Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀
Añadido 14 jul. 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Número de suscriptores: 27 922
Fotos: 2,490
Videos: 40
Enlaces: 1,280
Descripción:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Fuente

CryptoEnjoy 🍀 | НЕТВОРКІНГ - ПЕРЕОЦІНЕНА ХУЙНЯ!Напишу свій досвід нетворку за 3 роки п...

Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
9 290 Vistas/Alcance 2026-02-19 12:14 Mensaje №4851
НЕТВОРКІНГ - ПЕРЕОЦІНЕНА ХУЙНЯ!Напишу свій досвід нетворку за 3 роки поки я в крипті, прийшовши сюди я, як і більшість думав ось єбать треба їздити по конфам і все полетить вгору, познайомлюсь з людьми і почну косити бабки, більшість навіть зараз думає що нетворкінг спасе їх життя, навіть я в чаті писав на початку свого шляху - знайомтесь і у вас підуть справи вгору.ТАК ОСЬ - НЕ ПІДУТЬ, все що я зрозумів за 3 роки, нетворкінг може дати нових друзів, але якщо ви нічого не вмієте та не знаєте в ніші якій нетворкаєте - фінансового просування ЦЕ ВАМ НЕ ДАСТЬ.Взяти до прикладу різних BD ( business development ) що ходять по конфам дубая та знайомляться, шукають контакти, зі 100 людей для них будуть корисними лише 3 людини, а інші 97 це потрачений час, так ось якщо ви не даєте велью ви входите в ці 97.Напиздіти що ви крутий також не вийде, окрім власного ЕГО ви більше нічого не зробите, люди що шукають партнерів не тупі, в них вже є ідеї та бачення що повинен представляти той чи інший партнер, в іншому випадку це буде паразитизм який швидко викриється.Якщо брати мій досвід я нікому не був цікавий поки не став медійним, далі став цікавим для багатьох, подумайте чому так сталось, останні конфи було дуже смішно наблюдати як в реальному житті * підходять нетворкери* і починають накидувати який я класний, давай зробимо щось разом! - а потім дивишся по історії на канал вони підписались 15 хвилин тому, а коли ти прямо запитуєш : А ЩО МИ МОЖЕМО ЗРОБИТИ РАЗОМ? - відповідь завжди одна, ну потім придумаємо, головне що є бажання, так ось..Вас ніколи не будуть сприймати серйозно якщо ви будете ПАРАЗИТУВАТИ а не давати реальної цінності, якщо ви хочете нетворкати вам потрібно мати ВЛАСНУ ІДЕЮ та бачення для чого це вам, ШАНС ЗНАЙТИ РАНДОМНУ ЛЮДИНУ ЩО ЗМІНИТЬ ВАШЕ ЖИТТЯ КОЛИ ВИ ДАУН = ШАНСУ МОГО ТЕЙК ПРОФІТУ НА ФЬЮЧАХ ЗА ОСТАНІХ ПІВ РОКУ, тому спочатку думайте над тією цінністю що даєте ВИ, а лише потім думайте над тим щоб ви хотіли отримати.P.S напишіть ваше бачення цього, було б цікаво прочитати, можливо я просто не вмію спілкуватись з людьми, а у вас все вийшло