Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀
Añadido 14 jul. 2024

CryptoEnjoy 🍀

@enjoy_crypto_guild
Número de suscriptores: 27 922
Fotos: 2,490
Videos: 40
Enlaces: 1,280
Descripción:
🔥 Якщо не працює силка - пишіть в пошук тг CryptoEnjoy 🔥 ЧАТ - https://t.me/enjoy_guild 🔥 РЕКЛАМА - @enjoy_cooperation (promotion) 🔥 ПЛАТНІ АМА - @MORE_BLOOD_ME Розбан і всі питання по чату - @SilentBread
Fuente

CryptoEnjoy 🍀 | Стосовно крипти, я напевно ніколи не відчував такого не розуміння що р...

Logotipo de la comunidad de telegram - CryptoEnjoy 🍀 CryptoEnjoy 🍀 @enjoy_crypto_guild
9 410 Vistas/Alcance 2026-02-16 21:48 Mensaje №4849
Стосовно крипти, я напевно ніколи не відчував такого не розуміння що робити, я дитина фьючерсів, а після останьої бритви тяжко щось робити без страху, дуже кайфово проживати реальне життя та подорожувати, бачити інші країни, бачити інше життя, тратити гроші ( навіть немає болі при цьому, як була раніше коли циферка не росла)Але чи зможу я знову інтегруватись в крипту - велике питання, треба пробувати вивчати нові ніші тут, не звязані з гемблінгом, а їх тут практично нема, кожен гемблить, багато хто з великих інфлів просто це не показує, адже показати мінус = програти, але гемблять всі, та б-шсть з тих кого я знаю зараз в нормальному мінусі, хтось ще вірить, хтось вже здався як і я, також багато людей шукає інші ніші для заробітку, а крипту вже навіть не розглядають, та це не є жартом а реальність 2026 року для багатьох.Поки я відпочивав весь час після ліквіду, зараз буду пробувати щось дивитись, шукати щось - де нема гемблінгу, якщо ви досі тримаєтесь і не маєте упадків моралі через ринок - ви великий молодець.в 2022 році, ринок був в гіршому стані, але я не бачив такої апатії, або не фокусувався на ній, цікаво що чекає мене в 2026 році.Якщо у вас є реальні ідеї куди податись в крипті або тємки , я готовий прийняти їх за % від профіту.Ще без шуток розглядаю ідею забити хуй на крипту місяці на 4, пожити, та побачити чи щось зміниться за цей час саме в цій ніші, хочеться щось завжди писати в канал, але поки не знаю що, частково приходжу в себе