Fuente
CryptoEnjoy 🍀 | Банк остався тисяч 30-40, чуть побільше, все ж найшов пару заначок піс...
14 600 Vistas/Alcance
2026-02-08 19:49
Mensaje №4840
Банк остався тисяч 30-40, чуть побільше, все ж найшов пару заначок після ректу на соланці і ефірі ( по суті тепер весь мій трейдинг вийшов в б\у за весь час)Ціль на рік:- Купити квартиру в дубаї ( хоча б студійку ну і якщо в розсрочку то погасити відразу 50%)- Купити хоч якусь машину ( бажано в районі 30-40к як і думав першочергово)- Не постити в цей канал хуєту\скам, але збільшити к-сть реклами, пора хоч трішки заробляти з вас.- Побувати в 10-ти країнах мінімум по 4 дні.- Переосилити соціофобію і сходити на якесь інтерв*ю- Не йобнутись головою - Не стати інфоциганом- Почати меньше фомойобити з всякої хуйні, навчитись працювати з своїми реаліями, а не жити в чужих- Ну і хоч трішки з РМ попрацювати, оказується воно може падати вічно, не більшше чим 15к баксів в день вйобувати при максимально хуйовому розкладі хотілось би.Хотілось би ще багато чого, але на цьому залишусь, надіюсь я не йобнусь головою.Нащо ви це прочитали? а я хуй знає, чисто нотатка для себе, до якої я точно повернусь в 2027 рокці, якщо виживу, буде цікаво чи я знову зміг чи ні!.За 2025 рік я зараундтріпив 500к, зато ахуєно його прожив ! йобаний флеш краш, який морально убив, потім бажання відігратись добило.