 7 сейвів. Чесно, хочеться притопити вже за Кабо-Верде, шанси можуть бути. Сауд. Аравія 🇸🇦1️⃣🏆1️⃣🇺🇾 Уругвай Араби тримались як могли і одне очко для них вже досягнення. Знову в першому турі дивують. Уругвай ніби робив все правильно, але воротар саудів зробив 10 сейвів, і приніс своїй збірні одне очко.
Катар 🇶🇦1️⃣🏆1️⃣🇨🇭 ШвейцаріяЦе самий головний фейл турніру. Катар сам і по грі показував жахливий футбол, та і видно що пасажири тут на Мундіалі. Ну ні! Швейцарія показали, що це не так, і подарувала їм одне очко. Бразилія 🇧🇷1️⃣🏆1️⃣🇲🇦 Марокко Я не здивований як грало Марокко але здивований як лайново грала збірна Бразилії, по хайлайтам це жах, збірна не може нормально перейти до атаки, в центрі біда, а те що немає центрального нападника дає про себе знати. Анчелотті в теорії можеш щось виправити, тому час є. Гаїті 🇭🇹0️⃣🏆1️⃣🏴 Шотландія Знову ж, дивився хайлайти то Гаїті в рази краще виглядало ніж ПАР або Катар, в другому таймі створювали моменти, і могли навіть забивати на 85 хвилині. Шотландія тут просто недооцінила суперника мені здається, в наступних матчах мають виправитись. Австралія 🇦🇺2️⃣🏆0️⃣🇹🇷Туреччина Тут перша сенсація, до Туреччина якщо по грі мало претензій, бо вони все правильно робили, та і воротар австралійців зробив 8 сейвів, а ударів по його воротам нанесли 30. Як і я говорив, ця група виглядала дуже рівна, і цей результат мене не здивував. Мене тільки здивує, якщо Туреччина просто жодного очка не набере, а іншим результатам в цій групі я не здивуюсь.
Трохи цікавої інфи) Що сталося на чемпіонаті світу 2026 за останні 48 годин:• Швейцарський футболіст Емболо мав проблеми з візою — її переглядали, тому він зміг приєднатися до своєї збірної лише через кілька днів.• Гравця збірної Іраку Аймена Хусейна затримали для допиту майже на 7 годин після прибуття до США.• Збірна Ірану кілька днів вирішувала питання з візами в консульстві США в Туреччині. Американська сторона дозволила команді в’їзд лише у дні матчів. П’ятнадцять членів делегації взагалі не отримали візи.• Омара Абдулкадіра Артана, якого CAF визнала найкращим африканським арбітром 2025 року, не пустили до США. Попри дипломатичний паспорт, йому відмовили у в’їзді та відправили назад. FIFA повідомила, що він не зможе працювати суддею на турнірі.• Збірна Південної Африки прибула до США значно пізніше, ніж планувалося, оскільки частина делегації не отримала віз.• Членів персоналу збірної Сенегалу змусили зняти взуття та піддали тривалим перевіркам, після чого пролунали звинувачення в расизмі.• Збірну Узбекистану перевіряли із залученням службових собак — відео швидко поширилося в міжнародних медіа.• Деяким уболівальникам зі Шотландії, хоча вони мали право на безвізовий в’їзд за програмою ESTA, скасували дозволи на подорож буквально за кілька днів до вильоту.• Багато фанатів, які вже купили квитки та забронювали житло, отримали відмову у візах і зазнали фінансових втрат.
🇩🇪 На мою думку темна конячка цього турніру з фаворитів. Якщо брати два останніх Мундіалі то склад в німців тоді був сильніший ніж зараз, але вже два підряд ЧС вони не можуть вийти з групи. В цьому році впевнений на 100, що групу вони подолають, і впевнений що мінімум в 1/4 будуть. Головна проблема це воротар, не відомо чи Ноєр буде здоровий або якщо здоровий то в якій формі, а останніх дві гри на воротар стояв 36-річний Бауманн. В захисті повний порядок, Шлоттербек і Та, на правому фланзі Кімміх в якого чудовий сезон, зліва Браун який має після ЧС перейти в «Баварію». Півзахист теж цікавий, Вірц, Мусіала, Павлович і ще в центрі буде скоріш за все грати Нмеча. В нападі є Вольтемаде, в нього в збірній точно буде шанс, Гаверц та Ундав в якого був класний сезон в «Штутгарті». Якщо підопічні Нагельсманна будуть грати так як на Євро минулому, то шанси хороші, щоб далеко зайти. Ну але за весь час при Нагельсманні, Німеччина один раз перемогла тільки сильну збірну, і це була Італія. А грали вони проти топів 5 разів, 3 поразки, 1 нічия і перемога. Тому цікаво як себе проявлять проти сильних команд, а на їхньому шляху вони точно будуть. Моя думка, що їх недооцінюють трохи. Мій прогноз: 1/4 або 1/2.
🏴 Давайте поговоримо про збірну Англії, де у багатьох виникли питання на рахунок заявки на Мундіаль. Скоріш за все як і я говорив будуть грати за схемою 4-3-3. Півзахист у англійців не поганий, трійка буде напевно Райс, Андерсон та Беллінгем і ураховувати в якій формі перші двоє, це може зіграти ключову роль, а Джуд може прайм зловити в любий момент. В атаці скоріш за все будуть Кейн та Сака 100% а лівий фланг буду ротуватися. Питання тільки по захисту, окрім Геї та ОʼРайллі. Пікфорд коли грає за збірну завжди в формі. Група у левів до речі не дужа проста, Хорватія, Гана, та Панама. З хорватами та з африканцями можуть виникнути проблеми а з Паномою можна набити різницю мʼячів. Але з першого місця мають виходити, 1/16 та 1/8 мають проходити, бо там сітка легка має бути, ну це якщо вийдуть з першого місця, а там далі дивлячись хто буде в 1/4. Ну думаю ця Англія може обіграти любу команду і обісратися вони теж вміють, але нарешті в Англії топ тренер, і це дуже важливий аргумент, бо Тухель добре знає як грати на подібних стадіях великих турнірів. Мій прогноз: мінімум 1/2 або фінал, ну чомусь я собі так подумав, то в перемогу їхню я не вірю на жаль. Одразу говорю, на рахунок переможця я напишу тільки одну збірну де я реально чомусь впевнений найбільше, а так буду прогнозувати один або два варіанти. І одразу говорю це особиста моя думка, бо знову полізуть в коментах писати, «о ти що не бачив прогнозу Опти чи чата ГПТ», чи блять якихось експертів. Тут просто мої думки і мої вподобання.
🇦🇷 Хочу зробити декілька своїх прогнозів на цей ЧС, почну з чемпіона. Не розумію якогось хайпу і віру в них, бо склад в них той самий, він і на тому ЧС виглядав не самим оптимальним, але все ж таки більше аргентинці вивезли за рахунок Мессі. На цьому ЧС я більш чим впевнений, що вони поїдуть почілити і нафармати стату Ліонеою. Нових імен мало, ну якщо виділити тільки Ніко Паса, але погоди він не зробить. Мессі вже не той і свою місію карʼєри виповнив. Мартінес не стабільний у збірній, це я про нападника, а захист буде триматися тільки на Ромеро і Мартінесі, і це при тому, що Ромеро після травми, а інші це не топ імена. Альварес та Енцо можуть ще щось показати, вони і скоріш двоє будуть ключовими гравцями з Мессі. Більше немає кого мені виділити, ну ще Макаллістера, але не думаю, що щось покаже після такого провального сезону. Якщо рахувати новий формат, то всі топові збірні з вірогідністю 99.9% вийдуть з своїх груп. Там бляха 8 третіх місць виходить з 12. Це в теорії три очка вистачить, тому не здивуюсь там побачити якийсь Іран або Ірак. Тому для Мессі і компанії вийти в 1/8 не буде проблемою, а там вже дивлячись який буде суперник. Але думаю 1/4 максимум, і мінімум теж. А ви напишіть в коментах, за які наступні збірні ви хочете почути далі)
Якщо так думати, я особисто бачу рахунок 1-1 в основний час, і серія пенальті де переможе «Арсенал». Але дуже важливо, хто вийде на правому фланзі оборони, бо там Хвіча, і він в огні. Тімбер після травми, ризиково, але точно краще чим Москера, хоча той там теж виглядав в деяких матчах не погано. Якогось Райса на правий фланг, він не поставить, бо просто так не можна ризикувати у фіналі. Тому ось тут головне питання. І на рахунок плана Б, якшо «ПСЖ» забʼє швидкий гол, або на перерву «Арсенал» піде у ролі того хто доганяє, бо не так багато матчів у цьому сезоні було, де каноніри в таких випадках могли витащити гру. «ПСЖ» для мене команда настрою, може розмазати кого хочеш , може і закритися, та і може видати дві гри як проти «Монако». Але вони 100% фаворити, тут як б хто не думав. «ПСЖ» може підвести те, що Хвічу просто декласують, що Сафонов може поплисти у матчі такого рівня, та і думаю габарити гравців Парижа на стандартах, ну і якщо хтось провалиться в центрі поля. Якщо жоден з цих варіантів не здійсниться, то зупинити «ПСЖ» буде неймовірно важко. А якщо один все ж таки здійсниться, «Арсеналу» може цього вистачити. Я на 100% впевнений, що план Артети вийти на гру другим номером. Поки так.